Малишка, 9 не здається рейдерам.

dsc03008Із вуст чиновника Дніпровської районної державної адміністрації М. Києва  – Начальника  відділу контролю за благоустроєм  Бейлик Вадима Борисовича  стало відомо, що з забудовниками зеленої ділянки,  що входила нещодавно в межі прибудинкової території  Малишка ,9  не  існує методів заборони. Він  на засіданні постійної  комісії з питань  житлово – комунального господарства, будівництва та архітектури Громадської  ради при Дніпровській районній в м. Києві державній адміністрації порадив члену Громадської ради при РДА  Плотніковій І. М. повідомити  мешканців і готуватись до зустрічі забудовників, що отримали дозвіл на діяльність від управління торгівлі КМДА. Згідно розпорядження КМДА цього достатньо щоби МАФИ встановлювались навіть на каналізаційних мережах. Рішення мешканців було миттєвим. Мирно, творчо та яскраво висловити свою позицію!!!

dsc03034 В суботній день  10листопада   мешканці  не лише Малишка 9 приймали участь в цій корисній справі. Тут були і активісти інших будинків. Вони  додатково  висадили саджанці на зеленій зоні, огородили їх частоколом та червоними стрічками з повідомленням про небезпеку втратити власний життєвий простір.  Відповідальні за долю своїх дітей кияни разом з дітлахами висаджували дерева та благословляли їх на довгий вік.

Радимо всім бути бережливими  до кожного дерева. Не давайте  змоги будь – кому порушувати ваші людські права та свободи. Маєте ідеї – телефонуйте щоб дати відсіч.

dsc03008 dsc03016 dsc03031 dsc03045 dsc03048 dsc03051 dsc03052 dsc03056

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *