Через вибори громадських представників до завершення завдань МАЙДАНУ

гром контрольШкола первинного громадського
 контролю в рекомендаціях та порадах    

            Вибори Президента України,   депутатів та мера Києва за старою злочинною системою, яку так і не змінили під час МАЙДАНУ, це ще одне чергове випробування для народу України. Їх  наслідки  нам треба пережити,   залишившись переможцями,  не ставши на коліна перед оновленою, але такою ж злочинною  владою олігархів.  (Для прикладу відома особистість https://www.youtube.com/watch?v=X2RHwbml3Qs#t=17  і таких документів можна знайти по більшості з кандидатів).   Вони злочинно утримували сцену і не дали нам, учасникам МАЙДАНУ,  можливості донести загально народний план оновлення країни  через відновлення конституційного ладу, оформлення національного багатства України, створення територіальних громад – власників і суб’єктів публічного права і легалізації державних органів влади, що нині діють як суб’єкти господарської діяльності.

       геть владу Юлі  Замість того, щоб продовжувати демократичні зміни в країні, вони стрімголов  розв’язали війну на півдні та на сході, забравши кращих чоловіків під кулі начеб то зі святими гаслами. В цей час, не чекаючи самоорганізації  населення на місцях,  оголосили вибори,  знайшовши кошти на біг-борди  та  на «гречкосійство» у вигляді дитячих  майданчиків та інших, дешевших ніж права та свободи громадян, подарунків у вигляді обіцянок.   І що ми бачимо? В  списки кандидатів  попали в більшості своїй ті,  хто обслуговував злочинну систему, називаючи себе опозиційною силою – членом, а  то і  Головою  громадської організації.  Не  лише нам відомо про те, що в їх роботі були використані маніпулятивні технології, до яких залучались  ЗМІ,  щоб  показати згущені фарби сцен  репресій та тиску силових структур. І все це для підняття рейтингу.  Розумію ваш гнів на почуте.  Але за слова відповідаю, оскільки сама знаходжусь в цьому просторі не один рік і неодноразово була свідком фальсифікацій під час дійства за сценаріями. Оприлюднювати не маю зиску, бо це нічого не дасть.                      Через деякий час всі зрозуміють, що слова мої були не пусті.   Протестувавши своїх ватажків ( якщо таких маєте)  на ставлення до Конституції України і бажання нинішнього недолугого керівництва країною змінити її демократичні норми,  ви отримаєте для себе багато цікавого. ( подробиці змін до Конституції  на http://vyhid-e.org.ua/?p=1298 )  Але не впадайте у відчай. Це наша з вами історія становлення свободи та незалежності. По висновках юристів – правозахисників та спеціалістів самоврядування ті, хто має намір змінити Конституцію України і тим видавати це за зміни системи,  є фальсифікатор і злодій Української державності.  З метою недопущення змін демократичних норм, а саме права територіальних громад – власників народного багатства, якого нас намагаються  позбавити навіть  документально, ми все робимо для того, щоб цього  не допустити. Так намагаємось попасти в склад Робочої групи з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, щоб довести помилковість їх поглядів і всіляко змінити вектор реформ на поглиблення законності та правопорядку, що об’єднає країну і зупинить громадянську війну, в якій героїв не існує.

        Оскільки  нині діюча корумпована «чесна» влада не чує відомих правозахисників, ми постійно на сторінках нашого сайту надаємо благодійну  правову допомогу місцевим громадам, що думають про своє майбутнє та майбутнє своїх дітей, прагнуть конституційного самоврядування і заможності всій країні, а не окремих осіб та лідерів.

   ми вже не лохи   Для цього зупинимось на громадському  контролі,  зміст якого забалакують з високих трибун.  Лише через громадських представників будинків  в нас буде якісний громадський контроль, і в разі прозорого обрання їх по всій Україні на демократичній основі  можна вважати, що  майдан виконав своє завдання.  Всі інші байки та казки про контроль громадських організацій  є суцільний  фейк  захисників  злочинної системи,  навіть якщо вони  називають  себе самими активними   учасниками Майдану.

Зараз надаємо  вам  перелік рекомендацій,  отриманий через аналітику прав громадян даних нам в Українському законодавстві:

–  Конституції України (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80),

–  Закону  про місцеве самоврядування

(http://www.dunrada.org.ua/mrada/z_samovr.html),

– ПОЛОЖЕННЯ  про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні   (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3748-12 )

Рекомендація 1.  

Потрібно обрати громадських представників  ( не менше 3-х  мешканців) кожного будинку  для контролю за діяльністю  обраних  під час виборів  – депутатів, а в більшості своїй  партійних призначенців.

Для цього потрібно:

–         Заздалегідь розмістити об’яви на парадних про збори з зазначенням дати та місця проведення;

–         Збори  проводити, оформивши протокол про  обрання комітету громадських представників  будинку з реєстрацією присутніх.

В разі відсутності 50% +1 мешканців на перших зборах мешканці різних під’їздів мають провести збори  або по поверхах( пояснивши своїм сусідам крайню необхідність та доцільність таких заходів), або по під’їздах, заручившись підтримкою  у вигляді підписів, підтверджуючих  делегування того чи іншого громадянина на збори для обрання громадських представників мешканців будинку.

Мета обрання громадських представників у будинках:

–  зберегти комунальну власність будинку в руках громадян ,  контролювати надавача послуг по обслуговуванню будинків, використання коштів бюджету виділених на благоустрій;

 –  впливати на рішення проблем мешканців будинків, які мають вирішувати посадовці та чиновники та депутати:

– колективом об’єднаних представників контролювати використання державного бюджету району, що  поповнюється також з  кредиту МВФ, за який прийдеться розраховуватись ще не одному поколінню українців;

–  негласні та ручні будинкові комітети, що були призначені адміністративним апаратом та політичними силами замінити радами мешканців  здатними бути відповідальними власниками та контролерами.

Рекомендація 2.  

Стати ініціаторами проведення зборів не лише в своєму будинку, але і в  розташованих поруч. Об’єднатись з громадськими представниками сусідніх будинків,  в спільній власності з якими є спільні подвіря, сквери, дитячі майданчики, об’єкти побутового обслуговування населення.  (В ідеалі корисніше об’єднуватись в мікрорайони.)  В разі відсутності таких, попередити мешканців про те, що на вимогу об’єднаних і відповідальних громадян – власників національного багатства, вони будуть позбавлені додаткового фінансування з бюджету на ремонти будинків, дитячих майданчиків і об’єктів благоустрою. Лише за умови формування колективу відповідальних власників будуть надані дотації та адресна соціальна допомога мешканцям  в будинках. Адже зараз прийшов час збирати каміння розкидане і за нашою участю через байдужість та сприяння  більшості до фактів корупції . Змінити менталітет, чого прагне більша частина населення, можливо не через 50 років, а за рік – п’ять років,  повернувши громадянам конституційне право власності на національне багатство і  показавши громадянам користь від ефективного його використання.

всі разом і кожний окремоРекомендація 3.  

Гуртом,  громадськими  представниками від 3-х і більше будинків створити ініціативну групу по відновленню конституційного ладу –  створенню територіальних громад адміністративно – територіальних одиниць – власників частки  національного багатства і суб’єктів публічного права.  (Або залучитись до вже існуючої ініціативної групи в районі. ( Покроковий механізм підготовки до загальних зборів членів територіальних громад викладений  в http://vyhid-e.org.ua/?p=1137 )

Скориставшись нашими рекомендаціями і виконавши  всі дії,  ми наблизимо європейський рівень життя, а суспільні відносини зробимо кращими.

         Нинішня влада олігархів нової масті,  знаючі цей механізм реалізації 5 статті Конституції, не повідомляє і не розповсюджує його на загал українського народу,  розраховуючи на те, що сама очолить цей рух через своїх висунутих на вибори представників.   Ці наміри чітко доведені тим, що   Конституційний  суд (http://ua.interfax.com.ua/news/political/205097.html ) прийняв рішення, що  обраний на позачергових виборах 25 травня президент матиме 5 років повноважень, не маючи на те ні законних підстав,  ні соціальних умов ні моральних прав. (Доводили в попередніх статтях.)  Досить небезпечний для країни та і для самого Президента факт. Якщо не скористаємось своїм правом на створення рад громадських представників від місцевих громад, а не від громадських організацій, що переключили  на себе всі можливі і неможливі права, то тим самим країну  відкинемо ще на 5 років назад в режим вже новообраного узурпатора.

        Поки що підстав для хвилювання не маємо.  В столиці стрімко йде підготовка зборів територіальних громад районів у столиці. Навіть випереджаючи процес демократичного обрання своїх представників у будинках,  вже знаходяться нові прізвища,  бажаючі нас очолити. Але їм те не вдалося ( http://vyhid-e.org.ua/?p=1283) і не вдасться. Оскільки  існують ряд правозахисних організацій, які  проводять інформаційно – роз’яснювальну роботу в різних регіонах України і районах нашого Києва  по темі самоврядування. Ми знаходимо однодумців, здатних мислити, аналізувати і діяти, стаючи в правовий простір відновлення державності на конституційних засадах. Так відбулась зустріч  ініціативних груп з двох районів Лівого берега Києва Дніпровського та Дарницького району з метою розповсбдження праткичного досвіду та теортетичних знань. https://www.youtube.com/watch?v=0tUK7x_CKA&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg  «Зародження територіальної громади Дарницького району – власника».  Молодий район столиці, здатний стати авангардом  у справі обрання громадських представників. Колектив однодумців у складі двох сусідніх районів столиці  вимальовується як локомотив проекту створення територіальних  громад інших районів столиці і відновлення конституційного ладу в цілому в  Києві.

дарн рай Дарницький район

всі2

           За таких умов ми отримаємо імунітет до будь якого забрудненого корупцією депутата, оскільки сила громади буде триматись на її фундаменті – національному багатстві і на контролі громадських представників за його використанням.

Тож готуємось не лише до виборів депутатів, мера та Президента України, а готуємось до виборів своїх громадських (від слова громада) представників, щоб швидко та якісно оформити національне багатство за громадами і  зробити їх заможними.

Голова ГО «Самоврядна громада» ,

Голова ОСН Комітету мікрорайону Комсомольський

«Пробудження»

І. Плотнікова

 

 

6 коментарів до “Через вибори громадських представників до завершення завдань МАЙДАНУ

 • 25 Травня, 2014 о 20:22
  Permalink

  Розумні речі.
  Підтримую.
  10 років активно захищаю права мешканців, як членів громади міста Києва.
  За активність, ЖЕК запропонував прийняти на себе виборну посаду Голови будинкового комітету.
  Де факто виконуючи цю роботу погодився.
  Ви тут вірно наводите, що при Черновецькому його 1-й заст. Голубченко за власним наказом створив такі формалізовані домкоми у всіх будинках через ЖЕКи. Так їм було зручно.
  Але тисячі моїх звернень особистих і письмових, в т.ч. у судах всіх інстанцій до влади всіх рівнів з питань захисту і відстоювання інтересу мешканців нашого будинку, дозволяють сказати, що у нашому будинку ніколи не було формалізму і дуполизання керівництва ЖЕКу і вищого начальства у районі і Києві.
  Вашу діяльність і мету підтримую. Президент самозванець тут нам не товариш. Майдан повернеться знову. Українці дуже швидко на собі ( як завжди) приміряють як воно вибирати олігарха, який вже через 20 хвилин після закриття виборчих дільниць на прес-конференції у власному виборчому штабі на всю країну заявляє, що по екзит-пулам він виграв президенський марафон і готовий приймати поздоровлення. Йому годі чекати підсумкових даних ЦВК. А на виборчих дільницях і зараз голосують виборці, бо черги на 20:00 ще були на годину, півтори. Сам там був. Ну така у нас країна, можна з нами робити все, що заманеться. А вам бажаю успіху.

  Відповідь
  • 24 Серпня, 2014 о 12:54
   Permalink

   пробачте нас за несвоєчасність розташування коментаря… винні. Виправляємось. Випустили з виду.

   Відповідь
   • 24 Серпня, 2014 о 12:57
    Permalink

    Щодо успіху, то без Вашої у панове участь і ніяк нічого не вийде. Лише з Вашюучастю. Оскільки Го набрала обертів і впливає на політичні процеси в Україні то можна залучатись до будь- якої сфери діяльнсті суспільства і рухати процес з метою самостійності тер громад – власників.

  • 27 Червня, 2015 о 23:14
   Permalink

   Пане Василый , вийдыть на звязок. 360-15-19 буду вдячна.

   Відповідь
 • 18 Травня, 2014 о 16:04
  Permalink

  Слишком мало вопросов дозволено решать самоуправлению. Кредиты МВФ, ценовая и тарифная политика, призывы в армию и на фронт, страховая медицина, формирование правового поля и даже суть и существование самоуправления, — всё остаётся в руках трёх ветвей власти. Самоуправление не сможет противостоять судебным решениям о конфискации квартир, дач, земельных участков, а со временем — и домов. Самоуправление не имеет общегосударственных органов. Пока что оно успешно борется лишь за скверы и дворы там, где не очень наглое начальство и гуманная милиция. но это — до поры до времени.

  Народный контроль — это серъёзнее. нужно добиваться такой структуры народного контроля, чтобы она была параллельной государственным органам власти, легитимно присутствовала в них, финансировалась бы из бюджета, и имела элементарный механим ротации и отзыва кадров, сменяемых тем резервом, который так же параллельно работает, но на общественных началах (система “подсиживания”, т.е. контроля контролёров).

  На https://www.facebook.com/ekosnach или на http://lj.rossia.org/users/ekosnach/ можно найти более подробные рекомендации на эту тему.

  Успехов.

  Відповідь
  • 24 Серпня, 2014 о 14:46
   Permalink

   Наша організація Ваших поглядів не поділяє. Вони суперечать чинному законодавству і мають на меті збереження коупційної системи.але з деяким полегшенням для суспільства. А це зло.

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *