Волонтерську роботу членів ГО "Самоврядна громада" можна фінансово підтримати через карту Приват банку 5168 7422 1182 5942

Щоб перемог досягати, варто щедро вкладати і перед народом звітувати.

Дата публікації: Березень 28, 2013

blagodiynistНа пропозицію людей зацікавлених в  нашому розвитку   поштове  звернення до киян  переносимо на  статтю сайту.

Час вимагає нових підходів,  нових ідей.

           Дякуємо тим, хто цікавиться куди це ми поділися.

Ми ГО “Самоврядна громада” нікуди не зникли! Нас не заарештували!

Навпаки, незважаючи  на всі негаразди в країні,  ми  наповнені   планами, проектами.  Влада не може впоратись самотужки з сніговими завалами.  А громада – надзвичайна сила, бо ми віримо в людей та в їх потенціал. Потрібно лише знати  – вихід є!

Для початку ми відновлюємо роботу сайту. Чесно скажемо: не задоволені його якістю. Оскільки  не маємо фінансів на його розвиток – обходимось тим що є.  Потребуємо додаткових коштів на його удосконалення,  бо прагнемо служити мешканцям всього Дніпровського району в справі захисту прав та просування ідей громади. Вийде подолати проблеми  в районі – вийде і в столиці.  Зазначаємо  для «добробажаючих» розповсюджувачів пліток:  ми не отримуємо допомоги Америки, не приплачуємо  партію  «Свободу» за участь в нашому захисті, не маємо ніяких фіксованих грошових  членських внесків,  а вносимо в спільний вклад лише свої справи, вміння, таланти та бажання серця допомагати один одному щоб підняти життєвий рівень країни. Розуміємо, що для реалізації всіх планів потрібні будуть кошти, тому ми щойно відкрили рахунок в банку для того щоб кожний бажаючий міг внести нам допомогу для виконання визначених амбітних статутних завдань, які ми виконуємо на громадських засадах для всього суспільства. Корисними для всіх нас  будуть  прес-конференції, якими через ЗМІ будемо привертати увагу впливових людей до порушених прав киян, матеріальна підтримка витрат юристів, які благодійно  надають допомогу бажаючим себе захистити.  Ми працюємо у вільний від основної роботи час і плануємо надавати реальну допомогу всім об’єднаним  в колективи  киянам. Адже гурт до гурту то і є джерело влади.  Так формується народ – велика сила.

У нас задуми неперевершені.  Як завжди знаходимо вихід із будь – яких обставин і його реалізуємо.

Тим, хто бажає нам надати фінансову допомогу пропонуємо  наші реквізити :

ГО “Самоврядна громада”

АТ «УкрСиббанк»

ЄДРРПОУ  37203862

МФО 351005

р/р 03433769001

призначення платежу: благодійні внески на статутну діяльність

 

Чи маємо право на грошову допомогу читаємо у святому Письмі:

2Кор 8:13-15

13.      Хай не буде для інших полегша, а тягар для вас,  але рівність для всіх.

14.            Часу теперішнього ваш достаток нехай нестаткові їхньому допоможе, щоб і їхній достаток був на ваш нестаток, щоб рівність була,

15.            як написано: Хто мав багато, той не мав зайвини, а хто мало, не мав недостачі.

До Галатів 6-10

6.                 А хто слова навчається, нехай ділиться всяким добром із навчаючим.

7.                 Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне!

8.                 Бо хто сіє для власного тіла свого, той від тіла тління пожне. А хто сіє для духа, той від духа пожне життя вічне.

9.                 А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо.

 

Бажаємо всім весняного тепла та якісного життя!

 

P.S.   Пропонуємо ознайомитись з нашим фінансовим звітом за перший квартал 2013року, щоб зняти будь – яку підозру з активістів, які присвятили себе громадській діяльності.

 

Дата публікації: Березень 28, 2013

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *