Від поради адвоката до осередку ефективних власників

  Монтян Громаді набридло чекати політиків щоб покращувати життя. Аналізуючи перші кроки відомих нам обраних депутатів,  надія отримати покращення на цю каденцію маловірна.   Влада не зацікавлена в самостійності свідомих громад і сама не залучає фахових експертів та спеціалістів для вирішення проблем. Як і всі попередники, вона намагається відібрати власність під виглядом борців за справедливість, використовуючи буйних «активістів», а іноді  самостійно їх клонуючи. Тому,  ГРОМАДА самостійно розпочинає цю справу.

ГО «Самоврядна громада» протягом 3-х років визначила ряд проблем мешканців одного мікрорайону столиці і маючі право установчі документи, як  громадська організація, право ЮРИдиччної особи, Статут ГО, дозвіл Київради на створення ОСН «КМК «Пробудження» та повноваження згідно законодавства України, спробує почати самостійно налагоджувати життя мікрорайону в діалозі з владою.

Т. М. Монтян, як адвокат і експерт юридичних можливостей громади запрошена з метою правових порад, інструкцій по  програмі дій в справі самоврядування та самоорганізації, як частини конституційного права киян. Що привернуло увагу? Дивіться самі. На наш погляд зважено та мудро. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MLq2xNcsryw ( хоча Інтернет кишить самою дивною інформацією. М вільні кожний мати свою думку. Життя нас всіх розсудить в нашій правоті.)

Будемо чекати практичних кроків та порад. Приходьте на зустріч щоб один раз побачити, послухати, взяти відповідальність на нормалізацію людського життя через створення осередку ефективного власника.

Ми організовуємо семінари щоб злагоджено  діяти .

 

Тип статті:

Comments

 

 

Вітання киянам!

Починаємо рік з корисних суспільству справ!

Якщо ви спілкувалися з ЖЕКОМ або с правлінням ОСББЖБК по справах захисту своїх прав та прав сусідів, якісного обслуговування будинку і хочете підвищити свої знання в справі ефективного використання власності (землі, житла та майна), ми запрошуємо вас на  семінар – конференцію за участю громадського діяча,  правознавця, адвоката та публіциста –

 

Голови ВГО

 «Ефективний власник» Тетяною Миколаївною Монтян.

З метою організації злагодженого проведення заходу необхідна попередня реєстрація за телефонами

093-63-000-66,   098-00-910-33,    543-92-49

 

Конференція проходитиме  8 січня 2013р. о 15.00 за адресою вул. Юности, 5 с.ш. №183 – Гімназія «Фортуна».

 

Деталі на сайті http://vyhid-e.org.ua
Радості, затишку та тепла в новому
році бажають вам організатори конференції –

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *