Волонтерську роботу членів ГО "Самоврядна громада" можна фінансово підтримати через карту Приват банку 5168 7422 1182 5942

Реформа ЖКГ через самоорганізацію наслення

Дата публікації: Грудень 7, 2011

osbb_0 Окремим проектом ГО «Самоврядна громада»   є  участь  в реформуванні житлово – комунальної сфери. Була проведена велика кількість переговорів з керівництвом ЖРЕО про підвищення якості наданих послуг, про створення ОСББ, як єдино можливого способу удосконалення роботи ЖЕКІВ. Також проведена   інформаційно-роз’яснювальна робота щодо правової доцільності та недоліків  запропонованого Договору між КП УЖГ та мешканцями Дніпровського району «Про надання  послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій». Своєчасно 12.05.2011р. була організована та проведена конференція мешканців Комсомольського масиву Дніпровського району м. Києва на тему«Реформування житлово-комунального господарства та перспективи розвитку комунальної сфери». На конференції була дана оцінка роботи системи діючих організацій ЖКГ в особі ЖРЕО № 403 та 404, були вказані недоліки у запропонованих населенню на 5 років договорах і внесені пропозиції щодо їх удосконалення у відповідності до сучасних вимог реформування ЖКГ.  Активістами була визначена необхідність створення альтернативної ЖЕКАМ системи обслуговування будинків на основі самообслуговування. ГО «Самоврядна громада» має окремий проект створенняАсоціації ОСББ «Гурт», що базується на самообслуговуванні будинків з  залученням фахівців та спеціалістів житлово-комунальної сфери – ЖРЕО  403 та 404,  а також на об’єднанні будинків ЖСК  (СХЕМА  2 у додатках ( потребуємо вашої участі в обговоренні нашого проекту)).  З цією метою був проведений круглий стіл     “Кооперативи та ОСББ Комсомольського масиву в системі самоорганізації та самоврядування. ОСН на службі кооперативів”. Вищезазначені особи проігнорували діалог з мешканцями по пошуку шляхів вирішення спільних проблем у комунальній сфері. Сподіваємось та віримо в те, що   правління нині діючих ОСББ та кооперативів мікрорайону усвідомлять необхідність об’єднання в реалізації проекту ГО «Самоврядна громада» – створення ОСН.  Реформування житлово-комунальної системи можливо пройти успішно лише через САМООРГАНІЗАЦІЮ  та ОБЄДНАННЯ   свідомих киян.

ГО «Самоврядна громада» з 7 грудня 2011р. стає на новий етап  роботи, що буде реалізований у проектах створення Центру «Успіху будинкового комітету»,Школи «Процвітання ОСББ»  де будуть надаватись  критерії,  шляхи та методи  досягнення  розвитку  зазначених громадських об’єднань. Будуть проведені семінари та консультації щодо їх створення, становлення та розвитку. Правова допомога колективним правам мешканців займає особливе місце в системі  роботи ГО і буде носити системний та методичний характер.

Наша  співпраця та діалог з владою будуть відображені в подальшій історії ГО «Самоврядна громада». Проекти громади будуть формувати її зміст.

Нас чекають великі та корисні справи на користь майбутнього  територіальної громади всіх киян.  Слідкуйте за новинами, залучайтесь до проектів та ініціатив!

Дата публікації: Грудень 7, 2011

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *