Гуртом за інвентаризацію, щоб зупинити рейдерство і «прихватизацію».

      керуюча компанія  За вікном першотравнева весна буяє у всій красі тепла та сонця, але незважаючи на вихідні,  свідмість не знає відпочинку і вимагає зосередження сил і уваги на тому, що робити далі, які дії вчиняти, коли з усіх сторін нависла загроза нових, не на користь народу змін:

  • зміна Конституції України, що дає право на страйк, а не на революцію;
  • безкінченна війна та знищення населення;
  • тарифи;
  • зміна балансоутримувача житлових багатоквартирних будинків без погодження нас – реальних власників з передачею нашого спільного майна; )

       Ми з вами поза уваги посадовців, чиновників і депутатів, оскільки відсутні серед них наші представники. Долю країни вирішують захисники великого бізнесу та  капіталу. Напередодні свят вже почав мусуватись передвиборчий рух і на конфліктних забудовах, як гриби після дощу, з’являються  нові заїзні гастролери – активісти невідомих до цього часу ГО. Старими силовими методами вони вирішують власні питання,  не стверджуючи  закони України, а використовуючи метод «лом проти лому».

       Ми, заради найкращих стандартів суспільного життя  надаємо людям механізм постійного захисту,  виробляючи у людей імунітет до порушників їх конституційних прав. Наші дії – не акції, наші дії  –  допомога в даний час і на завжди.

         Сьогодні до вашої уваги – пояснення злочинного процесу переведення наших будинків (Дніпровського району м. Києва) на обслуговування КП «Керуюча  компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва».) Під захистом  ОСН КМК «Пробудження» знаходяться будинки Комсомольського масиву і тому,  саме для цих киян, а за аналогією для всіх інших, публікуються всі викладені на цьому сайті матеріали. Користайтесь, дублюйте і повторюйте на своїй локальній території наші практичні поради  і будете захищеними від депутатів Київради, якщо не втратите самостійність і не зареєструєтесь як юридична особа в КМДА. Для правозахисної роботи достатньо буде шляхом повідомлення надати в КМДА і в Київраду протокол зборів і статут ОСН  локальної території навколо ЖЕКУ.  З часом життя підкаже, що ми були праві, виконавши вимогу Конституції  України, а не забаганку наляканих громадськими вимогами депутатів, що радять зробити ОСН юридичною особою публічного права і реєструвати його в міністерстві юстиції, пригодувавши його на бюджетні кошти.

          Якщо раніше людям навмисно в свідомість вкладали плутаницю  щодо абревіатури ОСББ і ОСН, то з реформуванням ЖКГ у людей складеться повна картина того, що ОСН є єдиним представницьким органом у громадян на локальній території, щоб контролювати будь – яку обслуговуючу житлові будинки контору і всі суспільні сфери життя. Чому і намагаються цей громадський сегмент захопити чиновники. Також на цей ласий шматок зализуються  депутати, щоб через нього  допомогти  собі на майбутні вибори.

       Тому не відмовляйтесь від самоорганізації і беріть цю справу під свій контроль. На фахівців не розраховуйте. Це ваш простір, контролюйте його самі.

В попередніх статтях http://vyhid-e.org.ua/?p=2137  ми надавали вам відповіді

1081_(з)_Плотнiкова.doc

Статут.pdf

акти_+_штатний.pdf

на запити

запит про КП КК 38 Запит про КП  ПП 37

В даній статті надаємо вам аналітику  юристів, що відбулась під час колоквіуму. Свою заяву вже надали на адресу посадовців.

Вимога зупинити КП Рішення зборів по КП 1стор 001 Рішення про заборону КП 2 стор

       Віримо що схаменуться і припинять злочин бе тиску громадян.

Пропонуємо переглянути всі виступи, які в деталях  складають повноцінне уявлення про процес. У вільному, неупередженому обговоренні  фахових юристів і економістів стане зрозумілим, що має робити кожний громадянин.

 Вступ до теми колоквіуму “Інвентаризації майна тер громад”

Узгодження регламенту виступів учасників

Юридична оцінка передачі будинків на баланс КП “КК”

Практика правозахисту активістів – власників від злочинців ЖКГ

Репліки по суті власності, податків та стратегічних дій

О. Аксютенко про захист прав тер громад та облік майна

Правозахист в локальній самоорганізації .

       Як вихід  радимо один: об’єднуватись в будинкові комітети і вимагати по своєму будинку надати документи інвентаризації будинків, яку провела Дніпровська РДА і надала його в безкоштовне користування  КП «КК». Радимо кожному будинку роздрукувати документи вкладені в статті і ознайомити з ними всіх своїх сусідів.  З часом надамо вам відповіді на запити про рахунки на які оформлена зазначена установа. Провівши інвентаризацію спільного в будинку землі та майна ми наближаємо себе до отримання конституційного права – законного власника публічного майна  ( власної приватної квартири і частки неподільного комунального майна в спільному  будинку на публічній землі, яка теж вам належить  по праву).

      То ж до справи аналітики, усвідомлення, самоорганізації і  ефективного безпосереднього господарювання. Ми  вам в тому будемо відповідальними помічниками. Свою заяву – позицію  30.04.2015р. районним посадовцям висловили. Будьте солідарні в позиції  і забезпечимо майбутнє України, щоб діти не казали:  коли нас кинули –  ми не чинили опір.

https://www.youtube.com/watch?v=w72dSk4OEI4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *