Музей військової техніки на 69 річницю звільнення Києва від фашистів: за і проти?

glavПодія відбулась. Перші особи столиці мали честь відвідали наш славнозвісний парк «Перемога». Офіційне джерело  Інтернет портал Дніпроської РДА освітив ритуал пам’яті та покладання квітів до пам’ятника «Жінці у Великій Вітчизняній війні», до «Кургану Безсмертя» та пам’ятника «Матері-вдові» у парку культури та відпочинку «Перемога» такhttp://www.dnipr.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1617%3A-lr&catid=194%3A2011-09-20-09-38-10&Itemid=53&lang=ua.

Активісти висловлювали дещо іншу точку зору. Ви знаєте  позицію з попередніх статей. http://vyhid-e.org.ua/article/rekonstrukciya-parku-peremoga-v-obiektivi-kiyivskoyi-gromadi та  http://vyhid-e.org.ua/article/konflikt-mentalitetiv-pokolin-u-proekti-rekonstrukciyi-parku-peremoga Зрозумілим є те, що колись ця клумба виглядала саме такою, якою ви бачите на фото в кінці нашого повідомлення на сайті.

Що про це думають мешканці? Радимо переглянути відео інтерв’ю що  було взято у киян. 1) http://www.youtube.com/watch?v=fzKzzDK87ac&feature=plcp

2) http://www.youtube.com/my_videos_edit?ns=1&video_id=asZetHcWUzc

А що думаєте ви?

Готуйтесь до референдуму, а ми спробуємо домогтись його проведення. Політику влади має формувати більшість населення. Майте думку, не соромтесь її висловлювати, домагайтесь  її втілення!!!

Разом через красу та естетику йдемо у мирне майбутнє.

dsc02986 dsc02989 dsc02992 dsc02993 kolis_to_bulo_tak kopiya_4w_0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *