Волонтерську роботу членів ГО "Самоврядна громада" можна фінансово підтримати через карту Приват банку 5168 7422 1182 5942

Водохреща для забудовників не привід для очищення

Дата публікації: Січень 22, 2013

200112-090720 січня 2012року, коли більшість киян після Водохреща, очищені святою водою прийшли  на роботу повні сил та енергії робити чисті та добрі справи, директор приватного підприємства « Міг-91» пан Гудзь направив  молодиків – охоронців, щоб довести до кінця свою гріховну справу: знищити останні дерева на зеленій ділянці, що захищають киян  будинку 37  від впливу Броварського шосе та загазованості вул.. Миропільска.  Молодики не цурались  насмішок та образ, відштовхували мешканців, які намагались захищати дерева.   За відсутності рівного по силам  опору киян справа зроблена миттєво та професійно. Краплі соку з дерев не мають кольору і тому не помітні на снігу. Ділянка звільнена. Перешкод начебто  нема. Законно вважають отримані дозволи.

Але є інший  – Божий Закон. Чи є воля Бога на  забудову зеленої зони? Чи погоджували забудовники з мешканцями такий анти людський проект: заховати  вікна киян від сонця та світла? Ми кажемо ні!!! У нас ніхто не спитав. Нас ніхто не повідомив!

Розпочинаємо боротьбу  за свої права!

Буде єдність киян, буде перемога!

Дата публікації: Січень 22, 2013

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *