Мафи знесли щоб дати дозвіл ТОВ «Айді»?

dsc04069З 13 на 14 червня вночі за 5 хвилин був в черговий раз встановлений  будівельний вагончик ТОВ «Айда».  А нещодавно  подія  надавала надію на реалізацію мрії про відновлений громадою парк.  За участі Голови Дніпровської  в м. Києві РДА Кравченка С.О. були демонтовані  малі підприємства соціально корисного  бізнесу і було заявлено що парк буде звільнений від будь – яких забудов. Підприємці мали рацію, коли не вірили.

http://www.youtube.com/watch?v=MVeNwSJRxsg ; http://www.youtube.com/watch?v=MVeNwSJRxsg

Так і сталося – ТОВ  «Айда»  готується  до  забудови звільненого  від  МАФІВ  парку А. Малишка.  До 15 години ні жодний з чиновників  районної адміністрації  не підняв галас, не викликав міліцію, не заявив про самовільні дії. Так сподіватись не маємо на кого лише на себе . Викликали міліцію і склали заяву. В якій повідомили:

Начальнику Дніпровського РУ ГУ

МВС України в місті Києві

Чайці В.М.

Заява

Я, Плотнікова І. М. , 14.06.2013р була поінформована мешканцями вул.. А. Малишка 13-А про встановлення будівельного майданчика на парковій зеленій зоні по вул.. А. Малишка ,4, ( напроти універмагу « Дитячий світ»). ТОВ « Айда», яка претендує на цю ділянку, щоб забудувати , незаконно встановила його, оскільки  є ухвала Вищого адміністративного суду України від 12 березня 2013р.  № К /800/12810/13 про відкриття касаційного впровадження за касаційною скаргою Київської міської ради на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 19.02.13р. у справі за позовом  ТОВ «Айда» до КМР про визнання протиправними дій та скасування рішення № 939 /8276 від 12.07.12 р. Просимо демонтувати зазначену споруду, оскільки на цьому місті ініційований та знаходиться на розгляді Київради проект  парку  ім. А Малишка  з світломузичним фонтаном  та відновленням зелених насаджень.

dsc04065 На виклик приїзжав автопатруль № 19, працівник міліції Сергій Коркішко . Виклик був о 14.06-15.30 Телефон для довыдок по  справі та ходом розслідування : 559-15-37, 559-51-85. Бажаючим контролювати забудовників публікуємо  телефони. Не соромтесь телефонувати. Лише системний контроль громади приведе у відповідність до Закону  посадовців міста.

dsc04060 Кияни Комсомольського  масиву пильнують кожний клаптик Богом даної громадської землі.  Не варто випробовувати  їх  терпіння.  Радимо прикласти зусиллям всім,  хто приймав участь в  захисті  зеленої зони,  хто давав  обіцяння слухати голос кожного,  хто надавав гарантію допомагати громаді. Нам ,як  ініціативній групі мешканців,  надавали підтримку юристи та члени партії  «Удар», невідомі патріоти . Готуємось зустрічати будівельників  і не дай Боже нам випробувати досвід тієї революційної Туреччини!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *