Як «ПРЕЗИДЕНТУ» виплутатись з брехні і врятувати тими діями «ДЕРЖАВУ» від омани.

присяга ПорошннкаСтратегія і тактика ПОКРАЩЕННЯ                                      в громадських  діях 2016 року.

         Коли Різдвяні Святки наближаються завершення і більшість українського люду очікують ознак хоча б якогось мінімального  покращення, а не помпезних ілюзорних гасел,  захисники прав громад пильнують за діями вищого керівництва Україною і намагаються розгледіти в промовах  хоча б якусь надію на «сталий розвиток»,  що дасть добробут. Та тільки ні новорічне вітання П. Порошенка на прикінці 2015 року  ні будь яке інше побажання  посадовців  чомусь не додає оптимізму, а створює лише зайве  хвилювання, оскільки в їх промові лише показовий пафос і державницька безвідповідальність.

         З новорічним привітанням мандрував П Порошенко Західною Україною і щось не спостерігалось  оптимізму на обличчях  у очевидців вуличної прогулянки родини Президента у Львові. Сміливий вчинок був з його сторони дивитись в очі «випадковим» перехожим, які від несподіваної зустрічі сяяли генетично успадкованою  привітністю і всепрощенням за довгоочікуване перемир’я.

      Флешмоб вдячності так званому Президенту схожий на правду пройшов вдало. Не випадково в ФЕЙсбуці з’явився коментар маючих рацію громадян, що  добре обізнані про відсутність Президентської влади в недосконалій державі Україна, як апарату легітимного правління. Щоб перейти до висвітлення громадсько – юридичних розслідувань факту неправомірності президентської гілки влади, маю обов’язок процитувати громадського активіста Маркіяна Гудзя зі Львову, нашого соратника, що опікується Україною і правами громадян. Його оцінка реакції львів’ян на візит до  Львову заслуговує на увагу.   www.facebook.com/markiyan.gudz/posts

Різдвяна пригода (п)резидента

          Бажане не завжди є дійсним навіть в час Різдва. Якісь диваки волають, що бачили 7 січня у Львові “президента”. Вірогідно, комусь попадалися на очі президенти певних фірм, що обрані (призначені) на посади засновниками-власниками цих фірм, котрі своїми рішеннями утворили фірми як юридичні особи приватного права, але аж ніяк власники не могли утворити президента-юрособу, бо тоді б власниками вже б були не засновники, а президент (за суттю – найманий працівник !!!), саме статус юридичної особи дає можливість набути право власності. Таких президентів може хтось і бачив…а от Президента України, хто бачив Президента України ???
Президент – одноособовий орган, який утворюється власниками (владою), орган влади, нашої з вами влади, бо влада – це я, це ви, це ми – український народ, громадяни Держави-республіки України. Держава – не приватна ятка, тут мова йде про публічне право, тобто мова йде про нас, про громадян-засновників-власників (згідно з результатами референдуму 1991 року) – про державу- юрособу. Власне ми, громадяни, громада держави, держава в статусі юридичної особи мали б утворити одноособовий президентський орган, обрати на посаду в нього президента…і цей президент мав би виконувати наші рішення, рішення влади в межах делегованих нами (владою) повноважень – управляти разом з іншими гілками органів нашої влади нашою власністю – національним багатством для його примноження. Не обирали…, тільки гАлАсували, бо обрати в неіснуючий орган, обрати на нульове місце неможливо.
Так хто ж був у Львові ?. Президент-юр. особа, юр. особа, як і всі попєрєднікі, маріонетка, утворена в лабіринтах совєтської системи, в лабіринтах влади рад (органів-юросіб) – кремлівської влади. Для громадян України – самозванець.
Тому і йде протистояння або ми їх (держава-юрособа), або вони нас (органи-юрособи). Бо хто власник (юрособа), той і господар. 
З рештою, кого ми хочемо бачити, президента (главу держави) чи резидентів, ким ми хочемо бути, владою чи невільниками під зовнішньою владою чужинців, залежить винятково від нас.

Його висновки правдиві і неодноособові. Наші однодумці з Черкаської області

ще на МАЙДАНІ мали честь висвітити свої унікальні наробітки, що мають наслідками для громадян  усвідомлення своєї значущості, непохитної правомірності  дій в справі повернення конституційних прав – власників держави, яку вони  на чолі з усіма попередниками – президентами часів незалежності не моргнувши оком в нас викрали. Нині продовжують і далі грабувати націю за участі іноземного капіталу.

     Чи зможе нести відповідальність хоч один з Президентів за скоєне лихо брехливих та оманих справжніх  намірів  проти  українців?

         Спробували шукати ми на те питання відповідь. Що мало б стримувати імперські апетити «гарантів Конституції» всіх років незалежності і тим нам дати право вільно дихати на своїй Богом даній землі? Звісно, що  присяга дана в день інавгурації,  текст якої гучно лунав під куполом Верховної Ради і потрясавав кришталеві прикраси 15 тонної люстри над головами «лжеобранців».  Відео підписання присяги ми знайшли лише на одному (і на диво лише) проросійському каналі.

          Здавалось саме ці слова можуть стати гарантією виконання всіх державницьких намірів Президента – мільярдера. Але не судилося. І тут високопосадовці всіх часів «вільної України» підстрахували себе тим, що не скріпили своїм підписом дані народові Україну незмінної присяги.  Конституційну вимогу так званий Президент України так і не виконав, хоча на відео чітко бачимо здійснення підпису.

         Цікаво яка мета була даної імітації, доказом якої є відповіді на ґрунтовні запитання нашої допитливої право захисниці  Рімми Білоцерківської, яка проливає світло на події новітньої історії України, що пишеться  власною кров’ю українців на Сході і на Заході, в центрі,  і на півдні не лише від рук зовнішніх ворогів, від найманців олігархів, а і від внутрішніх  ненажерливих  магнатів – корупціонерів.

      Римма Білоцерківська на своїй сторінці ФЕЙСБУКУ, де викладає величезну кількість цінних юридичних документів – доказів злочинних дій високопосадовців проти всієї нації  ставить питання риторичні і доволі таки хвилюючі:   «ВСі голови Конституційного суду України і голови Верховної ради України відповідно, куди діли “Присягу Президента” підписану Порошенком? Кравчуком? Кучмою? Ющенком ? Януковичем? Без підписів це не є присяга. Адже вони  (президенти) впевнені, що ніяких присяг народу не давали і ніякої відповідальності не несуть на ментальному рівні. На фізичному рівні вони показують якесь занепокоєння, але насправді фізичних дій нема. КЛЯТВИ НАРОДУ УКРАЇНИ НЕМА!!! Ось такі і дії бачимо: не зв’язані  КЛЯТВОЮ!!! Покажіть присягу солдата – срочника, або контрактника. Хочу бачити! ”  Ми солідарні, ми, оргкомітет по встановленню конституційного устрою в Україні, в Києві  теж хочемо бачити текст присяги скріплений печатками та підписом! Від цього історичного факту починається все, але ще не почалось!

            Після складення новообраним Президентом України присяги Голова Конституційного Суду України оголошує про те, що новообраний Президент України склав присягу Українському народові відповідно до статті 104 Конституції України і вступив на пост Президента України. Голова Конституційного Суду України передає головуючому на урочистому засіданні Верховної Ради текст присяги Українському народові, підписаний новообраним Президентом України”. Іде вони? Дискусія по даному питанню беззаперечна на користь правомірності правозахисників. https://goo.gl/1Zj3FX

Для довідки:

Конституція України

Стаття 104. Новообраний Президент України вступає на пост не пізніше ніж через тридцять днів після офіційного оголошення результатів виборів, з моменту складення присяги народові на урочистому засіданні Верховної Ради України.

Приведення Президента України до присяги здійснює Голова Конституційного Суду України.

Президент України складає таку присягу:

“Я, (ім’я та прізвище), волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі”.

Президент України, обраний на позачергових виборах, складає присягу у п’ятиденний строк після офіційного оголошення результатів виборів.

ЗУ “Про регламент Верховної ради України”

Глава 28

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ УРОЧИСТОГО ЗАСІДАННЯ З ПРИВОДУ СКЛАДЕННЯ ПРИСЯГИ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ НОВООБРАНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ

Стаття 163. Правові підстави складення присяги Українському народові новообраним Президентом України

 1. Присягу Українському народові складає особа, яка в порядку, встановленому Конституцією України та Законом України “Про вибори Президента України”, обрана Президентом України.
 2. Складення новообраним Президентом України присяги Українському народові відповідно до статті 104 Конституції України є обов’язковою умовою його вступу на пост Президента України.

Стаття 164. Місце складення присяги новообраним Президентом України

 1. Урочисте засідання Верховної Ради з приводу складення присяги новообраним Президентом України проводиться в залі засідань Верховної Ради, якщо Верховною Радою не прийнято іншого рішення, на підставі офіційно оголошених Центральною виборчою комісією результатів виборів Президента України.

Стаття 165. Дата і час проведення урочистого засідання Верховної Ради

 1. Урочисте засідання Верховної Ради, на якому новообраний Президент України складає присягу Українському народові, проводиться не пізніше ніж через тридцять днів після офіційного оголошення результатів чергових виборів Президента України і не пізніше ніж через п’ять днів після офіційного оголошення результатів позачергових виборів Президента України.
 2. Дата і час проведення урочистого засідання Верховної Ради за погодженням з новообраним Президентом України визначаються рішенням Верховної Ради. У разі неприйняття такого рішення дата і час проведення урочистого засідання визначаються Головою Верховної Ради України.

Стаття 166. Порядок складення присяги новообраним Президентом України

 1. Урочисте засідання Верховної Ради з приводу складення новообраним Президентом України присяги Українському народові відкриває Голова Верховної Ради України, а в разі його відсутності – Перший заступник чи заступник Голови Верховної Ради України.
 2. Для участі в урочистому засіданні Верховної Ради з приводу складення присяги новообраним Президентом України запрошуються Голова Центральної виборчої комісії, Голова Конституційного Суду України та інші особи, списки яких Голова Верховної Ради України узгоджує з новообраним Президентом України та Головою Конституційного Суду України.
 3. Головуючий на урочистому засіданні Верховної Ради надає слово Голові Центральної виборчої комісії (у разі його відсутності – заступнику Голови Центральної виборчої комісії) для оголошення результатів виборів Президента України.
 4. Головуючий на урочистому засіданні Верховної Ради для приведення новообраного Президента України до присяги запрошує до трибуни Голову Конституційного Суду України і надає йому слово.
 5. Голова Конституційного Суду України повідомляє про виконання новообраним Президентом України всіх конституційних вимог щодо несумісності з посадою Президента України та відсутності інших обставин, що унеможливлюють складення ним присяги, запрошує до трибуни новообраного Президента України, вручає йому текст присяги Українському народові, визначений Конституцією України.
 6. Новообраний Президент України, поклавши руку на Конституцію України, проголошує присягу Українському народові, підписує її текст і передає Голові Конституційного Суду України.
 7. Після складення новообраним Президентом України присяги Голова Конституційного Суду України оголошує про те, що новообраний Президент України склав присягу Українському народові відповідно до статті 104 Конституції України і вступив на пост Президента України. Голова Конституційного Суду України передає головуючому на урочистому засіданні Верховної Ради текст присяги Українському народові, підписаний новообраним Президентом України.

 Тепер подивимось все в документах листування.


відповідь Адміністрації
Запит про присягу. Янукович присягався

відповідь що не має
бланк присяги

ДЕ ВИКОНАНІ вимоги Законодавства України?  Як після  оприлюднених фактів можна мати справу з чиновницьким апаратом Президента України і його адміністрацією на місцях, призначеною забезпечити реалізацію Норм Права? Що вкладав в слова присяги громадянин України, самочинно називавши себе Президентом України, зімітувавши свої власні вибори через непомірні витрати держави – банкрута? Відповідь на ці питання дає реальність перших днів Нового 2016 року ознакою якого є  прогнозоване економістами та юристами зубожіння нації

на фоні змін до Конституції України, яку  до кінця січня місяця здійснити планує ПРЕЗИДЕНТ руками депутатів Верховної Ради. Заявляємо, що в даних умовах захист від того є в наших власних руках і в злагоджених правових діях на місцях.

            Тож  повертаймо свої права і користаємось своїми громадськими обов’язками власників держави! Йдемо далі і реалізовуємо всі розтлумачені конституційні норми САМОВРЯДУВАННЯ, що захистять правду в Україні на відміну від президентської брехні.

   Практичні кроки реального покращення життя неупереджено і незалежно надавала з 2010 року ГО Дніпровського району м. Києва «Самоврядна громада». Разом з однодумцями по всій Україні, членами і прихильниками ВГО «Правовий простір» надаватиме в подальшому, щоб  українці через реалізацію публічних прав влансоті територіальних громад – юридичних осіб  були свідомі, заможні і незалежні.                                                                                              І. Плотнікова

P.S. З 7 місяців до МАЙДАНУ даною темою не заглиблюючись в юридичні деталі опікувався С. Лещенко. Що в нього з того вийшло знайомтесь самі. http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko

2 коментарі до “Як «ПРЕЗИДЕНТУ» виплутатись з брехні і врятувати тими діями «ДЕРЖАВУ» від омани.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *