Зустріч В. Клічка та його команди з виборцями у парку “Перемога”

25 вересня о 18.00 червоні стяги з надписом “Удар” прикрасили алею парку “Перемога” у Дніпровсьокму районі dsc02832_0нашої столиці. Брабанами та ударниками  голосно стукаючи в серця присутніх та відпочиваючих киян,  спритні та ритмічні музиканти  намагались зібрати до яскравої сцени якомога більше слухачів промови нових енергійних політиків – ораторів. Ресурси використані надзвичайні і підхід лідера “Удару” В. Клічка  до передвиборчої агітації відповідальний і здається державницький, але лише час доведе значення передвиборчих заяв.   Як ця зустріч відбулась судити вам. Нам гуртом чекати виборів, щоб висловити свою позицію та чекати результатів і знати за якими новими  лідерами йти, кого контролювати щоб  рухати вперед Україну. На таку участь погоджується кандидат по нашому округу №214 Віктор Васильович Чумак.(Відео зустрічі з мешканцями опретавно було  розміщено на нашому сайті раніше http://vyhid-e.org.ua/article/svidomiy-viborec-realnist).

Воно аматорське, як завжди  неупереджене та не замовлене, без прикрас та технічних фантазій. Відео подій таке, як ми його бачили  з перших рядів присутньої громади.

 

Барабани та ударники “Удару”http://www.youtube.com/watch?v=c2aLsDTOUws&feature=plcp   А.Странніков, Я.Горбунов в підтримку В.Клічкаhttp://www.youtube.com/watch?v=_AXarcoMqDY    Виступ, питання, відповіді В Клічкаhttp://www.youtube.com/watch?v=bEq8MjgNhhw

Аналізуємо, визначаємось і діємо. Адже не один політик  не добється виконання своєї програми без громади. Громадська підтримка потрібна не лише перед виборами, а   завжди у всіх реформах.

Тому обираємо тих політиків, хто відчуває громаду, знає її проблеми, конструктивно їх вирішує і піднімає силою свого духу  українців на беспосередню  участь у політиці.

І. Плотнікова

І. Лащенко

спеціальні кореспонденти видання

” Екологія та соціальний захист”

 

dsc02826_0 dsc02827 dsc02829

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *