Миропільска 39 “долає корупцію” через зміну членів правління ОСББ

 

фото легимность ОСББПрактика правового захисту

на прикладі вивчення методів

роботи членів правління

ОСББ Миропільска 39,

що більше 10 років керують  без зборів

           Так вже всі ми звикли недовіряти урядовим агітаціям  за « благое дело ОСББ »  для народу, що і на розум не спадає сумнівів у впевненості в цій недовірі. Тому так повільно і рухається процес ОСББІзації українського суспільства.
Народ вже наростив слонячу шкуру імунітету  на такі агітаційні трюки чиновників та агітаторів з наметів і не прагне приходити на збори, бо відчувають що кинуть, використають, а то і  фізично  пошкодять.  Мають рацію. Хвала та шана нашому мудрому населенню, що поступово перетворюється  у свідомий народ і фільтрують брехню. Прийде час і в протистоянні закону проти беззаконня  переможе закон, його величність (!) стане основою правової системи, де не буде місця розкраданню суспільно – публічного і відбуватиметься наповнення загальнодержавного, а в ньому і приватного сектору.   Громадяни таки визріють до розуміння правових кроків, демократичних виборів не під маніпуляційними гаслами, а навколо об’єктів майна, щоб їх зберегти та примножити з допомогою успішних правозахисних практик.  А поки що хвала та шана сміливості відповідальних громадян та  справжніх ініціативних груп,  які стають  першими, щоб порушити запитами  спокій бюрократів, місцевих чиновників – начальників ЖЕКІВ та Голів ОСББ корупційної закваски.

                 Питання, що лунають в ОСББ  є спільними  для всіх. Чому все не так? – Чому не проводяться збори ОСББ? Чому  не відомі всім питання  засідань правління? Чому на поріг ОСББ не пускають аудиторів, які мають щороку готувати звіт для членів ОСББ? Чому не працюють інструменти громадського контролю за діяльністю керівництва з боку членів ОСББ та участі у прийнятті рішень? Хто цей сірий кардинал, який узурпував всі важелі влади в нашому ОСББ? Як вийшло так, що члени ОСББ так легко здалися “на милість переможця” голови ОСББ і від того він себе відчуває царем?

                   Тему публікації сам Бог велів розглянути  на прикладі мого власного будинку ОСББ «Миропільска 39», де мешканці і одноосібно, і об’єднуючись в ініціативні групи  відстоюють свої права і у відкритому діалозі з членами правління, що міцно тримаються за свої волонтерські безсеребні крісла і вже більше як 10 років керують житлово майновим комплексом на свій розсуд, визначають свої розцінки за опалення, складають кошторис ремонтів, планують здачу приміщень в оренду  дивно по  благодійним цінам не звітуючись на що витрачені кошти…і скажено дратуються на запитання про звіти за всі роки. А якщо не заспокоюються допитливі, то запускається важка артилерія образ, принижень, знущань та наклепів  над тими, хто намагається об’єднатись в боротьбі проти місцевих корупціонерів. В свій час я добряче попала під вирок членів правління : «ми її породили ми її тут і вб’ємо». Але жива, дякувати Богові і пишу, бо іншого не маю захисту себе і своєї родини  в нашій країні. Маю досвід в шість років правового захисту говорити те.  Журналіст вивчав цю тему в нас в будинку і виклав свої спостереження ще  в 2010 році в газеті  політичної партії «Самоврядна українська держава»

              Справа спостереження за діяльністю членів правління не припинялась всі ці роки. Міцно скріплений підтримкою членів правління Голова правління Ганжа Дмитро Іванович продовжував керувати будинком на свій розсуд, посилаючись на рішення членів правління. В свою чергу маємо докази, що не про всі звернення члени правління були в курсі. Але як відомо, скільки ниточці не витись, кінець все одно приходить. І повіяло у повітрі кінцем каденції Дмитра Івановича, вік якого вже давно сягнув за 70 . В правлінні почала вимальовуватись   процедура призначення так званого «нового», але такого ж свого авторитарного голови – Тихоненко Ольги Павлівни, яка вже давно знаходилась в підмайстрах у фахового  спеціаліста інженерної справи «матьорого» та досвідченого  керівника ОСББ Ганжи Д. І. тому за  добросовісне виконання  обов’язків  заступника Голови і отримала право на його безальтернативне заміщення. Винайшовши процедуру підписання заяви про звільнення голови правління  заднім  числом її призначили виконувати обов’язки  нібито  до проведення звітно виборчих зборів.

      Але що призвело до таких різких дій  управління ОСББ?

Приводом стала заява про вимогу звітуватись перед мешканцями, яка попала на стіл Голови правління і стала відомою всім мешканцям. Заява про аудит і перевірку рішень та дій Голови ОСББ та членів правління консьержам про зміну членів правління   Не дочекавшись  ні реєстрації в журналі вхідних листів,  ні будь – якої позитивної для власників квартир реакції,  ми надали заяву про ініціативу проведення зборів мешканців першого під’їзду з  вимогою надати звіт про стан справ в ОСББ  Ганжи Д І. і Тихоненко О.П.  Питання денні викладені були в об’яві для всіх обява в інші секції 12.10

І прийшов день та час  зборів,  хід якого оприлюднений в протоколі Протокол інформаційнозвітних зборів та в рішеннях зборів. Рішення зборів

Збори були організовані з метою щоб

–  зробити   процес звітності та переобрання членів правління максимально прозорим  і відкритим для кожного мешканця будинку ;

–  юридичними та правовими практиками самоорганізації населення у відповідності до Конституції України забезпечити  новому складу членів правління ОСББ правовий захист від тиску тарифів та корупційних схем  монополістів, які втягують ОСББ в боргову  пастку та банкрутство;

– забезпечити  всім мешканцям будинку конституційне право розпорядження  часткою  неподільного  національного  багатства України, об’єктом  якого є житлово майновий комплекс Миропільска 39.

На жаль збори – то була показова демонстрація стану суспільства. Що маємо, те маємо. В тому приходиться а чи жити і терпіти,  а чи боротись.

      Прикро і соромно оприлюднювати відео зборів, де сварки і іноді нелюдські емоції заглушували здоровий глузд. Але ми те змушені зробити в силу того, що старе правління не збирається виконувати закон і злочинно проголосило себе без виборів новим складом правління ОСББ, як стало відомо з об’яв 02.11.15 р. розвішаних на дошках. Звісно коментарі не примусили довго чекати.

вибрали Тихоненко 001Обява Тихон коротка

 (Коментувати такі опуси не берусь. Оскільки моє право на вибір знищено такими дійствами, то демонструю обличчя нових управлінців ОСББ, що потайки сиділи всі роки в охоронцях пана Ганжі, а нині вийшли на “Тропу війни” щоб прикрити всі його фінансові оборутки. Право на зйомку в публічних місцях, особливо що стосується визначеності позицій дозволено і вітається законом)

 Стає цілком зрозуміло те, що аудит і експертна оцінка діяльності ОСББ будуть занадто складною процедурою для всіх як ініціаторів, так і  для членів правління ОСББ. Пройти її вкрай буде потрібно під пильним спостереженням мешканців будинку і оприлюднити для всіх, за що і беруться  дві ініціативні групи, справжні наміри яких будуть обов’язково виявлені в процесі. Довіри не майте ні до кого, окрім  діям, фактам, відкритій і перевіреній інформації про майно, фінанси та межі прибудинкової території. Лише через їх облік ми досягнемо справедливого правового простору,  в якому станемо захищеними. А поки що в умовах можливості скрити злочини місцевого рівня ми приречені на систематичне обкрадання державою і монополістами їх узурпувавшими.

       Обява правління    Тому ті громадяни, які вагаються навіть крок зробити на зустріч ОСББ мають рацію  і хай утримуються від  різких і незважених дій. В умовах відсутності легітимних судів  і існування правоохоронних органів як суб’єктів господарювання, ми кинуті на винищення монополістами комунальної сфери,  виходом з якого є лише самоорганізація у відповідності до Закону «Про ОСН»,  якою б складною вона не здавалась на перший погляд.  Обравши демократично колегіальний орган самоорганізації населення – комітет будинку, в який увійдуть не лише голосисті активісти – психологи – журналісти  і вчителі,  а і спеціалісти комунальної сфери і правники, ми маючи право на безпосередню владу, в  умовах занепаду та дискредитації  ЖЕКІВ,  колегіально  виробимо максимально ефективну форму господарювання.  Ця форма потребує кардинальної реанімації  без анестезії і знеболювальних засобів з використанням найякісніших форм кооперації  в комунальній сфері. Саме до цього напрямку схильна ГО «Самоврядна громада»,  в статутній діяльності якої зазначений цей напрямок, тому так активно і  досліджує  досвід правозахисників.

             Ми готові ділитись наробітками  у всіх колективах самоорганізаованих мешканців, оскільки в інших  випадках вони безуспішні, тому і намагаються зупинити об’єднання захисники корупційних схем .

            Щодо ОСББ «Миропільска 39», в якому колектив мешканців ще не об’єднався в спільних діях за реформування відкритості ОСББ і очікують що все якось там вирішиться  без їх втручання, на активістів покладається висока відповідальність бути відкритими і зваженими  у всіх своїх діях.

         Я співвласник  житлово майнового комплексу Миропільска 39, як правозахисник буду діяти безкомпромісно і неупереджено  у відповідності до наданих мені прав Конституцією України, прихильником якої я є. Вся моя співпраця в колективі активістів буде самосійною,  щоб не було спроби спаплюжити  авторитет руху встановлення конституційного устрою через створення суб’єктів публічного права – територіальних громад.

      В разі сприйняття моїх юридично – правових пропозицій, які узгоджені з відомими правозахисниками, дії наші будуть об’єднані і оприлюднені в програмах, зверненнях та повідомленнях в цій статті. Маю намір через аудит реальних можливостей ОСББ  новому складу правління ОСББ Миропільска 39   надати на вивчення   прийнятний для всіх  проект  обслуговування будинку.  Буду в нагоді членам правління, які опікуватимуться майновими правами всіх співвласників, а не лише членів – корупціонерів –  нині діючих членів  ОСББ та їх поплічників.

       Щоб зняти з голови та членів  правління всю підозру в обкраданні наших мешканців і дізнатись про суми боргів, які дістались нам у спадок,  будемо публікувати всі наші  повідомлення про наші конкретні практичні кроки в справі проведення  аудиту діяльності ОСББ. Але все залежить не від аудиту,  а від самоорганізації. Вона таки в нас почалась.

Дивимось далі. Тихоненко О. П. – призначена на посаду голови через повідомлення всіх мешканців на дошці об’яв сумнівного змісту. Граматика знаків припинання трактує : “казнить нельзя помиловать”

вибрали Тихоненко 001Тихоненко призначена 29.11.15

 

Щоб була активніше самоорганізація навколо контролю господарської діяльності ОСББ потрібно усвідомити всім жителям, що ОСББ як  форма обслуговування будинків не є захистом від монополістів, це їх структурний підрозділ.

Повідомляємо всім мешканцям, що найближчим часом ( питайтесь у консьєржів) будуть проведені збори всіх жителів будинку,  на яких мають бути за демократичними нормами господарювання і звітності членів ОСББ переобрані всі його члени. Всі без винятку! ( заявляю для всіх сусідів, що я особисто не прагну не те, що в Голови ОСББ, а навіть в члени правління. Оскільки не знаю мешканців інших під’їздів і не відаю на скільки може бути відповідальними  за свої рішення новий склад членів ОСББ. До того ж відверто  зізнаюсь, що в цю форму обслуговування будинку за умови злочинно проведеної приватизації об’єктів не вірю. Правова система побудована таким чином, щоб захоплювати власність один одного. Також повідомляю, що  в будь – якому випадку я буду відкрита для всіх жителів будинку, що прагнуть забезпечити стабільність збереження житла і якість проживання в ньому. Працюючи правозахисником вже більше семи років, я і надалі буду в разі необхідності  надавати на вивчення членами ОСББ  нові приклади  форм обслуговування багатоповерхових будинків.

Щодо нашого будинку, то впевнена, що лише новими силами відповідальних громадян  можливо досягти змін в якості життя. З цією метою в разі відсутності кворуму, або в разі збереження старого складу членів ОСББ  раджу єдиний шлях – створити   будинковий комітет з представників жителів від кожного парадного з тим, щоб поступово і безболісно переходити в правове поле всім співвласникам квартир в ОСББ. Для того підготую всі необхідні документи і запрошую до співпраці незважаючи на будь – яку кількість свідомих громадян в тому питанні. Зобов’язуюсь перед вами все робити для того, щоб ми – всі мешканці в будинку, співвласники житлово майнового комплексу  Миропільска 39 і всі мешканці масиву Комосмольський за нашим зразком домоглись реалізації конституційного права на землю, на якій розташований будинок і прибудинкову територію як того вимагає Конституція УКраїни (ст 14),  ст 42  Земельного кодексу України, ст 1 та 11 Закону “Про ОСББ”.

    На жаль при такій закритості та агресивності теперішнього складу членів правління проти вимоги дотримання законності ми розуміємо, що змін не настане. При опитуванні, яке проходить в нас в будинку по під’їздах,  ряд жителів висловлюються проти необхідності щомісячного звіту членів ОСББ, що є дивним в час корупції і економічної злочинності в Україні. Як висновок  бачимо наступне, що лише за умови нового складу ОСББ нам вдасться досягти  незалежного аудиту фінансово – господарської  діяльності і розуміння мотивації підвищення квартплати.

Ми новини на нашому сайті будемо публікувати і надалі. Від нового складу ОСББ будемо вимагати відкриття особистого сайту, як і в багатьох успішних і прозорих ОСББ. (Приклад сайту іншого ОСББ )

 своя думка

Слідкуйте і готуйтесь до зборів, які мають бути проведені в кожному без винятку будинку і мають бути обрані реальні і відповідальні представники локальних громад, щоб бути захищеними перед тими депутатами, що обрані малими відсотками голосів 15.11.15р і вже ніяк не дочекаються  до прийняття рішень про остаточну приватизацію по всій Україні. Лише це дасть гарантію збереження свого житла.

З повагою, Інна Плотнікова

Маю повідомити до виборів важливу новину. Оскільки самостійно погодитись на вимогу мешканців надати повний звіт по роботі і провести аудит фін госп. діяльності правління відмовляється, Зміст акту передачі нікому не відомий, ми домогись таки відкриття кримінального впровадження в Дніпровському РУГУ МВС в м. Києві  на Ганжу Д. І з зазначенням тих прізвищ, які захищають закритість діяльності нашого ОСББ. Заяву зареєстрували також в Головному Управління міліції м. Києва. Дивною є назва відділу по боротьбі з економічними злочинами, що діяв раніше в даних випадках. Нині такі справи веде установа з дивною назвою ( вдумайтесь !) ДЕПАРТАМЕНТ ЗАХИСТУ ЕКОНОМІКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ   http://tyzhden.ua/News/149119  Перевіримо яку економіку буде захищати цей департамент і для чого створений цей підрозділ. Справу на контролі тримає новопризначений Директор Департаменту Гончар Вячеслав Миколайович https://www.youtube.com/watch?v=A-vPce4aon0 Сподіваємось, що об’єктивно будуть досліджені всі факти уникнення громадського контролю членами правління ОСББ Миропільска 39  та їх причини. Ці сподівання була нагода перевірити під час проведення слідчих дій слідчим кримінальних справ РУ ГУ МВС в Дніпровському  районі Оверченко Наталія Григорівна, що провела першу зустріч з нами ,  як заявниками по суті справи.  Зміст опитування 03.12.2015 р. пропонуємо для вашого перегляду.

(Номер справи кримінального впровадження – 18041 ЄДРДР був зареєстрований в супереч бажання нової Дніпровської поліції. Теж демонструємо, щоб ви уявляли масштаби кришування злочинів на місцях і методи роботи правоохоронних органів.)

Щоб не бути голослівними в піднятих питаннях, пропонуємо для доказів зміст статуту ОСББ “Миропільска 39”, текст якого було прохання розмістити на нашому сайті.

Сподіваємось на те, що збори 05 грудня 2015 року відбудуться в конструктиві прийнятих рішень, спрямованих на забезпечення прозорої діяльності нового складу членів ОСББ.

Статут ОСББ 1 стор Статут ОСББ 2 стор Статут ОСББ 3 стор
Сатут ОСББ 4 стор Статут ОСББ 5 стор Статут ОСББ 6 стор
статут ОСББ 7 стор статут ОСББ 8 стор Статут ОСББ 9 стор
Статут ОСББ 10 стор Статут ОСББ 11стор Статут ОСББ стор 12

 Все вирішать збори. А чи вийде в нас так організовано провести, Збори ОСББякщо зміст обяви так і не вдалось довести до мешканців. Консьєржі, налякані попередженням про звільнення,  зривали обяви в 2,3 і 4 підїздах. Активно в тому їм допомагали  члени правління. перед зборами

5 коментарів до “Миропільска 39 “долає корупцію” через зміну членів правління ОСББ

 • 9 Грудня, 2015 о 13:08
  Permalink

  День добрый, Миропільска 39,
  это Братиславская 20.
  Подскажите пожалуйста, какие результаты борьбы в Вашем ОСББ с Ганжой. Почему интересуюсь? Это и наш король и как с ним покончить пока не представляем.

  Відповідь
  • 13 Січня, 2016 о 02:58
   Permalink

   Ви навіть і не уявляєте що коїться в нашому ОСББ. Спостерігаємо за “новими” методами призначених нових – старих членів ОСББ. Найближчим часом викладемо. Будемо раді телефонному дзвінку 044 360-15-19 і зустрічі щодо цього. Цю справу залишити без розслідувань це ні себе не поважати ні власних дітей. Далі буде. З повагою, Інна.

   Відповідь
 • 19 Жовтня, 2015 о 13:20
  Permalink

  Стаття широко гуляє сторінками соціальних мереж та користається популярністю. Сво оцінку ситуації з ОСББ дала відома Правозахсиниця нс своїй сторінці. ОБРАЩЕНИЕ К СЕВЕРОДОНЧАНАМ
  ЖЕЛАЮЩИМ НА ДОБРОВОЛЬНЫХ НАЧАЛАХ ВСТУПИТЬ В ОБЬЕДИНЕНИЯ СОВЛАДЕЛЬЦЕВ МНОГОКВАРТИРНЫХ ЖИЛЫХ
  ДОМОВ ПО ИНИЦИАТИВЕ ИСПОЛКОМА!
  Закон Украины «Об объединении совладельцев многоквартирного дома» допускает возможность добровольного создания в доме объединения совладельцев многоквартирного дома (ОСМД). Целью создания объединения является надлежащее содержание дома и придомовой территории.
  Эти услуги за квартирную плату сейчас оказывает ДЖЭП №1 СКПЖХ. При оплате квартирной платы многие граждане пользуются льготами и субсидиями.
  Сейчас порядок формирования квартирной платы определяет Кабинет Министров. Размер квартирной платы устанавливает городской совет на основании утвержденного Кабмином Порядка формирования квартирной платы.
  Гражданскую ответственность по долгам перед поставщиками услуг и налогам несет ДЖЭП №1 всем своим имуществом.
  Однако, после организации и регистрации в доме Объединения совладельцев многоквартирного дома (ОСМД) все изменится:
  Объединение является юридическим лицом. Для юридических лиц предусмотрены более высокие тарифы, чем для населения, что повлечет существенное увеличение всех тарифов на все жилищно- коммунальные услуги.
  Руководящие органы созданного объединения будут осуществлять содержание дома и придомовой территории по завышенным суммам и каждый жилец дома должен будет оплачивать часть этой суммы пропорционально площади занимаемой квартиры.
  Причем сумма оплаты за эти услуги не ограничивает и не контролируется ни одним органом власти, сумма оплаты отдана на усмотрение руководителей объединения для их собственного обогащения.
  Руководство объединения сможет отдать общее имущество объединения для пользования кому угодно, например, отдать в пользование предпринимателю лестничные пролеты для сбора с жильцов платы за проход.
  Но и это еще не предел. Кроме этого, гражданскую ответственность по долгам перед поставщиками услуг и налогам (земельному налогу и отчислений из зароботной платы) будут нести все совладельцы всем своим имуществом, пропорционально площади занимаемой квартиры.

  Это означает, что если руководство не оплатит налоги или услуги подрядчикам, или оплатит их не вовремя, государственная исполнительная служба у всех жильцов опишет и продаст телевизоры, холодильники, квартиры и прочее имущество.

  Учитывая все вышеизложенное, создание в доме Объединения совладельцев многоквартирного дома (ОСМД) повлечет за собой:
  Неограниченное и неконтролируемое увеличение квартирной платы;
  Увеличение всех тарифов на все жилищно-коммунальные услуги;
  Злоупотребление при использовании общего и частного имущества жильцов;
  Принудительное изъятие общего и частного имущества совладельцев.

  Обращение напичатано на оборудовании Общественной организации
  «Правовий простір» в количестве 1000 єкземпляров.
  ОБРАЩЕНИЕ К СЕВЕРОДОНЧАНАМ
  ЖЕЛАЮЩИМ НА ДОБРОВОЛЬНЫХ НАЧАЛАХ ВСТУПИТЬ В ОБЬЕДИНЕНИЯ СОВЛАДЕЛЬЦЕВ МНОГОКВАРТИРНЫХ ЖИЛЫХ
  ДОМОВ ПО ИНИЦИАТИВЕ ИСПОЛКОМА !
  1. Не знание законов не освобождает от ответственности.

  2. Как физические лица – граждане Украины имея в своей собственности квартиру , стопроцентно защищены конституционными и законными нормами.
  3. Вступив в объединение совладельцев многоквартирного жилого дома ваша частная собственность переходит в коллективную собственность юридического лица.
  4. В экстремальных ситуациях объединения собственников останутся один на один с возникшей проблемой ( размороженной системой дом и т. д. ).
  5. Давайте подумаем вместе почему местные власти так рьяно рекомендуют жильцам брать на баланс этих вновь созданных объединений жилые дома, под полную их ответственность ?
  Не потому ли , что большинство домов в изношенном состоянии , часто в аварийном , без поточных и капитальных ремонтов десятилетиями в нарушение всех норм и жилищного законодательства.
  6. Закон «Об объединениях совладельцев многоквартирных жилых домов» не совершенен, он содержит серьезные противоречия и за них придется расплачиваться не только своими средствами но и своей собственностью , как это было в Киеве в 2002г., там в таком же объединении собственников за мелочные долги перед водоканалом заварили двери в несколько квартир чернобыльцев ( то есть конфисковали) и людей спасло только Постановление Кабинета Министров , которое прекратило этот кошмар.
  7. Квартиры продадут кредитору не по рыночной цене , не по цене БТИ ( которая раз в 6 дешевле рыночной ), а заберут по остаточной стоимости, т.е за бесценок.
  Сначала предприимчивые чиновники за бесценок скупили предприятия, землю, а теперь осталось забрать у нас всех последнюю собственность квартиры , по нашему же добровольному согласию и выбросить нас на улицу – и готовые РАБЫ.
  8. Власти города убивают двух зайцев сразу :
  1)снимают с себя ответственность за загубленное ими же коммунальное хозяйство;
  2)получают возможность за бесценок скупить жилой фонд.
  9. Несомненно есть проблема и ее нужно решать создавая альтернативные предприятия ЖЭКам , но при этом не создавать угрозы своей последней собственности , которая осталась нам от роздербаненного государства.

  Відповідь
 • 14 Жовтня, 2015 о 17:21
  Permalink

  До поки не станемо публічними власниками частини національного багатства у своїй територіальній громаді, не відкриємо реєстри власників, виборців,не навчимося збиратися для прийняття рішень – відповідальності за своє – будемо ходити на вибори як на виставу, у якій режисер завчасно здер кошти з потенційних глядачів і , зібравши їх, начеб то на виставу – повідомив, що вона уже відбулася. Хто її бачив – не важливо. Сценарію нема – а хто докаже? Актори мовчать – їм щось перепаде. Глядачі знову скажуть: “Ну й подавіться.” тому так і звикли , але не ми.

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *