Засади виборчого права в підтримку тих, хто не голосував

ріба Чому вибирали кого хотіли,

 але хотіли не того?

      Вперше за життя не ходила на вибори і сама собі заздрю. Деякі  звинувачують в зраді національних інтересів і «зазомбованості» навколо Конституції України, яку щиро полюбила і в ній незмінній  знайшла фундамент ПАКЕТУ РЕАНІМАЦІЙНИХ РЕФОРМ проігнорований його ініціаторами.

      При цьому заявляю, що  не агітувала за те, що б не йшли на вибори інші. Сама на цей крок йшла свідомо,  зрозумівши  суть виборчого права. Читаючи уважно кожну літеру ОСНОВОГО ЗАКОНУ УКРАЇНИ, (що і раджу робити всім іншим,) я усвідомила, що нам всім надається  лише один голос. А організатори виборів мені надають два: вибори партії і мажоритарщика. Шукаю де це прописано в Конституції України і не знаходжу.   А участь у обранні ОДНИХ по списках, а інших за мажоритарною системою,  чи не порушує виборчого права громадян, надаючи перевагу партійцям, при цьому принижуючи кандидатів від округів?  І чим вони краще за інших, коли за законом у нас вільне, рівне виборче право? І хто то допускає? Чиновники? Ні панове, ми з вами, ті хто приймають участь в цих олігархами організованих виборах під час війни.

           Щодо виборчого права за Конституцією України,  то  в статті 70  зазначено :  «Право голосу на виборах і референдумах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років.» ; в статті 71. «Вибори до органів державної влади та органів місцевого самоврядування є вільними і відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування. Виборцям гарантується вільне волевиявленняОстаннє     мене чіпляло завжди. Вільного волевиявлення, як визначилось ніколи в мене не було. Замість того – пропозиції від ПАРТІЙ, діяльність яких мене ніколи не влаштовувала.  Мене це пригнічувало, але  вихована  законослухняність заспокоювала бунтарський дух і бажання розібратись в суті питання.  Тому і голосувати мусила допоки не залучилась до свідомого гурту прихильників встановлення конституційного устрою – оформлення національного багатства Українського народу на територіальні громади – власники і суб’єкту публічного права власності , що мало відбутись ще в 1996р.  Цей рух захопив мене і близьких мені людей і  вивів таки на розуміння злочинності  виборчого процесу в Україні, і  на цих виборах застеріг мене від провини перед моїми дітьми та нащадками. Чому?

      вибори 3  Пояснюю.  Вибори  без оформлення власності є неприпустимими в правій державі,  оскільки вибори (в розумінні українського  законодавства) є  вибори депутатів,  як виконавців волі українського народу –  джерела влади в Україні ст. Конституції України. Вибори   це   один  з інструментів управління власністю всього народу – публічною власністю. Саме на її основі і виникає у нас  право на розпорядження приватною власністю, за яку ми дещо спокійні, бо є це право  зафіксоване  хоч в якихось  документах.  А от на публічну власність, на яку нам дає право діюча Конституція,  ми документів так досі і не отримали. ( ст. 13 говорить  «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією. Кожний громадянин має право користуватися природними об’єктами права власності народу відповідно до закону. Власність зобов’язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству. Держава забезпечує захист прав усіх суб’єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб’єкти права власності рівні перед законом. )

           Цінність публічної власності ми почали розуміти, коли почали її остаточно втрачати. Саме тоді ми і почали усвідомлювати поняття волевиявлення на виборах,  як волі власника

      земля  А яким будє волевиявлення на виборах за умови відсутності права на публічну власність? Що гречка, що нереальна програма та палкі промови, ораторські здібності  – все похідні підкупу людей  позбавлених права власності. (  Так, нас, як особу  позбавили права власності — на  володіння, користування та розпоряджання своїм майном (річчю), яке  здійснюється відповідно до закону за  власною  волею, власника  незалежно від волі інших осіб.  Що значить здійснювати  своє права власності, як суб’єктом  права власності?  Володіти, користуватись, розпоряджаються   своїм майном на власний розсуд та вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону ( ст.316 ,ст.317 та ст.319 Цивільного кодексу України )

     І що виходить  за таких вимог Конституції України та законів України під час виборів?

     вибори    Для прикладу  виходить так, у спадщину до нас перейшов будинок де-факто (немає документів як на власника), але нам пропонують цією власністю не лише покерувати, а навіть приватизувати його (в спотвореному розумінні приватизації) на користь зовсім сторонніх осіб,   тобто розпоряджатися нашою де-факто власністю. Ці абсолютно сторонні люди і є ті самі депутати, які за нашою несвідомою згодою отримують дозвіл на керівництво власністю, що зависла в повітрі і не має юридичного оформлення для нашого з вами користування і контролю.

      Чи схоже для українця  таке ставлення до власності? Нам притаманна господарність і дбайливість. Просто ніхто то нам ніколи не вкладав в нашу свідомість про наші права та обов’язки власника багатішої країни в світі,  ніхто не навчав розпоряджатись балансом України.  А якщо ми з вами не маємо  впливу на контроль за народною  власністю за умови  злочинно створених органів державної влади, то як ми, нині вже свідомі громадяни (за законом  власники національного багатства), можемо надавати право розпоряджатись тим, кого  не висували?  Висувають партії – які по змісту та стратегії діяльності є корпораціями,  утвореними олігархами, що розікрали запаси нашої країни.

         ЩОДО  ЦВК

         Мені кажуть опоненти:  «з таким підходом не буде взагалі можливості змінити країну!». А як можна її змінити за умови безконтрольності з боку громадськості не лише за використанням національного  багатства, а  за діяльністю всіх органів державної влади на даний момент – ЦВК, як органу (ВЛАСНИОГО ВНУТРІШНЬОГО ОРГАНУ ВЛАДИ) не утвореного територіальною громадою і  зареєстрованого  за поданням тих же корпорацій  – політичних партій,  які замість нас з вами утворили виборчі дільниці з наступним формулюванням: “Центральна виборча комісія” Переглянувши ПОДАННЯ політичних партій ( !!! а не нашого з вами рішенням зборів за місцем проживання)  утворила окружні виборчі комісії. ” Тобто окружні виборчі комісії утворені  не утвореною за законодавством України ЦВК,  та  ще й з ПОДАННЯ політичних партій, які всі ці 23 роки роздирають країну ( !!!) Тому  замовником  виборів є ті, що за допомогою тих же виборів намагаються зберегти незмінною цю злочинну антиконституційну систему.

         ЩОДО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ. Він  до сьогоднішнього  часу є ЗАКРИТИЙ для самих виборців і власників Національного багатства України громадян і відкритий для парламентських партій, що контролюють органи місцевого самоврядування. В ньому  30 %  мертвих душ і їми, тими мертвими душами,  адмін. ресурс  накручує  відсотки для партії влади. ( Звідки такі дані? З особистих громадських розслідувань під час збору підписів активістів одного села у Дніпропетровській області, що були змушені збирати підписи за соціальний проект.  Пішли по хатах всього 650 чоловік виявилось в селі, коли в реєстрі 1000 виборців зазначається. Виборці 1901 р. н зустрічаються на талонах повідомленнях. Також в найдених архівах псевдо ОСН Комітету мікрорайону Комсомольський (Дніпровського району м Києва), в  якому я проживаю особисто,   були знайдені прізвища давно померлих громадян, що начебто погодили  створити потайки від киян їх представницький орган.)

   козли  І кого Ви збирались обрати панове?  І чи розраховуєте на зміни, коли відсутні засадничі гарантії демократії?  Ні панове, не тіште себе ілюзіями, а подумайте краще про публічну власність за місцем проживання і уявіть скільки вона вам принесе дивідендів,  в разі якщо ви її інвентаризуєте і оберете на місцевих виборах тих, хто вміє  нею по господарські розпоряджатись,  ініціюючи суспільно корисні проекти по його використанню та примноженню. Лише за умови інвентаризованого майна на місцевих виборах можна буде свідомо приймати в них участь.  В такому разі можете чекати змін в Україні від обраних місцевих депутатів, бо на них, ставши власниками будете мати вплив. За таких умов ви зламаєте всі плани олігархів, що нині керують країною в супереч законів України.

        Тож найближчі місцеві  вибори будуть на весні,  і нам з вами до того треба не лише погодити реєстри власності, які запропонує нам з вами  сумнівного складу люстрацій  комітет на чолі з Є. Соболєвим  https://www.youtube.com/watch?v=a3LdNhd_6ks , але ще і оформити її на нас з вами та наших дітей.  От тоді і на вибори підемо з очкуванням від депутатів реальних дій, націлених на  реальне покращення для всіх.

        Тож до справи контролю за приватизацією останніх залишків власності територіальної громади – комунальної власності, яка на кону у монополістів ЖКГ!

         А ми, відповідальні громадяни,  завжди поруч тих, хто не боїться ставити їх діяльність в конституційну площину і готовий за допомогою юристів практиків бути реальними контролерами.

суспільствознавець і правозахисниця

І . Плотнікова

11 коментарів до “Засади виборчого права в підтримку тих, хто не голосував

  • 4 Листопада, 2014 о 16:57
   Permalink

   тепер реалізовувати висновки…

   Відповідь
 • 28 Жовтня, 2014 о 13:23
  Permalink

  Готов к труду и обороне, конституционных прав!!! Даешь правовое государство к 2050-му!!! Кто, станет обладателем моего первого, девственного голоса в 70лет???!!! депутат или ангел- мажоритарщик?

  Відповідь
  • 27 Червня, 2015 о 23:08
   Permalink

   может стоит поработать до 70 лет?

   Відповідь
 • 28 Жовтня, 2014 о 12:22
  Permalink

  и. Плотникова! Отличная статья!Спасибо, что ПРОСВЕТИЛИ! Теперь понятно каким образом “НАШИ ” олигархи завладели НАРОДНЫМИ богатствами страны! И что самое главное, что ни ОДИН политик, даже самый популярный, не говорил о нарушении конституционных прав граждан УКРАИНЫ! ВСЕ- ВОЛКИ!! Я была комиссии на выборах и возмущалась, что на участке пришло проголосовать всего 21% граждан А теперь понимаю-ЭТО ПРОТЕСТ НАРОДА против тотального ОБМАНА грн УКРАИНЫ!

  Відповідь
  • 4 Листопада, 2014 о 16:39
   Permalink

   прозреть лучше позже чем никогда

   Відповідь
  • 4 Листопада, 2014 о 16:56
   Permalink

   так люди розуміють що політтезнологи формують політику а виконавці вводять в парламент тих, на кого є дозвіл. Зараз час прийов самим на місцях рухати процеси дефентрралізації, реалізовувати Конституцію. Ставайте поруч. Годі працювати на них Давайте працювати на самих себе

   Відповідь
  • 27 Червня, 2015 о 23:06
   Permalink

   И что будете делать на эти выборы ?

   Відповідь
 • 28 Жовтня, 2014 о 02:17
  Permalink

  позиция правильная, метод решения неприемлемый

  Відповідь
  • 27 Червня, 2015 о 23:08
   Permalink

   вашы предложения

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *