– Відгукнулися на листівку ? – Дякуємо !!! – Що радимо? – Пробудження!!! – Не розумієш ідеї? – Пояснюємо!!!

team http://www.youtube.com/watch?v=9VHVp_yMB_M&feature=related

–          Відгукнулися  на листівку ?

–          Дякуємо !!!

–          Що радимо?

–          Пробудження!!!

–          Не розумієш  ідеї?

–           Пояснюємо!!!

Вам відомо:  ми створюємо  ОСН, який  стоїть на заваді олігархів, по причині  чого  втрачено буде можливість обдирати нас, киян. Сили не рівні: у них вони  в грошах та в амбіціях,  а у нас – в  ідеї єднання, здатній   змінити життя.  Чим більше буде носіїв ідеї, тим успішнішими будуть наші справи.  Ми сподіваємось, що Ви донесете ідею всім хто втратив надію, живе в умовах апатії та зневіри. Ми не закликаємо повірити в нас чи в якогось політика! Ми закликаємо повірити в себе і стати поруч з нами. У нас відсутній лідер. У нас є команда.   Наша команда потребує Вашої унікальної участі, твого палкого серця, твоїх виняткових талантів, твоєї освіти  і знань.   Досвід будемо набувати гуртом. Гуртом будемо вчитись спілкуванню. Навіть якщо в тебе відсутня прописка і серце болить від  безладу в столиці. Не зволікай! Завтра може бути запізно!

Ми не відмовляємось від  проекту самоорганізації. Оскільки  до ОСН свідомо  готова лише частина будинків мікрорайону, ми пропонуємо створити  КООРДИНАЦІЙНУ  РАДУ  МІКРОРАЙОНУ,  яка  разом   з юридичною особою  ГО «Самоврядна громада»  зможе  виконувати функції та навіть повноваження ОСН.  Без участі твого представника від будинку його долю  буде одноособово вирішувати ЖЕК. Він вже показав свої здібності проведення ремонтів без контролю організованої громадськості без самоорганізації. Державні гроші  несподівано  для будівельників закінчились і є небезпека Новий рік зустрічати так як і жили. Система державного контролю відживає. Громада, взявшись за руки  спроможна  творити чудеса!   Не допусти створити ОСББ руками ЖЕКУ . Контролюйте  всі дії ЖЕКУ колективом  активних мешканців, вивчайте досвід успішних та самостійних ОСББ.

Об’єднання в міцну та консолідовану координаційну раду мікрорайону  не дасть можливості об’єднати нас  черговим слугам народу, які напередодні виборів одягають овечі шкури та злагоджено підкуповують  наших бабусь (вже) рисом та ОЛЕЙНОЮ, сподіваючись на їх відповідальність на виборах і можливість в черговий раз обманути людей.

Ми  з нетерпінням чекаємо Вашої участі.

Цікавтесь, запитуйте та  дійте!

Координаційна рада мікрорайону розпочинає свою історію.

Наші контакти:

093-63-000-66

098-00-910-33

E-mail: learning_life@ ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *