Помічені у безвідповідальності в зведенні МАФ(ів) районні чиновники РДА звітують громадській раді

Бейлік герой, самовіддано бореться з МАФАМИ.“Демонтаж незаконно встановлених МАФів не припинятиметься” –  завірило керівництво Дніпровській РДА в м. Києві членів громадської ради, що утворена при державній установі.   За інформацією відділу з питань внутрішньої політики і зв’язків із громадськістю сайт http://dnipr.kievcity.gov.ua/news/586.html  повідомив про хід заходу районного значення.

Вньому  взяли участь очільник району Сергій Кравченко, його перший заступник Ольга Дейнега, заступник Анатолій Павленко, керівник апарату Анатолій Руденко, а також керівники структурних підрозділів, які давали необхідні пояснення та відповіді громадським активістам. Зокрема йшлося й про найболючішу проблему – боротьбу з незаконно встановленими МАФами.

Заступник голови Громадської ради Г. Шушковський поінформував про те, що на вулиці Гродненській, біля метро «Чернігівська» та на Ленінградській площі їх помітно побільшало. Він закликав представників районної влади жорсткіше відреагувати на цей виклик. У відповідь начальник відділу контролю за благоустроєм В. Бейлик розповів, що незабаром розпочне роботу відповідна міська комісія, яка визначить (згідно з комплексною схемою) місця розташування МАФів, яких в Дніпровському районі має залишитись 823 (замість наявних 1120). Разом із тим свавільність «ларьочників» очевидна: за грудень – січень вони встановили в районі 32 незаконні МАФи. Його розповідь суттєво доповнила перший заступник очільника району О. Дейнега. За словами Ольги Петрівни виникали парадоксальні ситуації, коли господарі щойно встановлених незаконних мафів надавали працівникам благоустрою …судові рішення щодо заборони їхнього знесення. Ось такі цікаві парадокси не на користь працівників судів. Але районна влада не пасе задніх. Як повідомила Ольга Дейнега демонтажи цих споруд відбуваються й триватимуть до тих пір, доки не буде демонтований останній незаконний ларьок. На часі звільнення від незаконних МАФів прилеглої до станції метро «Чернігівська» території. Її суттєво очистять від цих споруд. До речі, як поінформував начальник відділу контролю за благоустроєм Вадим Бейлик, не завжди вдавалося оперативно демонтувати незаконний МАФ. Тому насамперед, що, як виявилося спецтехніка де монтувальної організації була на …літній гумі. Тому її керівництво просто не давало дозволу використовувати ці машини за призначенням. Зараз і в цьому питанні є позитивні зрушення.

За словами голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Кравченка ситуація в «гарячих точках» району (де найбільші скупчення незаконних МАФів) постійно під контролем і її покращення відбуватиметься постійно. Насамперед це стосується демонтажа МАФів на прилеглій території до станцій метро «Лівобережна», «Дарниця», «Чернігівська». А також насамперед убиратимуть ті кіоски, на господарей яких надходить найбільша кількість скарг. Дуже важливо, аби й дніпровчани не були байдужими спостерігачами того, як МАФи «забирають» у них «місця під сонцем». І вони часто не байдужі, – зазначив очільник району. Наприклад на Русанівці завдяки спротиву місцевих мешканців, «піратські» кіоски встановлені не були. Таким чином небайдужі люди завадили ділкам творити незаконні справи.

 

Читаючи такі заяви чиновників стає зрозумілим одне: нині діюча система взагалі неспроможна вирішувати наші життєві проблеми і навіть уявлення не мають про її реформування. Збирати громадську раду щоб довести до відому гнилість судів?

Тож справу реалізації змін проводитимуть ті, хто знає як і за якою програмою.

Залучайтесь до громадських активістів, які знаходяться в правовому полі і знають суть конституційних вимог.

І. Плотнікова.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *