Кияни сплять бо не знають, що своє життя втрачають.

hwwxo193 Чергова  навала  загарбників  на прибудинкову територію  Комсомольського масиву у Дніпровському районі м. Києва  сталася  за адресою  Миропільска,  29. Якщо ви думаєте що вас  ця чаша мине – помиляєтесь.  Підприємці вичікують найкращий час для реалізації своїх жадібних до грошей проектів. Ось  прийшов час відпусток, канікул,  дач та курортів, а тут ще і  Євро 2012, коли більша частина киян виїде з столиці,  звільнивши її для гостей. Отоді і почнеться суцільний  жахливий дерибан.  Всі наші прибудинкові без винятку мають власника в одній особі. Рятуйте свою змелю.

І це можливо: ділимось черговою перемогою. Будинковий комітет цього будинку тримався об’єднано  та консолідовано. Дивіться, беріть за зразок. Ініціативна група масиву, ГО «Самоврядна громада» прийде на допомогу лише тим мешканцям де протокольно затверджений будинковий комітет, який усвідомлює що ОСН «Комітет мікрорайону Комсомольський «Пробудження»  – то єдина правова основа соціального, правового та екологічного захисту.  (Пропонуємо систематично переглядати статтю, яка  буде наповнюватись новими матеріалами.  Відео джерела різні,  тому можуть поповнюватись з часом додатково. Будуть з’являтись коментарі та поради правників. )

http://www.youtube.com/watch?v=nvmCSEe8Sts&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=y9SLZx-B4aI&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=srk2MUqtGFY&feature=youtu.be

 

 

Громадське розслідування  через  інформаційні запити розпочалось. Ініціативна  група масиву має гарантований план порятунку для громади.  Однак скільки може пройти часу, щоб люди усвідомили необхідність його реалізації і повернули своє життя у нормальне русло налагодження  його  якості?! І не маємо гарантії що можемо встигнути прийти на допомогу всім.

Крім того, радимо  подивитись це відео. За лінією метро по вулиці Попудренко біля торгівельних наметів базару «Секонд хенду»  безжалісно  ліквідоване десятилітнє дерево. http://www.youtube.com/watch?v=aDhKrzs4L4U&feature=relmfu

Робимо акцент:  в державі,  де відбулась трагедія Чорнобиля  надзвичайно небезпечно  для людей жити  у «Манхеттені».

Бережіть землю, природу, не втрачайте вартість свого  житла.

dscf6840 dscf6841_0 dscf6842_0 dscf6844_1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *