Петропавлівсько – Борщагівська територіальна громада в програмі Володимира Пархонюка

07-10-2015 22-12-00( “Дітки обявляють про зустріч з Пархонюком Володимиром.” https://www.youtube.com/watch?v=7N8BllYdu0s                                                                     Відеозвіт конституційної позиції  кандидата на селищного голову під час зустрічей без  цензури. Живе спілкування, під час якого дізнаєтесь  про проблеми і шляхи їх рішення. )

   Процес усвідомлення себе власниками триває в передмісті Києва в більшості сіл. Нас бути свідками і консультанатами запросили в три села, школа активізму яких розповсюджується по всій області: Петропавлівська  Борщагівка, Лісники і в Горенку. Сподіваємось в інших селах Київщини буде задіяна конституійна методологія відродження України і ніяка інша. В разі якщо ні – історія, Закони України і небайдужі громадяни направлять все в правове  русло.

      Володимир Пархонюк, бувши депутатом сільксої ради с .Петропавлівська Борщагівка, один з тих, хто перший вийшов з системи її корупційних оборудок , заявивши про свої наміри облікувати майно територіальної громади в публічних реєстрах власності. Уявляєте якою треба володіти мужністю,  щоб без партійної підтримки в колі мовчазних депутатів зі схиленими головами  заявити про злочини обранців,  які погрузли і навіть гадки не мають з неї виходити. Він не лише в своєму селі добивається правди і захисту конституційних прав публічних власників громадян, але відгукується на запрошення активістів  в інші села, щоб надати посильну допомогу активістам. Так він був зрозумілим спікером в селі Горенка, Київо – Святошинського району  http://vyhid-e.org.ua/?p=2587, співучасником акцій протесту проти забудов лісу в Лісниках. Знаходить час на роботу з європейськими представниками в Києві, веде пошукову роботу запитами разом з колегою юристом Король Л. І., довідуючись куди поділось майно громади, що шукає свого конституційного власника. Він готовий йти проти злісних можновладних забудовників, що викрадають гектарами землю під віковими деревами, знищуючи їх і вириваючи котлован в притул гуртожитків з малогабаритними кімнатами.  Об’єднує односельчан навколо   конституційних ідей громадян і захищає землю Петропалвівсьокої Борщагівки від непогоджених з громадою забудов.

      У відповідь капітал з вовчим оскалом  скаженіє від таких дій і впадає до жорстких форм залякування наших кандидатів не лише на Київщині. Репресійна машина не цурається ніяких форм та методів, щоб не сідати за стіл переговорів та узгоджень всіх проектів з народом і чинити свою шкурну справу накопичення капіталів та вивозити їх в офшори, прикриваючись надуманими ідеями соціального служіння громадянам України.

        Так 07.10.2015 р. на долю його разо з виборчими перегонами випало  психологічне випробування і випробування сили духу.  Дві ночі підряд зазнавала його машина збитків : пробиваються колеса, кузов обливається невідомою речовиною, вибиваються вікна і підпалюються сидіння. Машина Пархонюка 1Маш Парх 4

Маш Пархонюка 7

На виклик міліція приїздить через дві години виправдовуючись чисельністю викликів. Радять знятись з перегонців. І все ж таки від позиції  Володимир Пархонюк не відмовляється, інформує своїх однодумців по всій Україні, закликає бути обережними.

        З шаною за дії та відданість справі відновлення України колекціоную і публікую відео з ним для історії процесу,  оскільки бачу дії, а не лише гасла.    Так перше наше знайомство в роботі і в позиції. На сесії підняв незручне питання: «Територіальна громада Петропавлівської – Борщагівки. Чи є така юр особа?» 

         Спробували разом довести суть проблеми і внести ясність присутнім. Дискусія демонструє всі підходи і  маніпуляції процесу. Голова селищної ради Кодепський і  депутат Кулагін В. стверджують правомірність системи.

«Територіальна громада – сільрада Петропавлівської Борщагівки.»

«Петропавлівсько – Борщагівський дерибан тер громади..»

О В. Пархонюк на обєкті з однодумцями.

Петроп Борщагівка прагне стати конституц власником»

Участь В. Пархонюка на зборах тер громади с Приборівка Вінницької області, яка все ж таки відбулась і нині витримує тиск каральної судової системи, що намагається затримати за гратам  активістів процесу створення територіальної громади, фабрикуючи їм липові,  але такі грошовиті справи, щоб  народ не встав з колін.

Ці справи, віримо, дійдуть до Ради Європи, щоб вони усвідомили суть децентралізації і реформування системи місцевого самоврядування. Ці факти стануть приводом нашої чергової зустрічі в Раді Європи і ми за будь яких умов з такими чоловіками  станемо переможцями.

А щоб підбадьорити нашого однодумця і соратника і мотивувати вийти з брехні інших, своєчасно (для нас українців  в тому числі) заспівала на Новій хвилі А. Пугачева  пісню «Свтая ложь». Ми солідарні,  час брехні і омани закінчився.

https://www.youtube.com/watch?v=Qw8zLPcPNxI

Оргкомітет по встановленню конституційного устрою в Україні і виконком ради голів територіальних громад буде підтримувати таких відкритих до правди депутатів і наповнювати цю сторінку новими матерілами його передвиборчої роботи. Передвиборча програма будуть розміщені найближчим часом.Вашій увазі пропонуємо передвиборчі оистівки з агітками та програмою діяльності. Просто, доступно і зрозуміло. Родина, однодумці і далекоглядні сусіди будуть підтримкою в реалізації програми.                                                      Програма Пархонюка

Для діточок – школяриків, які запрошували своїх батьків на зустріч з кандидатом ми розміщуємо наступні відео. Відкривши свій канал на ютубі вони просили реклами. Виконуємо обіцяне.  Діти варті кращої долі ніж мають.

“Хроніка зустрічей В. Пархонюка з виборцями та дітьми.”

Про корупцію Кодепського на вул Шкільна 11-13

Празький квартал в обєктиві В.Пархонюка

Остання сесія П. Борщагівуської селищної ради – прояв зневаги до людей

 

3 коментарі до “Петропавлівсько – Борщагівська територіальна громада в програмі Володимира Пархонюка

 • 22 Жовтня, 2015 о 17:03
  Permalink

  Пані Інна, дякую вам що завітали в наше село та несете світлу ідею громадського суспільства нашим жителям.

  Відповідь
  • 23 Жовтня, 2015 о 13:53
   Permalink

   Дякую і вам за активність. Головне щоб громадяни почули основну ідею наших візитів. Важко працювати в холосту. Зрошуйте знання самотужки,ми будемо поруч в разі потреби. Пробачте за якість зйомок.

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *