Громадська рада при Подільсікій РДА провалила Генеральний план 2025

сайтА інакше і не могло бути. Надзвичайні порушення законодавства і люди це  вже усвідомлюють. Така доля буде у всіх чиновників. Радимо працівникам Дніпровської РДА все добре зважити та відмовитись від  організованого обману киян.  Всім членам Громадської ради рекомендуємо  усвідомити відповідальність за свої рішення.  Згадайте яким чином ви попали у Громадську раду. Доля Києва буде вирішуватись  делегованими представниками після обговорення всіх деталей локальних забудов  у громадах., інвентаризації всіх земель, експертної оцінки нині діючого Генерального плану та його уточнення.

Що буде на засіданні,  дізнаєтесь з першоджерел документальних кадрів на http://www.youtube.com/ сторінки  Probudgennya  http://www.youtube.com/watch?v=uwv4ORRM93Q&feature=plcp ,

http://www.youtube.com/watch?v=iQMv6QXQn9k&feature=plcp (Момент істини хто за руйнування Києва. )  Сором та ганьба корупціонерам!!! Велика шана та подяка активістам, що  піклуються за майбутнє столиці. Громада  подільського району збереже свою архітектуру і відновить мистецтво 17 століття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *