Від правового всеобучу до оформлення публічної власності

     Всобуч Надавши програму та дорожню карту  посадовцям КМДА та депутатам КИЇВРАДИ на реалізаціюю процесу встановлення конституційного устрою (http://vyhid-e.org.ua/?p=1975), ми спокійно перейшли в справу реалізації дорожньої карти для громадськості.Так,  вже отримали погодження на центри громадських ініціатив, де віримо знайдеться місце для ініціативних груп  по підготовці  зборів в громадах районів.)  Єприміщення 2. Є приміщення 1     Лише змагання  корисних справ для народу може проявити  нових  політиків, державних діячів, оскільки старі себе самознищили, а  нові кандидати – доморощені лакеї системи не мають намірів відроджувати Україну. Тому ми створюємо майданчик, щоб на ньому продемонстрували свої прогресивні знання молоді  юристи, економісти, менеджери, які здатні вирватись з кола законів  корупційної системи,   і ми з часом могли передати їм національне багатство на керування з метою  примноження.

        Для цього колом представників ініціативних груп районів столиці 07.03.2015 р. розпочалась акція інформування населення про громадські розслідування юристів і правозахисників України щодо правомірності діяльності державних органів, майнових прав громадян України і негайну потребу в захисті Конституції України від чергових злочинних змін.  дискусія по питанням Встановлення конституційного устрою, як способу захисту України,  будемо пропагувати тепер щосуботи, гуртувати активістів в районах столиці з метою підготовки киян до загальних зборів мешканців кожного району столиці окремо.  Збори мають пройти  (бажано і доцільно) до 1 травня, до розформування ЖЕКІВ. На них  кияни, як громадяни (власники держави та національного багатства)  мають сформувати юридичні особи – територіальні громади – власники в кожній адміністративно – територіальній одиниці столиці, прийняти статут, оформити реєстри власності, реєстри власників і заснувати  місцеві органи державної влади – органи місцевого самоврядування, бюджет, прокуратуру, суди та ін органи.

        Що для цього  потрібно зробити, що вивчити і що знати приходьте дізнатись на наші зустрічі, що відбуватимуться  о 15.00 щосуботи.

    Так  без реклами 07.03.2015р. на МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ на  старому місці,  де під час віче, влітку проводили правову освіту громадян,  ми відновили  публічні дискусії.

        Зробили свої висновки, пройшли перші уроки і будемо іти далі. Бачимо попит на всі нами оприлюднені знання і соціальне замовлення на особливий громадський правопрядок з яким ніжодна з діючих “недержавних ” стурктур не може впоратись.

        То запрошуємо на чергову зустріч – дискусію о 15.00 біля ГЛОБУСУ  на МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ.

Хто хоче проявити ініціативу в її організації , має влушні пропозиції, телефонуйте

093-63-000-66, 098-00-910-33,

реєструйтесь в групі

://www.facebook.com/groups/Probudgennya/photos/

 і слідкуйте за поідями в ній .

З повагою, координато оргкомітету

Голова ГО ” Самоврядна громада”

Інна Плотнікова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *