Добра новина: готуємось обладнати зону відпочинку на ділянці знищених дерев парку ім. А. Малишка.

dsc00974Добра новина:

готуємось обладнати зону відпочинку на ділянці знищених дерев  парку ім. А. Малишка.

        КМДА в телефонній розмові винесла пропозицію бути нам, ГО «Самоврядна громада», партнером  КП «ЗЕЛЕНБУД» у відновленні дерев. Ми погоджуємось з метою  втілення громадського проекту. Тому,  бажаючі  реалізувати свої креативні ідеї, долучайтесь до участі в конкурсі проектів!

Ведуться переговори з представниками  Дацьких компаній екологічного проектування,  щодо  облаштування зелених зон масиву. Вони запропонували нам  підготувати  громадський проект і за умови  об’єктивної оцінки витрат  і кошторису проекту, буде сама партнером  відновлення парку за новими технологіями  пересадки дерев десятилітнього віку. Ми висловили ідею побудови зони відпочинку з відновленням дерев та будівництвом музичного фонтану.  Запрошуємо  всіх бажаючих  до участі в конкурсі. У  визначенні переможця будуть приймати участь члени координаційної ради масиву.

Вимоги до проекту наступні:

–          фонтан має бути в центрі відновлених дерев за адресою вул. Малишка 4 і добре видимим  як з потягу метро так і з вулиці А. Малишка;

–           ескізи фонтану потрібні в різних проекціях з зазначенням розмірів та  назви матеріалу;

–          розміщення  лав для відпочинку за власним рішенням.

 

Ескізи фонтану та зони відпочинку надсилати на адресу  learning_life@ukr.net  . При умові його підтримки інвесторами та при умові узгодження його будівництва з управліннями КМДА, автора проекту буде чекати достойна винагорода.

 

Голова правління ГО «Самоврядна громада»,

Інна Плотнікова2000 dsc00969_0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *