Порика 12. Хроніка протиріч самоорганізації.

кооперац Запрошую відвідати будинок на вул Порика 12.

Частина I від 06.02.2016.

Частина II від 12.02.2016 р.

Матеріали в процесі самоорганізації будуть додаватись до статті.

А чи такі задовільні умови? Подивимось?

Публікація без коментарів, оскільки іноді слів не вистачає.

Дивіться всі і робіть висновки самостійно.

Плей лист у серіях.  Попкорн не раджу – буде нудно.

Для детального обґрунтування позиції правозахисників всі поради за посиланням.

Прізвища відповідальних посадових осіб надасть ініціативна група будинку   згодом.

На відеоскаргу чиновники і працівники керуючої кампанії Подольского району відреагували і з понеділка закпиіла робота. Трубу замінили, хоча яму і не зарили. В підвалі відкачали нечистоти, дали воду і залишили яму до кращих часів.

ЧАстина II від 12.02.2016р. Загальні збори мешканців будинку – « Санітарно технічний стан будинку та обрання будинкового комітету» відбулись досить успішно.

Мешканці визначились про подальші дії самоорганізації і зрозуміли її значення.

Правомірно, як дбайливі і відповідальні господарі обрали будком на платформі, озвученій в статті http://vyhid-e.org.ua/?p=2771 .  За всі негаразди, причинені комунальниками, завищені і не обгрунтовані тарифи, що нам навязали монополісти з “державними органами” винесли рішення  не сплачувати за комунальні послуги і готуються зі зверненням до сусідніх, таких же занедбаних будинків,  з пропозицією створювати спільний споживичий кооператив замість ЖЕКУ та ОСББ, що зухвало нам всім навязує злочинець – держава. 1565 Адже всі зрозуміли, що  1 липня не за горами, а ярмо монопольних обслуговуючих компаній вішати собі на шию в неправовій державі – шахраї це самознищення.

Тарифи несанкціоновано підвищуються олігархами і тому  прийшов час голосно заявити  своє вагоме слово конституційноу власнику публічного майна і всієї держави. Радимо замислитись кожному на своїй місцевості.

Читаємо Закон “Про кооперацію”  http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1087-15  і знаходимо в ньому можливості відстояти публічну власність.

     Методичні рекомендації  щодо практичної реалізації кооперації  будуть пізніше, а поки що самоорганізовуйтесь в своїх будинках. Ми будемо працювати і надавати правову допомогу лише тим, хто пройшов екзамен на довіру у своїх сусідів і з тими, хто відкрито був обраний і підтверджений підписами співвласників. За таких обставин гуртом, як самоврядні будинкові громади, повернемо собі вкрадену  Україну.

від 04.03.2016 р. доповнення.                                                                                                                                 Хотіли б пишатись самоорганізацією жителів цого будинку. Однак не склалося. Члени будинкового комітету виявились, або обережні занадто, або ще чимось вмотивовані і перекреслили всю роботу справжніх активіістів по наведенню порядку, а визначились йти по шляху продиктованому їм корупційними схемами. Дві людини з будинкового комітету лише відстоювали конституційний механізм легалізації будинкового комітету. Секретар будкому, що виявилась старожилом будинку, сама запропонувала свою кандидатуру на посаду секретаря, виявилась авторитетом у членів будкому,  вмовила більшість йти по довгих коридорах нелегітимної влади і просити дозволу на створення того предстаницького органу, який мешканцями був сторений на зборах  і підтверджений підписами 60 % жителів. Не зібравши загальні збори жителів щоб визначитись з правомірним рішенням, вони надіслали заяву в Київраду про отримання дозволу на сторення будкому, що має ознаки злочину.  Відео протиріч у поглядах членів будкому є в наявності і зберігається в архівах нашого освітнього центру, але на прохання членів будкому ми для широкого кола читачів  його поки що  не оприлюднюємо .

          Сумно від результату, але повчальним є те, що не варто будувати  щастя там де не знають його ціну.   Його ціну пізнають лише тоді, коли відчують пекучість горя.  Двухмісячний туалет в підвалі і мутовані таргани з мишами  не стали уроком. Народу потрібен інщий досвід.

         Я, як свідок всіх процесів в будинку, мушу зняти з себе відповідальність за наслідки дій такого безсвідомого активізму і даною інформацією привертаю увагу всіх інших мешканців, що мають надію на будком як правозахисний орган. По першим діям бачимо: не склалося.  Оскільки будком виявився породженим системою, то  до обслуговування будинку на конституційних засадах мешканці не готові. Ну що ж? Будком виявився не створеним. Члени будкому не розгледіли як самоорганізація киян чиновниками і “активістами”  гальмується, щоб ми не встигли визначитись з самостійним обслуговуванням і змушені були сторити ОСББ, а там в обійми обслуговуючої компанії на монопольно захмарні тарифи. А може дозвіл КИЇВРАДА дасть киянам? Будемо бачити на що ?

Координатор оргкомітету  по встановленню конституційного устрою в Києві

Інна Плотнікова.

P.S. Як повідомили активісти , з КМДА прийшла відповідь про неправлмірність бажання сторити будком бездозволу Київради. І це при тому при всьому, що Київрада не є сама легітимним преедставницьким органом і має зухвальство забороняти народу право на саомооганізацію без уасті депутатів.  З того часу в будинко затишок.

Далі буде цікаво.   Слідкуйте.
Фонд держ майна провідсутність засновників КМР 001держархів 2

1 коментар до “Порика 12. Хроніка протиріч самоорганізації.

 • Лютий 16, 2016 о 15:30
  Permalink

  Додаю для впевненості в справі припинення оплати за послуги обслуговування будинків та комунальні послуги
  https://www.youtube.com/watch?v=4db-mWs-TFM
  ну і це. https://www.youtube.com/watch?v=FvghL6J8QsU

  Тільки застерігаю, що зупинити зріст тарифів це нічого не вирішити. Ми маємо реалізувати Конституцію України. Заради цього діємо.

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *