Кандидатам – місця в парламенті, громадянам – вільна самоорганізація.

Na_nogi 2

           Самоорганізовуємось на місцях,  щоб захиститись від насідків сфальшованих виборів.

         Недолугі чиновники корупційних і злочинних кабінетів  влади нас, свідомих киян, знову поставили перед виборами. Вибори безглузді і даремні, бо наповнюють склад не легітимно створених органів не державної  (а приватизованої олігархами) влади.  Учасники перегонів все це добре розуміють, але приймають участь в маніпуляціях свідомістю тих, що ще на щось розраховують. Особливо сумно бачити в списках кандидатів тих, хто живе поруч  і не соромлячись, намагаються купити електорат черговими  обіцянками, заміть того, щоб встановлювати конституційний  устрій навколо свого будинку, подвір’я, вулиці та мікрорайону.

           А в цей час над житлом киян нависла чергова загроза.   Газета «Українська правда» вже попередила, що в Києві залишиться всього 10 жеків (http://kievnews.glavcom.ua/news/30370.html

http://www.pravda.com.ua/news/2014/10/9/7040294/)   Як наслідок – наші будинки,  не маючи на місцях контролюючих і представницьких громадських органів – юридичні особи  – ОСН,  опиняться під контролем комерційних  кампаній.  ( Звертаю  увагу,  під час передвиборчої штурханини,  відомі країні монополісти ЖКХ ділять залишки майна територіальних громад – адміністративно територіальних одиниць столиць – районів.)

все воры       Кандидати в депутати у важкі для населення часи правозахисні поради не дають, їм  не до нас з вами. Справа порятунку  наша спільна з вами справа.   Тому наше  завдання  з вами буде об’єднатись з тими, хто розуміється в наслідках цих дій і спрямувати сили на оформлення інституцій представництва та захисту  від олігархів, низової самоорганізаціїбудинковиих комітетів.  Саме зараз, під час максимальної присутності мешканців в будинку, в день проведення виборів, (25 – 26 жовтня) ,   в кожному будинку провести збори  і обрати відповідальний будинковий комітет,  щоб об’єднатись з сусідніми будкомами і сформувати реальний правозахисний  ОСН мікрорайону, кварталу або  вулиці в кожній частині 10 районів Києва. В проблемах,  що прийдуть на подвір’я з знищенням ЖРЕО,  лише ОСН зможе відстояти економічні інтереси киян, бути контролером  комунальних, культурних – побутових, освітніх послуг,  послуг охорони здоров’я,  охорони правопорядку та  будь  – яких інших  сфер діяльності громади.

В подальшому наші  колективні дії будуть  відбуватись в  просторі будівництва саморегульованої територіальної громади – власника  всього Дніпровського ( і будь – якого іншого району столиці).

Оскільки анархія та беззаконня міцно увійшли у свідомість більшої частини населення, нам з вами потрібно сформувати таку критичну масу активістів, щоб зупинити війну за перерозподіл власності у себе на подвір’ї  і цим убезпечити  протизаконні дії ще не люстрованих  кабінетів влади. А щоб захистити себе від неї, вони  мають на меті змінити Конституцію України в розділі майнових прав територіальних громад і місцевого самоврядування обманно називаючи цей процес децентралізація.   (  Про що ми повну аналітику всіх обговорень та дискусій з міністром регіональної політики В. Гройсманом у відео давали в попередній статті на сайті. http://vyhid-e.org.ua/?p=1634 )

302    Тому панове, правдолюби, на депутатів нового складу парламенту надії не маємо.  Вони ніяк не можуть вирватись зі старої  корумпованої системи, не бажають діяти за новими законами життя,  що народились на МАЙДАНІ ГІДНОСТІ через пролиту кров патріотів, і новими солодкими обіцянками намагаються приховати свої майнові інтереси. Тим вони  винесли собі вирок: правова держава буде створена власними зусиллями активних громадян – відповідальних власників, а не їх.

З метою обгрунування висловленої позиції для вас,  кияни, в скороченому українському перекладі  надаю аналітичну статтю Валерії Самаркіної з інтернет видання «Киеввласть» – «Они хотят в парламент: Днепровский район» – ( акценти поглядів   кандидатів у депутати Верховної ради  від 214 виборчого округу  )

http://kievvlast.com.ua/text/oni_hotjat_v_parlament-_dneprovskij_rajon.html)

******************************************************************

На одномандатному виборчому окрузі №214 (Дніпровський район столиці) зареєструвалося 19 кандидатів на потрапляння до Верховної Ради. З них 11 – самовисуванці, 8 – висуванці від політичних партій. Серед кандидатів: нинішні і колишні столичні чиновники, активісти Майдану, заступник командира батальйону “Донбас”, кілька підприємців, два Чумака і, звичайно, Дарт Вейдер.

Одномандатний виборчий округ №214 в Києві охоплює частину Дніпровського району Києва. У нього входить 81 виборча дільниця, на якому в день позачергових парламентських виборів 26 жовтня планується прийняти близько 164 тис. Громадян.

На окрузі зареєструвалося 19 кандидатів в народні депутати України. Більшість з них – 11 осіб – йдуть на вибори самовисуванцями, решта 8 заручилися підтримками політичних партій: “Батьківщини”, “Сильної України”, “Ліберальної партії”, “Опозиційного блоку”, “Солідарності жінок України”, “Радикальної партії Олега Ляшка” , “Блоку Петра Порошенка”, “Зеленої планети”.

 

СПИСОК КАНДИДАТІВ У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ПО 214-МУ ОКРУГУ

 

представникиполітсил, чиновникиКМДА

 

ОлександрБерезниковПартіяБатьківщина на окрузі №214 висунула досвідченого столичного чиновника – замдиректора департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА.  Відзначимо, ця людина дуже давно сидить на цій посаді – ще з часів мерства Адександр Омельченко. Тобто пан Березников під керівництвом відомого Михайла Голиці завжди щільно співпрацював, як з Блоком Леоніда Черновецького, так і з Партією регіонів. Представники БЮТ, до речі, у 2006 році висували кандидатуру Березникова на вибори глави Дніпровського району. Зараз Олександр Березников, звичайно-ж, обіцяє виборцям, що покращення життя в Дніпровському районі столиці стане основою його депутатської діяльності в Раді.

ОлегБурін Чиновник КМДА часів ПоповаЧерновецького  відСильної України – докторант кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Національної академії держуправління при Президентові України. Під час Попова-Черновецького він працював в КМДА заступником начальника ГУ з питань внутрішньої політики.  На даний момент Бурін, можливо, є ще й першим віце-президентом Міжнародної благодійної організації Міжнародний духовний центрПреображення “. Цей кандидат, як і інші висунуті “Сильною Україною”, обіцяє встановити мир в Україні і провести реформу управління, в тому числі регіонами.

ВолодимирГрек  від Ліберальної партії 1965 народження, уродженець Донецької області. Кандидат працює комерційним директором фірми “Терморесурс”. Особливою агітації на користь кандидата не спостерігається ні на сайті партії, ні в соцмережах, ні на вулицях. Перегукуючись з колегами по партії, Грек обіцяє виборцям працювати в напрямі “Людина понад усе”, забезпечуючи громадян гідною роботою, оплатою і можливістю вести бізнес.

СвітланаМішина, Ексчлен блоку Черновецького, яка в 2008 році балотувалася до Київради за списком “Блоку Леоніда Черновецького”​​, але не пройшла, в 2014-ом записалася кандидатом до Верховної Ради від Опозиційного блоку“. Як вже повідомляла KV, “Опозиційний блок” був створений для спільної участі в позачергових парламентських виборах кандидатів від “Партії розвитку”, “Центру”, “Нової політики”, “Державного нейтралітету”, “Україна вперед” і “Трудової України”. Очолив партійний список екс-віце-прем’єр України Юрій Бойко, в “трійку” також увійшли екс-губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул та колишній голова Харківської ОДА Михайло Добкін. Відзначимо, інформації про кандидата Світлані Мішиной у вільних джерелах практично немає. Не дивно, що шанси на перемогу цього кандидата на окрузі, на думку експертів, не великі. Передвиборна програма Мішиной ідентична іншими кандидатами від Опозиційного блоку. Основні тези: “Мир, стабільність, відродження”. НаталіяНіколаєвана окрузі №214 в Дніпровському районі столиці в парламент балотується начальниця фінансово-економічного управління Державної служби геології та надр України як кандидат від партії “Солідарність жінок України”. У разі потрапляння в Раду, кандидат гарантує виборцям зупинку війни, збереження територіальної цілісності України, стабілізацію криміногенної обстановки, зниження цін на продукти, ліки, “комуналку”, зупинку СНІДу та наркоманії.

ЄвгенСагуйченко – поранений активіст Майдану вважається одним з прохідних кандидатів в Дніпровському районі Києва висунутий “Радикальної партією Олега Ляшка” Він був учасником подій на Майдані восени-взимку 2014-го. 20 лютого його поранили в око. Сагуйченко цього року йшов до Київради по 11-му мажоритарному округу в Деснянському районі столиці від партії “Батьківщина”, але не отримав достатньої підтримки електорату. Як повідомляється на сайті “Люстрація”, він був висунутий в столичні депутати тільки завдяки хабару голові Дарницької “Батькіщини” Миколі Дацюку. Працює кандидат директором з розвитку на фірмі “Укрвторчормет”, яка займається переробкою та збутом брухту чорних і кольорових металів. Агітуючи голосувати за себе, Сагуйченко, як і інші радикали, обіцяє насадити корупцію на вила і покарати зрадників України.

ВікторЧумакУДАРнийнардеп

Нині хоче пройти від президентської партії “Блок Петра Порошенка”. В 2012 році Чумак, йдучи від “УДАРу”, переміг на виборах в т.ч. тодішнього секретаря Київради Олеся Довгого, чим дуже пишається. За два роки в парламенті однопартієць Віталія Кличка, очолюючи комітет ВР з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, для подолання корупції в країні і столиці фактично майже нічого не зробив. Приміром, за інформацією порталу “Слово і Діло”, він виконав лише 6% своїх обіцянок. Решта, нібито, перебувають у процесі виконання. При цьому, Чумака чомусь вважають сильним кандидатом на окрузі. Ймовірно, цьому посприяв активний піар депутата під час Евромайдана, а також його задеклароване участь в роботі над “Антикорупційним пакетом”. До складання своєї передвиборчої програми Віктор Чумак підійшов грунтовно. Він приписав собі і фракції “УДАР” у ВР успіх у боротьбі з кнопкодавами, ліквідацію депутатських пільг, проведення місцевих виборів у Києві, а також зупинку низки сумнівних або незаконних будівництв на своєму окрузі, ( що як учасниця протестів проти будівництва на масиві можу підтвердити не відповідає дійсності: Вулиця Космічна – Юності забудована в 5ть поверхів будинку житла економ класу, парк Перемога за його бездіяльністю забудовується рейдерською забудовою РПЦ МП « Всіх святих воїнів», сприяння в зупинці будівництва ТОВ « Айда» є малоефективним з його сторони а активність була продемонстрована з боку його помічників під час самоорганізації місцевих мешканців)   У разі повторного потрапляння в парламент, Чумак обіцяє вимагати люстрацію, створення Антикорупційного бюро і публічного реєстру нерухомості (в тому числі, нардепів).

ТетянаЩербинаФітнескандидатвідЗеленоїпланети

Кандидат працює тренером з плавання та фітнес-інструктором в спорткомплексі ПТУ №25 в Києві. Своїм головним пріоритетом Щербина називає підвищення якості життя громадян та активний розвиток системи охорони здоров’я. Ставши депутатом, обіцяє виборцям зробити безкоштовним медобслуговування і забезпечити необхідною соцдопомогою пільговиків. Також вона виступає “за” духовне відродження.

 

самовисуванці

 

ДартПавловичВейдер

Передвиборна програма Дарта Павловича нічим не відрізняється від програм його тезок. В них йдеться про електронний управлінні і самоврядування, комп’ютеризації та наданні гоуслуг в “он-лайн” режимі.

ОлегВиноградов 1958 рокународження, медичнийреформатор

президент Міжнародного фонду допомоги хворим з наслідками травм та захворювань . У своїй передвиборній програмі Виноградов пояснив, що йде в нардепи самовисуванцем, а не партійним кандидатом, оскільки не бачить різниці між українськими політсилами та їх програмними цілями. Також він заявив, що своєю метою в парламенті вважає “зміна ганебної медичної системи та впровадження медичної страховки в Україні”.

ОлександрДядюк –скандальний київський активіст правозахисник, активіст громадської організації “Кияни об’єднуємось”. Він відомий відстоюванням     прав і законних інтересів мешканців гуртожитків, своєю активною участю у скандалі навколо Біличанського лісу. Як раніше повідомляла KV, Дядюк виступає одним із заявників у суді по 147 га Біличанського Ліси, які були безкоштовно передані під будівництво “Біонік хілл” відомому Василю Хмельницькому, а тепер, на його думку, мають бути повернуті у комунальну власність міста. Ставши нардепом, Дядюк обіцяє відразу ж внести на розгляд Ради законопроекти про відкликання народних депутатів, щотижневому особистому прийомі депутатами громадян і порядок обрання суддів громадянами.

ІринаКравецьрятівницябюджету

1973 року народження . Вона є членом наглядової ради організації “А. М. Ш. Холдинг”. “Маючи досвід роботи на керівних посадах в реальному секторі економіки і в банківському секторі, я пропоную, як реально наповнити бюджет і забезпечити видатки на оборону, медицину, розвиток молоді та підтримку пенсіонерів,” – заявила Кравець у своїй передвиборчій програмі, і пообіцяла, що в Раді захищатиме інтереси свого округу.

ВолодимирЛебедєвроздастьзброю

Директор приватного підприємства з розробки програмного забезпечення “Юнік”. Передвиборна програма цього кандидата відрізняється від інших тим, що Лебедєв, ставши депутатом, обіцяє легалізувати для українців носіння коротко стовбурної зброї. При цьому, його інші заяви (про посилення армії, боротьбі з корупцією та економічних реформах) явно перегукуються з обіцянками кожного першого кандидата в депутати.

СтаніславПоліщук, 1955 рокународження. “Безпечнийбізнесмен

гендиректор підприємства по установці засобів технічної безпеки “Авісат”

Він також є заступником голови комітету з питань членства та розвитку бізнес-середовища Української федерації індустрії безпеки. Головними намірами Поліщука в парламенті, за його словами, буде євроінтеграція, реформи збройних сил і правоохоронних органів України.

ЄвгенСафаровМенеджерКиївстару” 1981р. народження

У статусі депутата Верховної Раду Сафаров обіцяє голосувати “за” вступ України до Євросоюзу та НАТО, економічні реформи для підтримки малого та середнього бізнесу, поліпшення соцзахисту і підтримку працюючої молоді.

 

РоманСовичАктивістМайдану – 2

засновник і керівник громадської організації “Тризуб Січ”. Ця організація була заснована на початку подій на Майдані в листопаді 2013-го. Її члени брали участь у революції Гідності. Тепер одні з них поїхали в зону АТО, створивши свої добровольчі батальйони, інші – займаються гуманітарною допомогою бійцям і жителям східної частини України, постраждалим від військових дій. З 2002 по 2010 рр. Сович також був громадським інспектором з охорони навколишнього середовища при Комітеті екологічного порятунку України. “Метою моєї передвиборчої програми – є забезпечення безпеки та підвищення рівня життя громадян, економічне зростання держави,” – заявляє кандидат.

СергійСтоян. ЗаступниккомандирабатальйонуДонбас

Нацгвардії України “Перед Україною стоять першочергові та стратегічні завдання: побудова незалежної та суверенної держави, громадянського, економічно і духовно здорового суспільства, ліквідація бідності, створення гідних умов для життя всього народу України, духовне збагачення та інноваційний розвиток суспільства,” – стверджує Стоян.

Чумакдругийбезробітний, 24-річний.

Він іде самовисуванцем, особливої ​​агітації на окрузі не веде. Тому, можна припустити, що висунення Олега Чумака – це витівки конкурентів нинішнього нардепа Віктора Чумака. Відзначимо, така практика є практично повсякденною на виборах в Києві. Наприклад, на Дарниці в депутати балотується відразу три кандидати з прізвищем Бондаренко, а в Голосіївському районі – два Терьохіна. Проте, Олег Чумак обіцяє виборцям у разі потрапляння в Раду повернути Україні Крим, посилити армію і вступити в НАТО.

ВіталійЯворський  

є засновником і регіональним директором фірми “Аргентум анлімітед”, яка займається переробкою та утилізацією техніки, меблів, шин, пластмас і ін. ВІн не обіцяв виборцям “золоті гори”, відзначаючи, що в разі потрапляння до Верховної Ради, його голос і думку складе менше 1% від більшості. При цьому, кандидат гарантує працювати на жителів свого округу, для чого вже створив свій сайт,  за допомогою якого виборці можуть спілкуватися з кандидатом, не відвідуючи ніяких зібрань.

 

**************************************************************

 

Ну хоч би один до душі!! А вам? Прагнемо допомогти  вам визначитись.

Ми віримо, що це будуть останні вибори з  висуванням кандидатів поза волею територіальних громад – власників. Тому працюємо над тим, щоб сама громада винаходила людей справи, а не “героїв” істерії на політ шоу, якими багатьом набрид постійний черговий «анти корупціонер» В.Чумак; на пустинних пиар протестах, де  юристи  досвідом здатні вирішувати проблеми українців,  отримують прозвище «скандальних юристів».

        Тож майбутні кандидати! Тестом на наступних виборах буде державницька  правозахисна  позиція, знання законів України, (що дають українцям можливості для повноцінного життя) і механізми реалізації конституційних прав громадян України, показавши свої правозахисні практичні приклади. Складно буде, оскільки в суспільстві  з’явилась  мода  на знання Законів України і випробування їх на власному досвіді. Ми тому є яскравим прикладом.

     Сподіваюсь, що ви з нами солідарні, а якщо ні, то послухайте молодь. І може це змінить вашу свідомість,  ви почнете шукати однодумців серед своїх сусідів для спільних дій по зміні життя, що починається з подвір’я.

«Политическая система Украины и ее правила игры.» Так просто і доступно може пояснити мудрий юнак, в серці якої  біль за власне життя в багатостраждальній Україні.

https://www.youtube.com/watch?v=0EED28JFJLA#t=25боже проти вибори

З вірою в українців,

 здатних вийти самоорганізовано з злочинної системи,

І.  Плотнікова

4 коментарі до “Кандидатам – місця в парламенті, громадянам – вільна самоорганізація.

 • 19 Жовтня, 2014 о 20:34
  Permalink

  Чули , що вибори в нас без вибору? А обгрунтування цього факту дає наш громадський юрист. Працює на тер громади і знає що там в них відбувається, коли громада створює реєстри виборців. ЦЕ її коментар в ФБ.
  “ВИБОРИ” без ВИБОРУ!
  Ви ще думаєте ,що ВИ обираєте???
  В Україні на вибори “ходять” 30 відсотків -мертвих душ.
  От один приклад із практики утворення тер. громад із статусом власника Національного багатства України : село 1000 виборців , починаємо ходити по хатах збираючи на загальні збори , знаходим 650 , виявляється , що у реєстрі виборців “збереглись ” дивним чином і ті ,хто жив у третьоиму і другому поколінн ,і попередні власники і , ще попередніші… подаємо документи сільському годові ,а він шантажує тільки те оприлюдните , закриють школу і дитсадок, Але той шантаж зразу і закінчується знанням законів ,що саме громада вирішує,чи буде у неї дитсадок і школа. Але прораховувуючи виборчий процес виходить: – мертвих душ 350; – живих виборців 650; -як правило на вибори приходять 60 відсотків від виборців – це значить прийде на вибори 390 живих виборців і 350 мертвих.
  То хто виграє вибори знає місцевий голова і той хто йому замовив ті ” вибори” без вибору )

  Відповідь
 • 19 Жовтня, 2014 о 19:32
  Permalink

  щодо ЖКХ то цікавим длдя вас стане рішення Київради від 9 жовтня.
  ІГОР ОПАДЧИЙ: ФРАКЦІЯ “УДАР-СОЛІДАРНІСТЬ” ЗА НОВІ ФОРМИ КОНТРОЛЮ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ ЖКХ
  На сесії, що відбулася 9 жовтня 2014 року, Київрада зробила вагомий крок для становлення нової форми контролю за діяльністю житлово-експлуатаційних організацій з боку мешканців багатоквартирних будинків, що повинно сприяти подоланню проявів корупції в цій сфері.
  Депутати проголосували за рішення “Про уповноважену особу багатоквартирного будинку з питань житлово-комунального господарства”, яким пропонується наділити обраних власниками квартир багатоквартирних будинків уповноважених осіб реальними важелями впливу на діяльність житлово-експлуатаційних організацій.
  Ініціатором проекту є Ігор Опадчий, депутат Київради від фракції “Удар-Солідарність”. В пояснювальній записці до проекту рішення він зазначив, що проект покликаний створити дієвий механізм боротьби з корупцією в сфері житлово-комунального господарства міста Києва, що базуватиметься на підсиленні громадського контролю над всіма процесами, що відбуваються під час надання комунальних послуг споживачам.
  Крім того, реалізація прийнятого механізму сприятиме розвитку інституту об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, оскільки посада Уповноваженої особи з питань ЖКХ є проміжною ланкою для підготовки обізнаних фахівців з мешканців будинків, в яких ОСББ на цей час ще створено не було.
  Прийнятим рішення пропонується наділити обраних власниками квартир багатоквартирних будинків уповноважених осіб реальними важелями впливу на діяльність житлово-експлуатаційних організацій.
  Проектом рішення передбачено, що метою діяльності Уповноваженої особи в кожному багатоквартирному житловому будинку буде здійснення контролю за цільовим використанням коштів житлово-експлуатаційними організаціями, за вчасністю та повнотою надання комунальних послуг, за дотриманням кількісних та якісних показників наданих послуг.
  Уповноважена особа буде обиратися загальними зборами власників квартир багатоквартирного житлового будинку, ініціатива скликання яких належить ініціативній групі, яка складається не менше як з ¼ власників квартир відповідного багатоквартирного житлового будинку, самій житлово-експлуатаційній організації або ж депутату Київської міської ради.
  Уповноважена особа матиме право отримувати від житлово-експлуатаційної організації щоквартальну довідку про фактичну собівартість утримання відповідного житлового будинку та брати участь в прийнятті виконаних ремонтних робіт в будинку.
  Ігор Опадчий також зазначив, що рішенням передбачено створення Ради уповноважених осіб, яка складатиметься з Уповноважених осіб, які представляють інтереси мешканців всіх багатоквартирних будинків, які обслуговуються Житлово-експлуатаційною організацією, та матиме повноваження рекомендувати звільнити “нерозторопного” чи корумпованого керівника житлово-експлуатаційної організації у випадку неналежного виконання ним власних обов’язків, а також приймати участь у складанні житлово-експлуатаційною організацією графіків поточного та капітального ремонтів.
  Таким чином, Київрада зробила свою роботу на надала мешканцям Києва ще один механізм контролю за діяльністю ЖЕКів. Тепер справа за громадою, яка повинна скористатися цією можливістю та долучитися до здійснення нагляду за посадовцями житлово-експлуатаційних організацій у місті Києві.

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *