Від ПРОБУДЖЕННЯ масиву до інвентаризації України БУДКОМ – сила

счит 2Щиро вітаю всіх читачів з завершенням зими і наближенням весняного тепла і світла не лише в природі,  але і в ваших серцях.  Хай сонце розтопить всілякі негаразди і відновить сили на бадьоре дихання,  що змінить настрій і забезпечить  радість і успіх кожного дня. Хай весняне ПРОБУДЖЕННЯ підніме нас всіх до дій в одному пориві.

 Як би не було складно нам всім долати перешкоди для повноцінного  життя,  окрім нас самих  ніхто того не зробить. Сподіваюсь, що більшість з вас вже зрозуміла, що на тимчасових подачках згори і на виконанні чужих і недолугих партійних  рішень Україна не зможе зупинити кризу.

Тому пропонуємо, розібравшись гуртом в  можливостях власних  будинків залучитись свідомим мешканцям до обліку майна, землі біля будинку і формування власного  громадського підприємства – обслуговуючого власні будинки кооперативу. Особливо запрошуємо до співпраці на загальне благо киян масиву голів кооперативів, які здатні інтереси мешканців будинку – громади ставити вище за власні, оскільки розуміють, що від спільного і публічного залежить  приватне. Ми чекаємо не лише на масиві  тих, хто  готовий поділитись досвідом  ефективного управління будинком, має в мріях проекти, які зможемо за умови реалізації  конституційного  устрою  гуртом реалізувати. Про його необхідність в Києві ми вже заявили депутатам і вони усвідомлюють,  що накоїли лиха, що ігнорували Конституцію, але не можуть зізнатись в своїй провині http://volianarodu.org.ua/uk/Gromadyanske-suspilstvo

І саме дивне є те, що  різні політичні лідери нині об’єднані в одному:  в змінах Конституції України, яка несе їм надзвичайну загрозу в разі реалізації, тому і примушує змінювати імідж і тон звернень засидівши ся в депутатських кріслах обранців

      Зразу ж вас попереджаю, що наша команда, де вже самоорганізувались кияни в будинках,  готова до того,  щоб не допустити приватний бізнес в свої помешкання. Ми ставимо за мету забезпечити всі умови життя киян і обслуговування будинків по економічно обґрунтованим тарифам і  систематичній  звітності перед споживачами послуг.   Ми готуємо альтернативу єдино спущеній нам з КМДА обслуговуючій конторі, яка «не має собі рівних». Вона вичікує, що ОСББ люди не створять і кияни змушені будуть прийняти тих, хто збанкрутував ЖЕКИ і тепер намагаються збанкрутувати і самих громадян,  доведених до відчаю по всій розорній Україні. Це і буде монополіст від КМДА: вивезення сміття, ремонт ліфтів в одних руках і т.д. Ми маємо те не допустити в своїх будинках і сприяти в перспективі  появі різних обслуговуючих компаній, які мають з’являтись,  як робочі місця для молоді. Інакше вони змушені йти в політичні небезпечні рухи, реалізовувати не екологічні проекти для України .

             Маю вас попередити про те, що вся інформаційна робота на вулицях локальних громад  йде в умовах   спротиву політичних активістів , які вже знову запустили політичну агітацію. Листівка попередження була своєчасно зірвана в багатьох місцях. Навіть в парадних біля ліфтів оперативно працюють ті , кому пообіцяли вже по неперевіреній інформації по  500 у.о. в місяць за роль «смотрящих» – так званих уповноважених осіб, щоб бути одноосібно представниками даної обслуговуючої компанії. По прогнозам економістів перспектива буде така, що завищені ціни за послуги змусять нас все одно об’єднуватись, шукати приміщення для розташування спеціалістів ЖКГ і вже не в спільному приміщенні ЖЕКУ, а у власних підвалах. Радимо всім сусідам, друзям і своїм рідним донести цю інформацію  по всій Україні, а не лише в Києві. Ми чітко бачимо надзвичайні можливості в Україні тому так і впевнено пропагуємо перевірені  форми господарювання

Чітко бачимо те над чим нам потрібно працювати. Бачимо все що нині збочено і викривлено.

        Оскільки за справу правозахисної освіти та інформації для широкого кола громадськості чиновники ніколи не візьмуться, ЗМІ роблять вигляд, що скорочення ЖЕКІВ йде правомірна  і справедливо, ми продовжуємо на волонтерських засадах працювати на завтрашній день України і розкривати неупереджено деталі.

          Будемо вдячні тим тих, хто  усвідомлює значення нашої роботи і не пожалкує будь яку  фінансову допомогу на рахунок карти Приват банку 4149 6258 0986 9652. З відданістю справі захисту майнових прав українців продовжуємо вам давати поради.

НАСТУПНА ПРОГРАМА ДІЙ відповідає нормам законодавства України:

  1. До виборів ( а можна на самі вибори у власних будинках ( 27 березня)  всім потрібно самоорганізуватись,   щоб обрати будинковий комітет) Протокол і додаток до протоколу ми  надсилаємо активістам  в різні куточки України. Зв’язуйтесь за контактами на сайті і замовляйте шаблони.
  2. З метою захисту  об’єктів публічного і приватного майна в районні адміністрації, як статистичні органи, надіслати повідомлення  про створення будинкових комітетів за спеціально  підготовленою формою – шаблоном, яку надаємо особисто на електронну пошту.
  3. Надати шаблон запит по технічному стану будинку за формою підготовленого спеціалістами ЖКГ;
  4. Цікавитись справами закриття жеків і передачі наших спільних будинків в руки інших обслуговуючих компаній. Попередити найкращих працівників ЖЕКУ про можливість  їх працевлаштування в разі сприяння самоорганізації населення навколо ЖК проблем;
  5. Рекомендувати відомим вам мешканцям – спеціалістам сфери ЖКпослуг участі в  формуванні комунального підприємства.

         Також до всього сказаного мусимо вас попередити  про ситуацію, яка складеться в будинках після виборів. Вибори, які за відсутності реєстрів власності територіальної громади Дніпровського району м. Києва, так як і в інших районах столиці є нелеітимні,  приведуть на наші з вами подвір’я  несамостійні особистості від політичних сил, які завжди будуть  лобіювати інтереси відомих політиків, а значить і олігархів, що їх утримують.  Рейдерські забудови Києва стануть розмінною монетою нових чвар в КМР.  Будь яка самостійна людина,  яка випадково переможе на виборах,  потрапить  під тиск фінансово залежної більшості. Тому візьміть це до уваги і спробуйте самоорганізуватись  в будинках таким чином, щоб  бути колективом захищених і свідомих громадян. Лише киянам само організованим на конституційній платформі ми будемо сприяти і допомагати в  тому , щоб надавати кращі правозахисні практики, надавати консультації щодо реалізації конституційних прав  у відповідності до особливих умов.

          Тому чекаємо від вас повідомлень про збори, оформлення дійсних протоколів, реєстраційних листків і свідомих дій по захисту майнових прав киян, в які входить і збереження землі під будинком за киянами і прибудинкових територій,  незайманими без волі жителів, і розвиток підприємництва по рішенню співмешканців в будинках і створення європейських умов життя за проектами громад , а не СОВЄТІВ, що диктують і до сьогодні нам життя у злиднях. >

         Оргкомітет по встановленню конституційного устрою має ефективну програму розвитку України, буде повідомляти всім про наші проекти, але реалізувати їх можливим стане за участі громадян – власників, а не рабів – фізичних осіб системи. Таких відповідальних громадян і чекаємо в колі однодумців, об’єднаних не гаслами, а спільними діями за місцем проживання.

Координатор орг комітету по встановленню конституційного устрою,

Інна Плотнікова

P.S. Ми продовжуємо навчати і ділимось практикою оновленої УКраїни. 20 тер громад вже наповнюють наші знання. https://www.youtube.com/watch?v=UBbn_0JDkJs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *