Альтернативу стратегії П. Порошенка чи почує ГАРАНТ?

 

reforma_samovriaduvannia_ukrajinaНе новина для вас, панове, що громадськості з проектом тер громад вхід на канали комунальних ЗМІ  заборонено.  А тим часом  Українська правда привертає  увагу українців і запрошує ознайомитись зі стратегію  Порошенка 2020. http://www.pravda.com.ua/news/2014/10/8/7040135/?attempt=1   В ній все: і пакет реанімаційних реформ і лабіринти Інтернет технологій і  електронне самоврядування і використання новітніх форм комп’ютерної графіки для забавки очей пересічного громадянина.

Що ж то в ній конкретно ?

 

Мета реформ на найближчі 5-6 років – європейські стандарти життя й гідне місце Україні у світі.

 

Гасло реформ Порошенка – «Гідність, свобода, майбутнє».

 

Порошенко визначає чотири вектори реформ, чотири розділи: розвиток, безпека, відповідальність і гордість.

 

Президент визначає понад 60 реформ і програм.

 

Першочергові реформи Порошенка:

 

  • оновлення влади й антикорупційні реформи;
  • судова реформа;
  • реформа правоохоронних органів;
  • реформа органів національної безпеки й оборони;
  • децентралізація й реформа держуправління;
  • дерегуляція й розвиток підприємництва;
  • реформа системи охорони здоров’я;
  • податкова реформа.

 

Також Президент пропонує дві державні програми – енергонезалежності й популяризації України у світі.

 

Порошенко визначив 11 стратегічних індикаторів успіху реформ.

 

Наприклад, Порошенко прагне, щоб Україна увійшла у топ-20 країн світу в рейтингу легкості ведення бізнесу.

 

Крім того, він передбачає оновити кадровий склад службовців на 70%,

 

Щоб не нав’язувати вам свою думку, пропоную  оригінал того опусу. http://reforms.in.ua/ і фільм https://www.youtube.com/watch?v=vYjQczBGmVo#t=165  для візуалізації складності процесу. І  де в тій схемі ми – власники, де базис  заможності українців  – національне  багатство, здатне забезпечити сталий розвиток?  Але чи в тому може бути цінність, коли просте видається за складне?

 

Перегляньте цей опус і забудьте навіки, бо втратите силу тяжіння землі і ясність свідомості. Виконайте прохання пана Порошенка оцінити його пустинні намагання, проаналізуйте аналітичну роботу нашої групи,  щодо порад та конкретних кроків, що ми давали не раз  першим чиновникам Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України з метою  системних перетворень.  Доступні і зрозумілі всім верствам населення заходи для припинення війни, відновлення  системи  влади згідно проголошеній програмі децентралізації через механізм встановлення норм Конституції України. Що може бути простішим?

 

Тож пропонуємо вам всім надіслати наші пропозиції в разі підтримки і розуміння процесів. наші висновки зроблені лише для загального блага і щастя українців. Тож користайтесь і впливайте.

Програма МІНРЕГІОНУ для координації

Порограма Київраді

На завершення статті для авторів Президентської стратегії пропонуємо в образах байки Крилова Квартет зрозуміти свою ганебну і невдалу роботу для країни.

Квартет, басня Крылова

Не ображайтесь на громадськість, не шукайте інструментів примусу, а визнайте свою ущербність і смиренно виконайте вимогу українців. Не доводьте суспільство до  містечкових війн. Вона для вас буде провальною, бо нічого не має святішого ніж відстоювання своїх елементарних громадянських прав власників.

Голова правління

ГО “Самоврядна громада”

І.  Плотнікова

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *