Від грабунку землі с. Горенка до ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ – власника один крок – збори села

Гоенка збори( Відеозвіт зборів ініціативної групи.)

         Хай пробачать мене  громадяни с. Горенка за довге визрівання статті про збори, під час яких відбулось усвідомлення у всіх присутніх, що Україна приречена на загальнонаціональне ПРОБУДЖЕННЯ, яке першими проходять громадяни малих міст та сіл. Затримка була на користь процесу. Обставини певно складались так , щоб стаття вийшла саме до оприлюднення невдалого і такого сирого Державного Земельного кадастру і ми зрозуміли що стоїть за  тим  всім земельним кадастром  і  інформація  яких селищних та міськи рад в ній міститься.

       Запитала  у активістів інформацію про передісторію непокори.
Ініціативна група свідомих мешканців села надіслала кричущі факти хаосу, що є притаманним не лише  нами відвідуваного села Гренка,  а тримається на системних зловживаннях самообраних в неконституційний спосіб посадовців, найнятих олігархами та ненажерливими  мегаземлевласниками  місцевого розливу, що розграбували країну допоки інші спокійно працювали на виконанні державних завдань, сліпо  вірячи у стабільну незалежність і суверенність республіки Україна.

          Одже, не унікальна,  а навпаки така схожна на інші села Ураїни  – Горенка до вашої уваги  (Борщагівцям і  Лісничанам,  Київосвятошинського району є чому повчитись ).

          У листопаді 2014 року голова Горенської сільської ради Драпей А.М. та його заступник Яременко на закритій позачерговій сесії сільської ради відвів у приватні руки 6 га земель запасу горенської територіальної громади.

           Згадана земля згідно Генерального плану розвитку села Горенка ще з часів Радянського Союзу планувалася для будівництва загальноосвітньої школи, дитсадка, лікарні та закладів культурно-побутового обслуговування.

Однак, порушуючи передбачену чинним законодавством процедуру публічного обговорення щодо зміни цільового використання земель територіальної громади, Драпей А.М. свідомо зловживаючи службовим становищем, відвів згадану вище ділянку у власність 65 користувачів, які на сьогодні внесені у кадастр власників земельних ділянок  Держкомзему. Більшість осіб, які отримали ділянки, – це або родичі сільського “мера”, або його прибічники з числа близького оточення, діючі депутати сільської ради, а також “потрібні люди”. Деякі з них отримують земельні наділи уже по третьому колу, у тому числі й сам сільський голова. Зокрема, Драпей А.М. та його заступник, наділили собі по 8-м ділянок площею по 6-ть сотих га кожна (звичайно ж оформлених на підставних осіб).

Згадана оборудка стала можливою завдяки корупційним зв’язкам самообраного “мера” з депутатами сільської ради, які зобов’язані йому своїм обранням до сільської ради шляхом фальсифікації виборів до місцевої ради.

У селі добре відома попередня діяльність злочинна діяльність нинішнього “мера” Горенки, який вже багато років займається розливом фальсифікованої горілки, та кришує розповсюдження наркотичних речовин в нашому селі.  Всі про це знають, але бояться говорити, бо він зібрав біля себе озброєне злочинне угрупування, яке маскується під “місцеву самооборону”.

Обурені таким свавіллям місцевої влади, для якої “кому війна, а кому мати рідна”, жителі с. Горенка протягом останнього  року неодноразово зверталися зі скаргами у районну прокуратуру та міліцію.  Однак очікуваного захисту від правоохоронних органів не отримали, – лише формальні відписки.

Більше того, останній раз коли люди написали скаргу до прокуратури Києво-Святошинського району, то всі хто підписав її отримали телефонні дзвінки з погрозами, а одного жителя с. Горенка, що підписав скаргу, жорстоко побили  біля місцевого кладовища зі словами, що “ми тебе навчимо як підписуватись…”.

Останньою краплею, яка переповнила  чашу терпіння жителів с. Горенка стала самовільна порубка зелених насаджень, що були єдиним місцем відпочинку для мешканців вул. Раменська. 31 серпня 2015 року зять одного з чинних депутатів сільської ради, заручившись підтримкою сільського “мера” , став нищити дерева на підставі відведення йому згаданої зеленої зони рішенням пріснопам’ятної сесії щодо  дерибану 6 га земель запасу територіальної громади. Незаконна вирубка була припинена завдяки рішучим діям жінок-активісток. За їх ініціативою наступного дня – 1 вересня, відбулися стихійні збори жителів с. Горенка, де були присутні близько 100 жителів, які представляли вулиці Раменська, Леніна, Папулова та Київська. Збори шляхом голосування висунули уповноважених до ініціативної групи, яка вже наступного дня провела установче засідання, на якому були закріпленні функціональні обов’язки голови, заступника, секретаря та членів робочої групи по створенню Горенської територіальної громади.

Чутки про рейдерство публічної землі дійшли і до оргкомітету по встановленню конституційного устрою в м. Києві, що незалежно від політичних сил і без претензій на керівництво надає методичну допомогу всім відповідальним громадянами України, що організовуються для господарювання на місцях, щоб витягти Україну з прірви.    Його члени з натхненням завітали на збори ініціативної групи Горенки і побачили типовий діалог команд різних підходів до вирішення проблеми. Який він? Важливо знати підходи в деталях тим, хто буде виносити рішення прямої дії і обирати собі кращий конституційний підхід.

Поки політичні сили намагаються втягнути все суспільство в передвиборчі пустинні баталії ми радимо: не шкодуйте часу щоб переглянути всі 31 кусочки короткометражні відео ролики в яких побачите  і зрозумієте, що

«Горенка проти розкрадання землі. Лише територіальна громада є власник.»

Коментарі залишаємо за вами. Зважуйте, аналізуйте і само організовуйтесь до дій безпосереднього  управління майном та землею територіальної громади с Горенки, що вимагає від нас всіх спільний для всіх Основний закон України – Конституція України.

За всі Ваші наробітки вам вдячні і пропонуємо вам для ознайомлення з правомвласної редакції  корегування 1 частину Типового статуту територіальної громади села СТАТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СЕЛА запропонваний вынницбкими однодумцями, які вже практичний досвід мають теж, залучається до формування тер громад на Вінничині депутати нині діючих рад.  З нетерпінням будемо чекати обговорення.

Також радимо на вивчення наробіток  с Чаківка Житомирської області. (старий первинний варіант) Статут_Чайкiвка  Ми віримо в спроможність до самоорганізації і само господарювання всіх без винятку територіальних громад малих і великих населенних пунктів, здатних відновити обєкти національного багатства, які позбавлять нас жебрацького становища і залежності від сусідніх держав.

 В добру путь,  горенчани, щоб в подальшому навчати інших власним прикладом перемоги.

ГО «Самоврядна громада» і

 оргкомітет по встановленню конституційного устрою в м. Києві

тримає за вас молитву і надаємо відео матеріали консультацій з головами щойно створених териоріальних громад,які питають практичні речі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *