Ольга Яремків про ОБКРАДЕНУ Україну біля Володимира Великого.

DSC07279  Відеозвіт зустрічі в Києві,

що відновила свідомість киянина –

відповідального власника

           DSC07281 Про  феномен  талановитої та мудрої української жінки, фахового економіста та юриста, що присвятила себе служінню Україні та її людям, писати будемо пізніше, щоб не гаяти часу  та  допомогти  їй  втілити мрію  всього життя: відновити багатства Розкраденої України.  Її праця http://patrioty.inf.ua/kniga-2012.pdf  це не вирок, а керівництво до дій патріотам, справжнім   синам та дочкам найбагатшого краю в Європі, що потрапив у владу далеким від інтересів нації політичним силам і винищується вщент. Її багаторічний аналіз як економіста – практика і високоосвіченого  юриста довели, що оціночна вартість вкраденого майна у народу  на сьогоднішній день складає від  250 000  до 300 000 доларів. Її висновки гарантують можливість повернення їх в казну держави.

       12.07.2014р. вам,  разом з нами випала велика честь  поруч  неї  посидіти на лаві  алеї парку біля пам’ятника DSC07285Володимира Великого, що стоїть над  Дніпром і нагадує про вічну Божу славу і його велич у всіх подіях.   Слухаємо уважно можливості змін в Україні і розуміємо, що всі негаразди подолаємо  без крові, а миром і ладом.

О. Яремків біля Володимира Великого про “обкрадену Україну”

https://www.youtube.com/watch?v=6wNX6V4x_6Y&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

О.Яремків на Володимирській гірці про економічну основу політ ідей

https://www.youtube.com/watch?v=qtBgpfj_X7A&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

О. Яремків про шахрайство А. Яценюка та “непопулярні”кроки в економічних програмах

https://www.youtube.com/watch?v=FoRq1isv1uM&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

О. Яремків про вартість української землі і кримінальне нагромадження капіталу в руках олігархів

https://www.youtube.com/watch?v=AsJB1EW0UWw&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

    DSC07293      Провівши зустрічі з киянами на МАЙДАНІ де полягли герої НЕБЕСНОЇ СОТНІ, вона і ми маємо надію, що будемо зустрічатись тепер частіше, адже виробити  спільну сучасну програму  порятунку країни нам прийдеться негайно і оприлюднити для всієї відновленої нації, що проявиться в державних органах новими відповідальними лідерами.

Тож до зустрічі в колі пробуджених, свідомих і  невгамовних справжніх синів та дочок України. Не соромтесь ставати лідерами. Нас всіх чекають великі справи.

1 коментар до “Ольга Яремків про ОБКРАДЕНУ Україну біля Володимира Великого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *