Безпорадність МВС в боротьбі з рейдерами вул. А. Малишка,37

марионетка01.12.14р. Були  на прийомі у Начальника Дніпровське РУ ГУМВС України в місті Києві полковника міліції Чайка Віталій Миколайович.  Зйомку під час зустрічі проводити забороняли посилаючись на акредитації кабінету начальника, як об’єкту секретності. ( о як же нам не вистачає ні прав ні знань законів. ) Погодились, однак все йде до того, що держава, не спроможна захищати конституційні права громадян, не заслуговує на оподаткування від населення і ми робимо висновки. Протест громади продовжується. https://www.youtube.com/watch?v=rQGENTE3x44 на зустрічі з представниками мешканців під час прийому були: Начальник РУ ГУ МВС в м. Києві Чайка Віталій Миколайович , начальник слідчого відділу Яценко Віталій Іванович, слідчий по справі Гончаренко Антон Петрович ( доречі можу відмітити спокійна , врівноважена людина і щиро виглядає на зацікавленого в перемозі громадськості,але час проявить все) , і ГОНЧАР В’ячеслав Миколайович – начальник відділу державної служби боротьби з економічною злочинністю , який абсолютно стоїть на боці заудовника і нам розповідав ,який благодійник в нас Гудзь, як він намагається все зробити для того щоб поліпшити житлові умови життя киян. На що мешканці наполягать залишити в спокої і забиратись геть від їх будинку. Гаряче та емоційною була дискусія щодо ставлення до цієї злочинної забудови. Як виявилось ні мілція, ні прокуратура нам не допоможе, хоча всіми фібрами душі посадовці доводили бажання допомогти постраждалим безправним мешканцям. Дивно звучить,але з цієї зустрічі складається враження, що безправними є що міліція що кияни. У висновку: працівники РУ ГУ МВС доводять справу розслідування до кінця, надають висновки і радять відкривати адміністративне провадження, розслідувати факти отримання земельної ділянки і судом відміняти дозвіл АРХБУДКОНТРОЛЮ на початок будівельних робіт. Робимо висновки, радимось з правозахисниками, що знайомі з аналогічними справами і продовжуємо домагатись повернення 10 соток землі, що зі складу земель загального користування викрав у киян Гудзь. На якій підставі Київрада відібрала землю у киян прямо під балконами? Цей факт злочинності Київради, яка пішла на поводу у загарбницьких апетитів ненажерливого підприємця, співвласника адвокатської контори, яка розташована поблизу ст. м. Дарниця на такій же прибудинковій території. Видатний благодійник і правозахисник.

Не довго чекали результатів. 02.12.14р. від слідчого по справі,  А. П. Гончаренка  отримали по телефону повідомлення про те, що прокуратура заборонила проводити будь які експертні перевірки проекту забудови. ( деталі нададуть письмово по пошті, чого чекаємо. Опублікуємо в цій же статті як тільки отримаємо. )   Інспектор землевпорядник на будівельний майданчик не був допущений охоронцями будівництва в присутності мешканців.  Що в тому запиті налякало забудовника, читайте самі і робіть висновки. Якщо ви знайомі з попередньою статтею і з вимогами, Ви зрозумієте якими правовими методами ми користаємось, щоб досягти злагоду та миру і побудувати конституційний устрій в Україні. Хто, скільки і як буде перешкоджати в наших діях залежить від нашої з вами позиції і дій. Слідкуйте за новинами, пропонуйте допомогу, ставайте поруч. Ми правозахисні дії не припиняємо, чекаємо письмове підтвердження постанови про заборону і хай готуються до відповіді. Ця забудова є найбільш зухвалою з усіх забудов останніх років.

сторит терор Киев не зона строит терор

№ ___

«28» листопада  2014р.

Начальнику Дніпровського районного управління

ГУМВС України в місті Києві полковнику міліції                                                               Чайці В. М.

Слідчому СВ Дніпровського РУГУ МВАС Україні в м. Києві

Гончаренко А.П.

 

Про забудову

 МПП «МІГ-91»за адресою

м. Київ, вул. А. Малишка, 39-А

припинення будівництва

на час розслідування

до справи №54026від 30.10.2014р

 

Заява про злочини

          Мешканці будинку №37 вул. Малишка, і правозахисна ГО «Самоврядна громада» Дніпровського району м. Києві, не визнаємо Рішення Київської Міської Ради від 23.12.2003 року № 316-1/1191, за яким  МПП «МІГ-91» (директору Ґудзь Ю.Г.) було відведено земельну ділянку нашої прибудинкової території площею 0,1055 га в оренду  під забудову торгівельного приватного підприємства і вимагаємо його відміни. Свою позицію обґрунтовуємо тим, що на час прийняття рішень Київрадою не було створено територіальної громади Дніпровського району м. Києва,  як  первинний суб’єкт місцевого самоврядування – юридичну особу, власника,  що має право виносити таке рішення згідно Конституції України (ст.13, 14 та ст.133, 142 і 143), Цивільного Кодексу України( за ст. 316 ЦК України правом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону; за ст. 317 власникові належать права володіння, користування та розпорядження своїм майном; за ст. 2, ч. 2 учасником цивільних правовідносин є територіальна громада.; за ст. 327 ЦК України територіальна громада є власником комунального майна. Тому, як власник вона може володіти цим своїм правом лише в якості юридичної особи. ( додаток про відсутність тер громади Дніпровського району. ) Тобто киянам  потрібно створити територіальну громаду – власника, законного контролера і лише потім приймати рішення щодо використання землі.

         Знаючи всі норми законодавства щодо реалізації будівельних проектів забудовник не виконав основної вимоги. Так ст. 27 закону «Про архітектурну  діяльність» вимагає , що під час організації та виконання будівельних робіт зі створення об’єкта архітектури не повинні бути порушені права та інтереси  суміжних землекористувачів прилеглих земельних ділянок, власників розташованих на них будинків і споруд.  Окрім цього ст. 5 Закону  «Про основи містобудуванні» вимагає урахування законних інтересів власників або користувачів земельних ділянок ьа будівель, що оточують місце будівництва. Тобто можливість будівництва і подальше введення в експлуатацію будівлі необхідно біло отрмання письмової згоди сумісних землекористувачів, чого не було зроблено ні з мешканцями ні з власниками приватних споруд.

Незважаючи на висвітлені нами факти забудовник, ТОВ «МІГ – 91» (директор Гудзь Ю. Г.) в 2012році знищив  12  дерев приступив до забудови,  а 31 жовтня 2014р. обніс прибудинкову територію – зелену зону 2х метровим бетонним парканом поруч пішохідної частини, викрасивши паркан в кольори національної символіки , увінчавши його колючим дротом, що є наругою над національною символікою і тягне за собою ознаки  злочину, передбаченого 338 статтею КК України. Окрім цього Гудзь Ю. Г. вже вийшов за межі зайнятої ділянки розмітивши свої МАФИ на тротуарі і встановивши металеві укріплення з дахом на відстані більше 1,5 метри за висотою до 5  метрів. Що теж є  порушенням проекту. Перехожі вимагають негайного демонтажу перешкоди пересуванню.

           В результаті кияни, що проживають за адресою вул. А. Малишка, 37 опинились під загрозою порушення цілісності житлового будинку розпочатій  на прибудинковій території на відстані менше 10 метрів від будинку.  Проект будівлі в шість поверхів неможливий в цьому місті, оскільки вона спроектована на піску. Будинок знаходиться в тріщинах і не витримає під час зсуву ґрунту. Риються траншеї,  котлован, прокладається каналізаційна мережа поруч з комунікаціями старого  будинку, в якому не проводився більше як 30 років капітальний ремонт.  В сусідньому з забудовою магазині промислових товарів «ШКЕТ» за адресою вул. . А Малишка 39  вже пішла тріщина, що зафіксовано на відео, після чого робітникам магазину наказано мовчати про це. При  зведенні всієї споруди вона закриє вікна всіх перших 10 поверхів житлового будинку. Кондиціонери  зведеної  будівлі  будуть шкодити здоров’ю всіх проживаючих за вікнами квартир.

       Забудовник  злочинно нехтує колективною думкою мешканців, зухвало поводиться з киянами, які мирно проявляють незгоду та протест, погрожує викупити всіх мешканців.

          В результаті протистояння  за останній тиждень забудова набула розголосу і перетворилась в об’єкт особливої соціальної напруги. Забудовник фізично розправляється з громадянами, які захищають свою землю,  використовує зброю.  Так вже вдруге лунали постріли на об’єкті, були поранені та биті його найнятою охороною. ( http://vyhid-e.org.ua/?p=1716)

        Просимо перевірити на якій підставі і хто є охороною даного об’єкту.

       Окрім того, по виявленим в результаті громадських розслідувань правозахисними організаціями  обставинам, стало відомо, що документи, які б підтверджували  право власності на цю ділянку за адресою вул. А Малишка 39-А в Державному фонді майна ВІДСУТНІ. Відсутні державні акти на землю на цю ділянку. ( Запит був надісланий на адресу Київради. Відповідь та запит надаємо в додатках.)  Тоді на якій підставі узгоджений цей проект?

Просимо

–     підписання соціальної угоди Гудзем Ю. Г перевірити на ознаки злочину  ст. 13,14,15 КК України;   

–  організувати перевірку всіх вище наведених фактів і можливості реалізовувати будь – який будівельний проект за цією адресою ;

–   призначити експертизу Архбудконтролю для оцінки всієї дозвільної документації на прибудову до універмагу за Адресо вул.. А. Малишка 39-А з урахуванням нарощеної металевої небезпечної конструкці;

–  притягнути до відповідальності винних осіб за порушення наших конституційних прав киян (ст.3.п.2, Право громадян на безпечне для життя та здоров’я довкілля; ст13,14 право на національне багатство Конституції України; ст. 1 Земельного кодексу України (1. Земля є основним національним багатством, що перебуває під    особливою охороною держави.2. Право власності на землю гарантується.) 3. Використання власності на землю не може завдавати шкоди правам і свободам громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію і природні якості землі. Порушення ст. 27 закону «Про архітектурну  діяльність», ст. 5 Закону  «Про основи містобудуванні» і наругу над національною символікою ( ст. 338 КК України)

–  перевірити легітимність рішень Київради про відведення ділянок з кадастрового плану Києва отримані в приватну власність та оренду (під номерами 8000000000:66:158:0087 (Тип власності:Комунальна власність Цільове призначення:Роздрібної торгівлі та комерційних послуг Площа:0.027 га), 8000000000:66:158:0089 (Тип власності:Комунальна власність Цільове призначення:Роздрібної торгівлі та комерційних послуг площею  0,106  га, ), 8000000000:66:158:0130 ( Тип власності: Приватна власність Цільове призначення:Роздрібної торгівлі та комерційних послуг 8000000000:66:158:0055 (Тип власності:Комунальна власність Цільове призначення:Роздрібної торгівлі та комерційних послуг)

–   на час розслідувань використати  всі ваші повноваження і припинити будівельні роботи на ділянці.

З повагою,

Голова ОСН КМК «Пробудження»

Голова правління

ГО «Самоврядна громада»                                                І. Плотнікова

Додатки

1.Запит № 47

2. Відповідь Державного фонду майна

3. Фото порушення ДБН за адресою вул. А. Малишка 39 -А ТОВ « Міг-91»д

3 коментарі до “Безпорадність МВС в боротьбі з рейдерами вул. А. Малишка,37

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *