Наближення кінця світу підприємців – лісорубів не лякає: вони знищують дерева під вікнами житлових будинків.

dscf56671Ранок 17.01.2011року розпочався для мешканці  будинку вул.. Миропільска  37 звуком бензопили,  що розпочала свою роботу о 7.30 ранку.  Хто спішив на роботу, хто до школи, а хто вибіг на спротив. Звісно вони тикали людям  «дозвільні» документи,  що вони отримали від Київради під час  Черновецького. Тільки чому та чого  вони чекали, що їм заважало їм раніше втілювали в життя свої ганебні плани? Одним словом спротив був в нерівних силах. Три активістки будинкового комітету  не змогли  дати відсіч цим  лісорубам, незважаючи ні на міліцію, а ні на юриста,  який професійно поставив питання забудовникам та написав заяву до міліції. Близько семи   сорока  річних дерев були безжалісно  страчені  дереворубами на замовлення нелюдів – підприємців. Лише  за  наданої допомоги  активістів   з інших вулиць  нашого масиву,  з  досвіду захисту   парку А. Малишка   організували  протест таким чином, що була призупинена  робота і лісорубів і компанії по вивезенню  будівельного  сміття  (безжалісно розпиляних колод  дерева.)   Кількість громадян,  що встали на захист останніх 3-х дерев та зеленої ділянки,  налічувала близько  45 чоловік.  Вони одностайно визначились:  спротив продовжуємо до відновлення дерев.  І це можливо.

Чекаємо реакції  влади міста, яка обіцяла що почує голос кожного. Він прозвучав у ЗМІ.

на каналі  ТВІ http://tvi.ua/ru/watch/author/?prog=44&date=2012-01-17 ( на початку третьої частини передачі новин) та  ТРК «Свобода»http://www.radiosvoboda.org/media/video/24454849.html . Увага громадськості та журналістів ЗМІ  прикута до скверу. Приходьте підтримати протест! Залиште підпис під листом зверненням у консьєржа будинку № 37. Слідкуйте за подіями.  Бережіть та пильнуйте зелені зони біля своїх будинків. Завтра дерева можуть бути знищені і у вас.

В цій історії вихід є.  Він у вашій згуртованості та об’єднанні  у будинку.

Пробуджуйтесь!!!

 

Якщо ви з Комсомольського масиву роздрукуйте будь ласка об’яву та повісте на парадному. Цим ви допоможете справі захисту скверів масиву. Дякуємо Вам і чекаємо на збори.

Увага!!!

     На прибудинковій території вул. Малишка, 37  злочинно і  в  порушення  мораторію  на  знесення  зелених  насаджень підприємці  спиляли  вісім 40-річних дерев.   Шляхом  організованого громадського спротиву вдалось зупинити лісорубів та  зберегти  три дерева. Деталі  читайте на сайті правозахисної  організації   мікрорайону ГО «Самоврядна громада» http://vyhid-e.org.ua  В статті про зазначену новину є посилання на сюжети новин, що демонструвались  в ЗМІ.

Чекаємо Вас 21 січня 2012р. о 15.00 на ділянці спиляних дерев будинкуМалишка 37.   Збори присвячені   перспективам   використання землі мікрорайону і життя громади.

Ініціативна група мешканців                         

На фото внизу:

Забудовники ( юрист та власник  приватного підприємства).

Схема прибудинкової території будинку Малишка 37.

Громада захищає останні 3 дерева.

Будинковий комітет Малишка 37 під час інтерв’ю ТРК  ” Свобода”dscf57001 dscf57031 dscf57081 dscf57181

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *