Волонтерську роботу членів ГО "Самоврядна громада" можна фінансово підтримати через карту Приват банку 5168 7422 1182 5942

Ні! Скажемо владі. Парки – громаді!

Дата публікації: Квітень 19, 2012

Ні!  скажемо владі.dsc01441

Парки громаді!

Ініціативна група  захисників парку ім. А.Малишка, яка не була почута владою  і була проігнорована  пропозиція   його реконструкції,http://kiev.pravda.com.ua/news/4f8d7b33d1484/  ( Наш проект такий http://vyhid-e.org.ua/article/proekt-fontanu-na-sud-gromadskosti)18.04.2012. року  приступила до захисту парку «Перемога».  Безгосподарно реставрований , він вже як три роки скутий сіткою культової споруди, що розташована на цій території з 8 травня 2009 року.  У високих колах влади знають про гасло  колишнього мера Москви пана Лужкова, який в лютому 2009 року  висловив з високої трибуни  у Москві: – «кожному скверу по храму» Наша влада, немов сліпі кошенята, реалізували той наказ.

Так  в ряду парків та скверів опинився і наш з вами, громадо,  парк «Перемога». http://www.segodnya.ua/news/14085592.html

Доповідаємо, що на час встановлення хреста не була навіть зареєстрована релігійна громада. Як з’ясувалось пізніше,  в парку  з’явились так звані  господарі: УПЦ МП «Всіх святих воїнів» http://www.kiev-orthodox.org/site/byauthor/3369/ з настоятелем беззаконного  храму В’ячеславом  .  Ніякі перевірки Головного управління контролю за благоустроєм не змогли  змінити ситуацію. Незважаючи на приписи про незаконну будівлю та постановку на облік комісії по демонтажу, до своїх обов’язків Управління контролю за благоустроєм не приступало. Ну то, що,  час минув.   12.04.2012р. офіційними посадовцями району було озвучено – споруда незаконна. http://www.youtube.com/watch?v=NqrQOP0QitA Але  вже зведений  капітальний фундамент, витопкана дорога вантажними машинами на під’їзді до воріт. Знищені з невідомих причин два велетенських старих дерева.

Зупинити безчинство вирішили доброю справою – висадити саджанці  біля воріт до яких веде дорога вздовж водойми. Справа зроблена,  але терпець увірвався у тих,   хто  мав на своєму досвіді відчути брутальне порушення своїх конституційних прав. Вони залучились до справи зупинити забудовників більш радикальними  методами  – паркан знесли(!!!).  Ми , ініціативна група не готові були до таких подій київських активістів, але засуджувати їх не мали ніяких підстав. Вдячні за те, що почули біль нашого серця молодь, що називала себе патріотами країни.http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/029342/  Перехожі,  що проходили повз такого дійства не засуджували , а щиро підтримували  захисників парку.  Казали, що не має Бога за цими стінами, якщо в порушення законів держави ідуть такі служителі церкви.  Церква це ми з вами, люди.  Але нас не чує ані влада, ані духівництво. Тому і змушена громада  використовувати такі  небезпечні дії.

Може  за таких обставин влада зрозуміє, що голос громади не просто слова. Ми вимагаємо виконувати наші правові вимоги та пропозиції.

Досить випробовувати людей на міцність.

Ми сподівались, що пан Попов О. П. людина слова і просто не в курсі наших проблем та вимог.

Визначилось, що ні.  Партія влади  нас  відверто ігнорує, а Голова КМДА не намагається змінити ситуацію.

Ми вимагаємо самостійності на своїй території.  Справи  на масиві має вирішувати свідома громадськість.

Подробиці подій найближчим часом будуть освітлені на Київському форумі, журналісти якого були очевидцями акції « Парки – громадам!»

Вам пропонуємо аматорські відео захисту паркуhttp://www.youtube.com/watch?v=hUbjdBxET9U&context=C4d15f75ADvjVQa1PpcFNfhqys0DRo0Er8gviXzL44cQnkxzr3jZ8= , http://www.youtube.com/watch?v=74VTJcxczmg&context=C4780c6bADvjVQa1PpcFNfhqys0DRo0OQZickZrcZ2B11lPvPKU2g=  та фото.

Приєднуйтесь.  У нас є проекти та ініціативи  у всіх галузях нашого життя,  які відповідають сучасним вимогам світу. Ми прийшли не ламати,  а будувати, тому чекаємо киян, які розуміють – щоб отримати, потрібно вкласти частину свого серця.

Координаційна рада мікрорайону

visadka_derev

Дата публікації: Квітень 19, 2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *