Рішення суду під камеру самоврядної громади буде відповідальнішим. Доводимо.

       DSC05303    Відеозвіт судового засідання по справі  неправомірного  закриття справи побиття захисниці парку вул. Ген Жмаченка,28 слідчим Дніпровського РУ ГУ МВС України в м. Києві капітаном міліції Кожаненко Д.В. 

         Нарешті в Україні чітко прописали в законі право знімати  судові засідання. Раніше спиралися лише декларативно на статтю 129. ( Судді при здійсненні правосуддя незалежні і підкоряються лише закону.) в п 7. принцип роботи судді – як  гласність судового процесу та його повне фіксування технічними засобами.

         В правовій державі цього б було достатньо, але в нашій країні посадовці не звертали увагу на основний закон, тому доводилося постійно сперечатися з суддями. Це породжувало безліч неприємних  конфліктів, внаслідок чого судді намагалися видалити людей з камерами із залу засідань або навіть самі тікали від об’єктивів! Але з 28 березня 2015 року набрав чинності Закон України “Про забезпечення права на справедливий суд”.У пункті 3 статті 11 цього закону написано:

 – 3. Учасники судового процеса, інші особи, присутні у залі судового засідання, представники засобів масової информации можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіозапис з використанням портативних відео- та аудіотехнічніх засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, установлених законом. Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватіся без створення перешкод у веденні засідання та здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав. Здавалося б, дрібниця – але яка важлива дрібниця! Адже відкритість суду не менш важлива, ніж його непідкупність. Ми зпробували перевірити це на практиці.

Дивно,  але в нас вийшло. Слухняно суддя прийняв нашу позицію.

           Нагадуємо справу. Побиття учасниці громадських слухань, які були організовані в порушення прав громадян України депутатом  Київради А. Велімовським по конфліктінй забудові на вул. Ген Жмаченка ,28. ( від __________  справа внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за №120________________ ( дані уточнюються).

          Нині 20 соток з 2 га землі парку дерева  знищені. Будівництво ” в роздумах. Здається таки усвідомили що накоїли киянам і чим  їм те загрожує в умовах, коли всі громадяни усвідомлять себе публічними власниками… А в цей час  наслідки суспільної колотнечі розбирають активісти за допомогою адвокатів та правозахисників.

Одже в статті http://vyhid-e.org.ua/?p=1887 у відео https://www.youtube.com/watch?v=iI_5TB_rgOI на 26 хв 30 сек  відбулось побиття Сергієнко Катерини Петрівни.

Стан потерпілої – гіпертонічний криз , що зафіксувала  швидка. https://www.youtube.com/watch?v=9s4tory67Xc

Міліція злочин оформила на основі заяви потерпілої, але не провівши слідчі дії слідчий Дніпровського РУГУ МВС України в м. Києві закрив справу.  Адвокат потерпілої  Литвин П. І. захищає її в суді.DSC05296

Справу веде суддя Федюк О. О.  https://www.youtube.com/watch?v=B-SxkSK1XSg

Висновки щодо засідання робить адвокат  https://www.youtube.com/watch?v=tssHKVX8luM

           Радимо користатись своїм правом фіксації засідань в суді, оприлюднення їх в громадських  і незалежних  ЗМІ і таким чином  здобувати перемогу на користь Законів України і захисту прав громадян. В той же час цими діями ви будете виховувати повагу суддів до громадськості ще до того, як державні суди будуть створені рішенням зборів територіальних громад. Адже не лише читачі нашого сайту знать про те, що на  теперішній час вони  діють, як суб’єкти господарювання.

         Для довідки надаємо вам відповідь щодо засад діяльності Дніпровського  Суду в м. Києві запит про суди 1відповідь суд 001

                                                                                                                                 та надаємо витяг з державного реєстру на  Київське ГУ МВС України.

КВЕД МВС 2 стор

З повагою до конституційних прав громадян в Україні, Голова правління ГО «Самоврядна громада» Інна Плотнікова, що вже у відкриту, і не ховаючись за спинами потерпілих, спостерігала з камерою в руках за діяльністю суддів.   27. 05.2015 р о 11.30  буде продовження суду з його відеофіксацією.

Ми виконали відеофіксацію оприлюднення рішення суду.

Запрошуйте на судові засідання для обєктивногоі незалежного оприлюднення позицій.

2 коментарі до “Рішення суду під камеру самоврядної громади буде відповідальнішим. Доводимо.

 • 27 Травня, 2015 о 09:05
  Permalink

  Очень жаль, что все дошло до такого. Радует одно, что данная стройка пока не ведется. Со своей стороны пришлось наблюдать следующии факты, как представитель застройщика Трофимов Ф.А. публично сводит лбами жителей данного района. Причем ни одно из заявленых условий в “меморандуме” не было выполнено. Лично слышала, как униэительно отзывались особенно о пострадавших и женщинах которые активно отстаивали позицию жителей. При этом очень жалко спиленых сосен. По поводу Трофимова в инете можно найти провокационный коментарий…в Славутич лесхоз…..теперь можно представить каких сотрудников к себе набирает компания застройщиков. Более того имею фото доказательства присутствия данного лица со стороны застройщика и в участии дебоша на Осокорках. Считаю, что данной компанией должно заниматься сбу, обэп….

  Відповідь
  • 27 Червня, 2015 о 22:52
   Permalink

   Спасибо за комментарий. Простите что не свовевременно. Уже расказівам о продолжении истории а она в теме по ЖКГ.

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *