Часопис трьох київських протестів проти рейдерів київської землі

ПротестПрагнемо справедливості,

тому і діємо на результат

      На заклик нового мера Києва В. Клічка поповнити державний бюджет відгукнулись,  як ви знаєте на Комсомольському масиві,  три забудовника:  ТОВ «Дісбуд»,  МП « МІГ-91» і ПП «Кутовий». Вони зазіхнули на  прибудинкові  території  і безцінну лісопаркову  зону. А чому б і ні? В них все для того є: гроші, корупційні зв’язки, нахабство.  Як заспокоїти громадськість?  Використали політиками запропонований  механізм:  взялись за справу підкупу обкрадених українців  пустими приманками – обіцянками.  (Текст меморандуму обіцяли надати, але вагаються. Якщо отримаємо – оприлюднимо в цій же статті). Це додало розголосу справі і привернуло увагу інших, хто за своїми клопотами не відали про загально місцеві проблеми.

     Добре попрацювали над тим, щоб порушення прав киян в Комсомольському масиві Дніпровського району м. Києва почули всі депутати Київради. І нас таки почули. ( Почули не ті кого  ми обрали.)  В супереч спротиву і небажанню бачити в залі засідань сесії пересічних киян, ми змогли голосно заявити про себе.  Велика подяка за те депутату Київради Меліховій Т. І, якій було не просто домогтись від секретаря Київради хоча б зачитати нашу вимогу.

 https://www.youtube.com/watch?v=nx24_d6Q0hg

     В її руках була письмова заява на всі три забудови, але найбільш кричущою і негайною була проблема на Малишка ,37, що тримає мешканців в постійному стані хвилювання за цілісність свого будинку. Розуміння того, як зухвало їх кинув забудовник не зупиняє їх в боротьбі за свої права і вони стукаються до всіх можливих ЗМІ.

https://www.youtube.com/watch?v=HIzmX4BY9uQ

https://www.youtube.com/watch?v=XOsacHrhOlw

      Хоча ні один з тих, хто брали інтерв’ю так тему і не озвучили.

       Резонанс  від участі на сесії був надзвичайний. Ми познайомились з помічниками депутатів, які поцікавились напрямком нашої діяльності, отримали  наш сайт, дізнались про наш досвід і програму нашого руху.  Вони були одностайні з нами, що система зміниться через діяльність  місцевих консолідованих  громад, які зможуть витримати будь який тиск зухвалого бізнесу, не стануть на коліна, не зігнуть спину і зможуть таки  відстояти своє повноцінне життя через встановлення  конституційного ладу на локальному рівні.

           В нашому колі громадського тиску з’являються і  депутати Верховної Ради нового скликання  ( прізвище яких ми нині не оприлюднюємо)  і просто відповідальні ділові люди – громадяни, які оцінили те, що ми робимо і тому надають інформаційну, правову допомогу і приймають особисто участь в розголосі проблеми серед своїх сусідів.  Ми розуміємо, що допоки реформація не відбудеться на кожному подвір’ї через  локальні мирні майдани,  зміни в країні не відбудуться.  Наш локальний майдан розпочався з забудов.

http://vyhid-e.org.ua/?p=1758

http://vyhid-e.org.ua/?p=1749

http://vyhid-e.org.ua/?p=1731

http://vyhid-e.org.ua/?p=1716

         На поверхню спливають всі злочинні схеми і оборудки місцевих ділків районного рівня.  Так нові активісти  просили розмістити ці матеріали для всіх присутніх, щоб кожний хто міг можливість залучився до детального  розслідування їх діяльності через прокуратуру. Ми не можемо стверджувати в абсолютній достовірності всіх наданих  матеріалів, але деякі перевірені і є правдивими.  Тому розміщуємо дані про окремих забудовників, що вирішили поповнити свої статки за рахунок обмеження наших з вами прав. Просимо всіх хто має час, бажання перевірити ці данні.

Миг

 пп2тов1тов2пп1

ТОВ “Дісбуд” теж викликає багато запитань.

тов1 тов2 тов3

кооп2 кооп1

А ми,як завжди, даємо вихід. Нова влада все ж таки визначилась, що те,  що накоїв попередній режим,  варто перегляду і перевірки на відповідність законодавству.

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4456/doc/1403177949.html

     На основі цього факту дивним є те, що  прокуратура по справі МП «Міг-91» відмовляється проводити перевірку правомірності ганебного проекту. Порушення очевидні навіть делітанту, але ГУДЗЬ Ю.Г. розраховує на лояльність місцевої адміністрації і цілком таки її отримує. Голова РДА Горбунов Я. В. на особистому прийомі, що був проведений  11.12.14 р. наполягає на вирішенні питання на  суді, хоча  сам міг допомогти нам на сесії Київради через Т. І. Медіхову. Допомоги не надав, то так і буде. Висновки робимо. Ми самодостатні вже давно, а вони тримаються за посади, з обов’язками  яких впоратись не здатні.

        Тому на сьогоднішній день ми готуємось до відміни цих зухвалих рішень на  вище зазначеній комісії Київради. На спростування або правдивість  підписів під забудовою за адресою вул. ген Жмаченка 28  будуть працювати ті підписні листи, які реально підписані мешканцями щодо своєї позиції. Цілий тиждень справжні відповідальні громадяни – активісти обходили персонально квартири,  щоб отримати об’єктивну позиці мешканців.  14.12. 14р. о 15.00 відбудуться збори за адресою вул. Миропільска, 37 де буде попередньо перераховано кльікість за та кількість проти забудови.  Депутат же, який «умив руки»  в бік підтримки забудовника свою позиці безсоромно висловив у себе на сторінці ФБ  ( про що писали в попередній статті в новинах  від 10.12.14р. http://vyhid-e.org.ua/?p=1758 )

      Визначається в нас є право відмінити забудови через комісію Київраду, а  ні жоден депутат нам не доніс інформації про її можливості і призначення, а ми за місцевими проблемами  не встигаємо слідкувати за всіма новинами Київради. Вони чітко те усвідомили і  на цю комісію винесли інше рішення – сфальсифіковане  погодження на забудову шляхом соціальних угод і меморандумів отримане маніпулятивним шляхом. Ганьба тим депутатам, що не надають допомогу своїм виборцям і самі сприяють порушенню українського законодавства, надають допомогу сумнівним активістам, не надають допомогу саморганізованим  активним киянам.  Вони заслуговують відклику з Київради  через громадську ініціативу в кількість 1000 голосів киян. Хто може зібрати ці підписи і бажає допомогти в справі правового захисту киян, ми надамо всіляку правову допомогу і супровід на сесії Київради. За будь – якого результату  цієї справи дана інціатива буде уроком всім іншим депутатам,а на місцевих виборах,які не за горами пан Велімовський втрачає будь-який шанс на депутатство, якого він так очікує від виборців.

      А зараз поки що нам залишається одне: домагатись правди через самоорганізацію, збори за місцем проживання,  обрання своїх довірених громадських представників і таким чином йти до перемоги Законів України, як в цивілізованих країнах.   Ми маємо єдино можливий конституційний механізм і громадський проект: переможемо корупцію, вдостоїмо Конституцію на подвір’ї  – відновимо країну.

З повагою та шаною до вільних киян, які  Закон України ставлять вище за достаток,

І. Плотнікова

P.S.  Прошу всіх активних мешканців Києва відвідувати засідання комісій Київради по напрямкам у відповідності до досвіду, фаху та освіти. Правила участі в них оприлюднені. http://kmr.gov.ua/kom.asp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *