Схаменись вандале, зупини біду, не ламай рослину на свою тугу.

img_4479_0На масиві знову конфлікт  віроломних забудовників  та  свідомих мешканців будинку 37 вул. А. Малишка .

Він має  пройти перевірку на витривалість  будівельною технікою, яку планує розташувати  в  6-8 метрах від вікон киян  підприємець Гудзі.  Ділянка 17 січня була звільнена від  13 – ти  40 – річних  дерев. Справа за малим:  встановити паркан.

Однак не на тих напав. Мешканці стоять твердо на своїх позиціях: ця земля знаходиться  в складі території  прибирання мешканців будинку,  за яку сплачують кияни.  Вони  опікуються нею як господарі і розташування  на ній багатоповерхової споруди в їх плани не входить.

Так  два дні поспіль,  всі вихідні  24 та 25 березня мешканці присвятили прибиранню  занедбаної  ділянки  від сміття, гілок  та бруду.   На місці незаконно знищених дерев, орендованій, а не приватизованій землі   турботливі кияни висадили  молоді саджанці. ( На ній теж   всупереч закону орендатор зніс 5 дерев.)

Не довго прийшлось радіти відновленій зеленій зоні: таємно уночі, з 26 на 27 березня  господар ділянки  в 2 сотки  надав наказ  найманим вандалам   позламували стовбурці молоденьких деревець…. Успішно виконано. Не здригнулась рука!!

 

Ми, територіальна громада Комсомольського масиву, на всіх виданнях, через ЗМІ будемо повідомляти про ваші нелюдські дії. Ми підтримуємо  активістів і ініціаторів протесту проти загарбання  землі киян на використання в приватних цілях щоб звести споруду, в якій  розважатимете  молодь комп’ютерними іграми, алкоголем, тютюном та пивом., а  мешканці будинку будуть задихатись в  своїх помешканнях позбавлених світла та чистого повітря.  Ця земля належить нам.

Віримо,  що ви відмовитесь від своїх планів зведення кам’яної споруди  у людей під вікнами  і відновите зелену зону.

Ми віримо у ваш здоровий глузд і в людську мораль.  У вас є шанс зупинитись.

img_4467 img_4472 img_4481 img_4488

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *