SOS!!! Парк «Перемоги» потребує допомоги.

Дdsc03795овготривала боротьба активістів за збереження дерев парку «Перемога»(Дніпровського району м. Києва)  не увінчалась успіхом. Фізично постраждав чоловік, який зробив зауваження автолюбителям не їздити його дорогами.  Культову споруду незаконно  будують, таємно   зносять дерева, галявини перетворюються в звалку  сміття.

Залучаємо нардепів!!! 25 квітня 5 активістів захисту парку « Перемога» були на прийомі у Чумака В.В.- народного депутата по нашому виборчому округу № 214.

Скаржились гуртом. Дерева зловмисниками знищуються  під  довготривалу бездіяльність контролюючих органів КО «Київзеленбуд»http://www.lesovod.org.ua/node/15479 та власне самої адміністрації парку  на чолі з О.О. Товстонога.( Який чомусь опікується незаконною будівлею культової споруди. Цікаво, що письмова скарга мешканців у відповідні структури так і залишилась без наслідків для останнього. То ідемо далі і не припиняємо вимагати порядок.)

dsc03790Теплі  дні вивели на  галявини парку  «люблячих природу» киян. І вони забруднюють  його так, що стає  жахливо і сумно до болю:  сморід вогнищ, пластикове сміття, скинуте як в купи, так і роздмухане вітром та поодиноко гуляюче між   деревами, атвопаркінг на коренях пошкоджених дерев, що відбулось  в результаті  так званої реконструкції за міліони гривен. В парку вздовж Алішера Навої суцільний лісоповал. Сум змінювався хвилями гніву всіх перехожих.  Всі вони лаяли на чім світ стоїть нашу безгосподарну районну адміністрацію. Берези та ясокорі  були розчленовані на колоди. Кучугури сміття з минулих років було знайдено під   опалим  листям.  Руїна торкнулась найцінніших земель парків. Хто відповість і як?  Ми звернулись до посадовця з таким зверненням і з такими пропозиціями.

 

№ 43

від «25 » квітня  2013 р.

 

 

Про ініціювання надання

парку «Перемога» статусу пам’ятника  садово-паркового мистецтва місцевого значення

Голові Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією

Чумаку В. В.

Голові КМДА

Попову О.П.

 

 

 

Звернення

Шановний Віктор Васильовичу!

      Ми, представники громадськості Дніпровського району, що мешкаємо навколо парку «Перемога»  стурбовані явищами  систематичного знищення дерев на його території та антисанітарією. Особливо зухвало цей процес спостерігається останній місяць, що є неприпустимим. Крім того  надзвичайної шкоди екології зазначеному природоохоронному  об’єкту чинить необмежений рух автомобілів по його території, розпалювання вогнищ та безвідповідальної поведінки відвідувачів.  Цьому сприяє бездіяльність працівників як парку, так і керівництва КО «Київзеленбуд», які нічого не здійснюють по його збереженню  і на скарги киян не реагують протягом останніх 4-х років. Виклик правоохоронних органів не  дають ніякої реакції. На вимогу встановити знаки для заборони проїзду автомобілів та  розпалювання вогнища працівники МВС відмовляють і радять лише силовий метод тиску киян на порушників.

Бездіяльність всіх зазначених структур в цьому процесі є доказом організованого на державному рівні знищення парку  «Перемога» взагалі. Щоб приховати таке зло від киян, керівництво міста замість збереження та відновлення зелених насаджень другої черги на місці застарілих дерев, відновлення пішохідних доріжок,  посилено владає кошти в першу чергу парку і встановлюють  військову техніку, бетонують зелену зону під пам’ятки та стели на честь пам’яті про роки Великої Вітчизняної війни.  В цей час   друга черга парку площею в 40 га. самочинно захоплюється УПЦ МП  «Всіх святих воїнів». Просимо в межах депутатськихповноважень та через процедуру депутатських запитів призупинити це будівництво. В противному порядку вони своєю спорудою знищать ділянку в 37 га. ( Вся площа парку сягає 66 га) і ми будемо всі разом причетні до злочину проти здоров’я  наших дітей, що потрапають від забруднення екології. В  факті покривання дій духівництва з боку органів МВС та Прокуратури криються корупційні чинники і ми ще раз просимо Вас розібратись у всіх тонкощах справи.

На зустрічі з громадськістю за круглий стіл по конфліктним забудовам представників зазначених правоохоронних органів та Дніпровської адміністрації  не було і вони  не надали оцінки  діям рейдерів.

mashinaВраховуючи вищевикладене, звертаємось до Вас з проханням створити комісію по перевірці діяльності всіх виконавчих органів, які забезпечують  життєдіяльність парку «Перемога» і перевірити виконання всіх рішень КИЇВРАДИ та  розпоряджень КМДА  щодо його реконструкції, починаючи з 2005року, коли на його реконструкцію було виділено 67 млн. грн.

Провівши всеохоплюючу ревізію діяльності органів по забезпеченню збереження парку, просимо Вас ініціювати  надання статусу парку «Перемога» пам’ятника садово-паркового мистецтва місцевого значення і винести цю пропозицію  на розгляд сесії КИЇВРАДИ. Лише це може врятувати таку важливу для киян зону. Необхідна  кількість підписів під цією ініціативою у нас вже є.

 

Сподіваємось на результативну співпрацю і рішення проблем громади Дніпровського району.

 

З повагою,

Голова правління                                                                       І. Плотнікова

учасники особистого прийому

 

Для доказів знищення парків пропонуємо фото.

В коментарях надаємо посилання на сторінки сайтів де іде обговорення  проблем, крик душі киян і зневіра у можливість відновлення. Але ми цю справу не залишимо і будемо шукати різні способи його порятунку. Лише за посиленим контролем громади можливо відновити наш скарб – парк «Перемоги». Ми того доб’ємось як адміністративним так і  юридичним шляхом. Потрібен час.

Про діяльність В. Чумака в рішенні піднятої проблеми розповімо в цій статті, Сподіваємось, що зміни побачимо всі разом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *