Громада – основний захисник своїх інтересів. Вірте і дійте.

dsc02602Той хто відгукнувся на запрошення і був присутнім на суді ,стали свідками того, як льодова крига корупції тріскається під тиском громади. І це факт.  30 травня о 12:00 Дніпровським районним судом міста Києва (вул. Кошиця,5)суддею Галигою І.О. розглядалась  скарга на постанову слідчого Хилько В.В.,який безпідставно закрив кримінальне провадження по факту рейдерського захоплення території парку “Перемога” громадянином Яковенко В.В. – представником УПЦ МП. Суд  прийняв рішення задовольнити  скаргу ГО «Самоврядна громада» ( скаржник Плотнікова І. М. представник  інтересів громади  в суді є Беляєв С.А.)  на постанову  слідчого СВ Дніпровського РУГУ МВС України в м. Києві Хвилька В.В., від 20 квітня 2013р. про закриття  кримінального провадження.http://www.youtube.com/watch?v=DJyLcM7OyOY  Постанова  слідчого СВ Дніпровського РУ ГУ МВС України в м. Києві Хвилька В.В, від 20 квітня 2013р. про закриття кримінального провадження, внесеного  до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12013110040001344 від 2101.2013р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.197-1 КК України, у  зв’язку із відсутністю події кримінального правопорушення   – скасована.  Матеріали кримінального провадження повертаються  до Дніпровського РУ ГУ МВС України в м. Києві.

Як цю тему висвітив перший соціальний інформаційний портал КИЇВСЬКИЙ ФОРУМ, ми пропонуємо переглянути їх сторінку з відео. «Против священника-рейдера, захватившего парк Победы, возобновили уголовное дело. Видео» http://kiev-forum.org/protyv-svyaschennyka-rejdera-zahvatyvsheho-park-pobedyi-vozobnovyly-uholovnoe-delo-vydeo/

 

Переможне рішення суду матиме велике значення для подальшого розвитку ситуації щодо захисту земель парку. Ми, захисники парку “Перемога”ініціативна група мешканців масиву в особі ГО “Самоврядна громада” будемо і в подальшому боротись за звільнення землі парку від самовільно зайнятих споруд, за збереження його від проїзду автомашин , відновлення зелених насаджень і зведення спортивно – розважальних  майданчик на цих ділянках за найкращими зразками. Сподіваємось і віримо в те, що кияни нас підтримають.

Повне відеоінтервью з Беляєвим С. А. – представником інтересів громада на http://www.youtube.com/watch?v=TsRH0k-SJj0

І. Плотнікова. dsc02601

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *