Політикам – ЛУКАВА ДЕЦЕНТРАЛІЗАІЯ, а нам, ГРОМАДЯНАМ – ОСН, КОНСТИТУЦІЙНА САМООРГАНІЗАЦІЯ!

Всіх навчаємо тер громадамОСН як спосіб захисту     
громадян від втрати власності і
Конституції України від змін.

Базові суспільні уявлення про ОСН і мотвація його створення за місцем проживання  .

    Так, в цій статті піде мова про дану абревіатуру, використання якої, думали можновладці сплутає свідомість населення України і в пересічних українців не буде різниці між ОСББ і ОСН. Впевнена, в аудиторії наших розвинутих читачів всі вже розуміють суть цього громадівського явища і лише цікавляться лише тим, як в умовах закритості суспільства приступити до його використання, щоб здійснити конституційне право на безпосередню владу, обравши на своїй локальній території в будинку ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ – БУДИНКОВИЙ КОМІТЕТ і не дати депутатам (представникам політичних сил, оскільки інших не буває) самовільно і від нашого імені виносити будь які рішення. Ми маємо бути авторами і рушійною силою ініціатив на своїй території, а вони мають стати виконавцями наших колегіальних рішень прямої дії. А вони таки готуються йти до нас на подвіря з фаховою підготовкою і емоційними гаслами  зробити нас знаряддям чужої волі.

навчання депутатів. Солонтайсила людей

Партія ” Сила людей” навчається керувати місцевим самоврядуванням, щоб перемогти на виборах. Але в будинках Києва все більше і більше народу усвідомлюють наслідки політичних компаній і починають діяти. Прикладиом пробуджених співмешканців, автором свідомої самоорганізації став будком «ПРЕДСЛАВА» і нині є в Києві передвісником  конституційної самоорганізації. Про свої наміри, вимоги та дії не допустити на своїй території з гори вони попередили КМДА і районних чиновників і тим є солідарними з нами, оргкомітетом по встановленню конституційного устрою, що провів ряд круглих столі, щоб навернути чиновників на істинний ПУТь.. Ось один з них.

Оргкомітет по встановленню конституційного устрою в Києві зробив свою початкову справу. Залишилось реалізувати стратегію на місцях самостійно, оскільки старий склад комісії Київради по місцевому самоврядуванню на чолі з депутатом скликання 2014р О. Бродським та його відданим поплічником І. Мицканюком та Директором департаменту суспільних комунікацій КМДА М. Хондою  проігнорували вимогу активістів самоорганізації, що мають програму дій і її реалізовують не дивлячись на перешкоди.

Бродський і комісія.

БерезниковНині ПОСТІЙНУ КОМІСІЮ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, РЕГІОНАЛЬНИХ ТА МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ ОЧОЛЮЄ БЕРЕЗНІКОВ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ. 

МИ БУДЕМО СПОДІВАТИСЬ НА ТЕ, ЩО ВІН, та команда членів комісії, яку він очолює http://kmr.gov.ua/uk/comisii/26/sklad з ГІДНІСТЮ ВИКОНАЄ СПРАВУ КОНСТИТУЦІЙНОГО САМОВРЯДУВАННЯ, а не так я працював його попередник, що працював під команди з гори. ( Нам давлось вже ознайомитись з принципами та підходами даної комісії 27.01.2016 р. і виступивши в питаннях денних різне, ми зробили певні висновки , про які ми виладемо в окремій статті. Зобовязались бути на всіх засіданнях комісії. Наступне засідання  03.02.2016 р. Своєчасно інформуватимо в групі facebook.com/groups/Probudgennya  в якій публікються і події навколо цієї комісії.   Слідкуйте і пильнуйте.

         В своїй діяльності ми відстоюємо процедуру створення тих ОСН (ів), які не зрадять, не продадуться, а стануть бронею для захисту колективних інтересів жителів – сусідів по багатоквартирному будинку, по вулиці і по мікрорайону міста.
Зазначаємо, що потужною силою в економічних стосунках з олігархами та можновладцями стануть лише МІКРОРАЙОННІ ОСН(и) в містах України, які будуть сформовані громадськими активістами (а не політиками) і розташовані в приміщенні закріпленого за будинками мікрорайону ЖЕКУ. (Адже приміщення ЖЕКУ – об’єкти публічної власності тер громад і має бути використано на розсуд громадян, враховуючи, що одне з повноважень ОСН – є контроль за роботою всіх служб, що надають послуги населенню. Він наближений до громади, працює під пильним оком своїх виборців – сусідів. Що може бути демократичніше і відповідальніше?)

Які ОСН створювати: юридичні особи і реєструвати в держ реєстратора, а чи протокольно формувати як – ініціативні групи на конференціях і зборах за місцем проживання?
Формувати як ініціативні групи (!!!), готуючи до подачі документи на реєстрацію лише як внутрішні органи територіальних громад – власників – юридичних осіб публічного права з правом на фінансування лише з новостворених бюджетів – балансів територіальних громад в районах столиці. Пояснюємо чому.
Ставши юр особами, як того домагається Київрада, ми автоматично стаємо її структурним підрозділом: структури створеної не в конституційний спосіб, що було документально доведено в попередніх статтях даного сайту. Тобто про децентралізацію, про яку галасують урядовці і приймають всі рішення ( підсумовуюча стаття про це ) ( Андрій Уманець, посилаючись на Мінтегіон заявляє, що українців викинули з системи місцевого самрядування                                            http://politika.eizvestia.com/full/226-ukraincev-vybrosili-iz-samoupravleniya )   не ведеться і мови.  ОСН(и) з протоколами про створення і статутами локальних громад, охоплених їми – є первинними суб’єктами територіальної громади і стануть платформою для створення тер громади – юридичної особи публічного права зі статутом, бюджетом, реєстрами публічної власності і громадян – публічних власників. Лише в разі обрання із кола перевірених на справи та на позицію громадських активістів (можуть бути голови ЖБК, будкомів) делегованих на збори локальної громади, можна вважати себе більш захищеними від свавілля олігархів у себе в будинку. (Нагадуємо, що ОСББ одна із його форм). ОСН же стане ініціатором всіх змін на краще, а не ручним інструментом олігархів.

Які перешкоди чинять чиновники на шляху становлення конституційної самоорганізації і як розгледіти руку політичного впливу на громаду?

Саме нині, як повідомляють нам члени оргкомітету по встановленню конституційного устрою, з багатьох міст України  проходить активне створення ОСН, і нажаль, силами політичних активістів. Вони не інформують  населення про їх (ОСН) унікальні права. (визначати розмір податків, тарифи, розміщення комерційних споруд, зонування будівництва на місцевості та ін. ) В локальних громадах політики спішать стати ініціаторами, що є викраданням прав громадян і несе поглиблення кризи в Україні,  оскільки бачимо партійне управління суспільством відживає і воно не спроможне відновити справедливу державу. На це здатна лише громада через колективну думку і конституційні дії.  Окрім цього партійні лідери, члени громадських рад при районних адміністраціях в містах з районним поділом разом з чиновниками, в конкурентній боротьбі з незалежними активістами використовують методи їх дискредитації і фальсифікації самого процесу. Переважно оформлення протоколів зборів відбувається таємно, за спиною у громади, шоб не допустити незалежного контролера над діяльністю політичних діячів, управлінців державою і локальними територіями. Вони працюють за допомогою фінансування з європейських і вітчизняних фондів у вигляді грантів, які не мають на меті виправляти злочини по обкраданню народу. Програми під гранти зазвичай не відповідають гострим потребам суспільства. Знаючи це, громадянам потрібно не боротись з політиками, а робити свою справу спокійно і без конфронтації, виходити в конституційну площину і,  реалізовуючи свої права,  робити себе заможнішими.

Що радимо робити за умов відсутності фінансування громадських активістів?

     Радимо проводити цю роботу на волонтерських засадах, адже вона не є затратною в разі конституційного підходу до його реалізації. До спільних справ самоорганізації  потрібно залучити місцевих підприємців, пояснюючи для них всі переваги створення територіальної громади (зменшення і унормування податків на новостворені рахунки територіальних громад та перегляд всієї податкової системи, гарантований захист не лише підприємницької справи від знищення бізнесу конкурентами, а і безпека держави, розвиток нових напрямків бізнес діяльності, які народжуються у вільному середовищі творчих людей, наповнення бюджету і чіткий контроль за його використанням на потреби утримання бюджетної сфери ( а це для наших з вами дітей і для нашого з вами майбутнього в Україні: охорона здоровя, освіта , культура та ін. ) Співпраця з підприємництвом буде полягати не в фінансуванні процесу з їх збіднілих кишень, а у розповсюдженні інформації в їх приміщеннях для клієнтів, де будуть надані інтернет ресурси для пояснення процедури створення ОСН, інформація про збори або конференцію жителів за місцем проживання. Цю методику розробили члени оргкомтіету по встановленню конституційного устрою і оприлюднили його в мерії Києва. ( http://vyhid-e.org.ua/?p=1975) Оскільки чиновники не зацікавлені в її поширенні, ми її самотужки розповсюджуємо « з вуст у вуста і очі в очі». Громадські активісти разом з підприємцями зможуть змотивувати або примусити місцевих чиновників долучитись до виконання своїх прямих обов’язків і через бюджетні організації та установи розповсюджувати правові знання для самоорганізації у власних будинках. Для прискорення їх згоди приймати участь  варто нагадати їм про їх фінансування з бюджету і  нелегітимність їх установ і роботу в них,  брати на замітку прізвища всіх тих, хто ухиляється від своїх службових обов’язків служити народові України, щоб на перспективу не ламати голову в рішенні кадрових питань і своєчасно поінформувати громаду про участь в самоорганізації, або в гальмуванні процесу.

Що буде якщо нічого не робити і пустити процес самоорганізації на само (якось там) реалізацію ?

Якщо коротко, то відбудеться повернення у 1860 рік – період оформленого кріпацтва навіть за наявності житла, землі у окремих громадян та нібито дозволеної волі і декларативних прав і конституційних свобод. Останнє стає легко доступним для конфіскації виконавчими службами за посередництвом приставлених чиновниками уповноважених осіб та префектів у містах, що нам підготувала команда гаранта. Дієздатна молодь, здатна змінити Україну і відновити державність залишить нас сам на сам з бездарними керманичами. Місцевий бізнес – підприємництво, що складається з кланів, стане диктувати умови життя, роботи і навіть проекти громадського активізму, що спостерігається останнім часом і є опорою олігархів на всіляких там конференціях присвячених нібито боротьбі з корупцією, стартапам, мозковим штурмам пошуку рішень та таке ін. Все це є відволікання народу і молоді особливо  від реальної проблеми розкраденого і неефективно використаного майна народу, безмежного дерибану землі.

Як розрізнити справу правдиву від
омани та маніпуляції свідомістю?

       Почнемо з прикладу провладного проекту, мета якого є відволікти від самоорганізації на місцях і забовтати тему в так званому «коктейлі» самоврядування Віталія Комова. Автор – відомий нам як голова Комітету захисту місцевого самоврядування в Києві видає себе за теоретика процесу і захисника не самоврядування, а зрадливої киян СИСТЕМИ, про що відверто пише. Тому він системно паплюжить його, підмінюючи поняття. Нині вийшов на пряму дорогу одурманювання киян, склавши петицію. Будь яка петиція до нелегітимних органів є визнання їх як правомірних органів і втягування громадян в проекти від Банкової. Він діє не один з, а з подібними собі системщиками в районах, імена яких добре відомі киянам.
(Ось вона ця петиція, яка занадто мляво збільшує прихильників. https://petition.kievcity.gov.ua/petition де він пише і агітує за збереження Київради, і його мета недопущення районних рад, щоб розбирались з майном районів. Та і не дивно, оскільки знаходився в складі депутатського корпусу Київрали 4 ри каденції… http://forumspaskiev.org.ua

В. Комов в петиції не вимагає реалізації Конституції України і створення тер громад через повсюдні збори громадян за місцем проживання, а обґрунтовує необхідність навчання справі самоорганізації окремих соціальних груп і активістів. Яких? Кого призначать? Мовчить він і про вимогу інвентаризації майна до чиновників, що припинило би тотальний дерибан і винищення запасів України.

        Тому, будьте обережні з петиціями і використовуйте їх лише по відношенню до чиновників місцевого рівня. Відносьтесь до них як до статистів, які мають фіксувати ваші копії звернень у вигляді повідомлень про протокольно прийняті колективні рішення щодо спільного майна та самоорганізації.
Надане вами повідомлення на адресу чиновників про початок проведення інформаційної роботи щодо створення ОСН і про необхідність їх участі в процесі зробить ваші дії легітимними і допоможе швидше реалізувати всі ваші плани у відповідності до Конституції України, а не по зразку наданого міським головою чи будь якого депутата поглядам, які ніколи не будуть вважати про громадськими, а будуть триматись на суто партійних.

Враховуюяи вище викладене,  за основу варто взяти наступний алгоритм.

      Зорганізуйтесь групами активістів, закидайте листами – дорученнями у відповідності до Конституції України і контролюйте їх виконання. Самі активно спілкуйтесь з місцевими мешканцями, даючи посилання на відомих вам правозахисників. Цей процес не може бути миттєвим і прискореним. Він має бути свідомим, оскільки в ході самоорганізації мають залучитись нові громадяни до управління об’єктами публічної власності, розпорядниками якого є лише громади. Для цього вимагайте повсюдно ініціювати перевибори складу всіх ОСН, без прозорості та гласності утворених в період з 2001р. по теперішній час. І акцентуємо увагу на те, що не може цей процес відбуватись за допомогою будь – яких договорів, довіроностей уповноваженим особам.  В нас єдиний суспільний договір – Конституція України , якій не потребує ніяких уточнень. Вона вимагає реалізації всіх свої положень , що і здійснює наш оргкомітет і радить робити те іншим.

          Для розуміння викладеного суспільного процесу  надаємо спрощені схеми на прикладі того ОСН, що перший випав зі ситеми кишенькових відносин з Київрадою, що дало змогу вистояти самостійними і тим мати всі підстави впливати на розвиток столиці за Конституцією  України.

схема пробудження
Органи тер громади
Структура ОК

Далі надаємо вам  листівку – розяснення щодо схематичного тлумачення процесу самооорганізації та самоврядування. Її наповнення буде змінюватись , осільки потребує уточнення і правки після прийняття Статутів на місцях. Має характер загальних визначень для розуміння.  Мета самоорг ТАБЛИЦЯ 1-2 (привертаємо увагу до того , що таблиця потребує корегування і участі в обговоренні – є темою до обговорення.) 

Члени оргкомітету по встановленню конституційного устрою продовжують  тримати руку на пульсі дій урядовців і будемо намагатись  своєчасно реагувати конкретними порадами і діями на виклики наших опонентів, які не можуть самотужки вийти з злочинного простру.  Ми завжди прийдемо на допомогу тим, хто буде потребувати методичної  допомоги в справі поглиблення спроможності громад, а не заради об’єднання, що є злочинним приховуванням  розорення громад та їх тотального знищення.

Оргкомітет по встановленню конституційного устрою готує пілотні проекти громадівського (кооперативного) обслуговування будинків публічної власності і мають намір відновити обслуговування будинків у формі перевіреної часом кооперації, право на яку ще на щастя не відібрано гарантами Конституції України. Для цього потрібно будь за що утримати приміщення ЖЕКів в комунальній (публічній власності), щоб сформувати на базі їх (на заміну ЖЕКАМ, що остаточно ліквідуються з 1 липня 2016 року) КООПЕРАТИВИ при ОСН(ах), що буде одною з основних мотивацій самоорганізації. Надання послуг по собівартості, надання якісних послуг  буде особливістю їх діяльності в порівнянні з обслуговуючими компаніями. Щодо Комсомольського масиву м. Києва, що у Дніпровському районі м. Києва, то ГО «Самоврядна громада»,  як платформа ОСН КМК «Пробудження», (що діє офіційно з 2012 року, чого не визнає Київрада,) організовує штаб для представлення проектів програми для мешканців масиву на виборах нового складу 2016 – 2020 року згідно статуту, який поданий в 2012 році під час його легалізації через повідомлення в Київраду. Дані дії є абсолютно гарантовані правом на самовизначення яке нам дано як Конституцією України ст 5 так і Законом України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках».гідно з нововведеннями, мешканці мають час до 1 липня 2016 року, щоб визначитися з тим, хто буде здійснювати управління будинком надалі. По оцінці відомих правозахисників і економістів найкращо і перевіреною формою є КООПЕРАЦІЯ. Про це поговоримо в наступних методичних публікаціях.  

Всі бажаючі долучитись роботи штабу “ПРОБУДЖЕННЯ” можуть надіслати повідомлення про це, на адресу learning_life@ukr.net або щочетверга о 19.00 в приміщенні клубу ЖРЕО № 411 за адресою вул А. Малишка 25А можуть прийти на консультацію  з метою залучення до конкретної роботи по підготовці до зборів за місцем проживання з приводу обрання представників від масиву на конференцію мешканців району.
Аналогічно це має відбуватись у всіх 10 ти районах, як територіальних громадах – юридичних особах публічного права і також для створення внутрішніх органів – ОСН (ів). ОСН КМК «Пробудження», на сайті якого ви знаходитесь, невпинно йде до мети, щоб стати впливовим органом для прийняття рішень по проблемам своєї місцевості. Лише після цього ми увійдемо в свої конституційні права розпорядників майна і об’єктів частки національного багатства, що розташований у нас на масиві. Ми такі не одні. Україна має вже зразкові приклади.

Надихайтесь і готуйтесь до життя в ПРОБУДЖЕНІЙ Україні.

З повагою,
координатор оргкомітету
по встановленню конституційного устрою
в Україні

автор публікації
Голова правління ГО «Самоврядна громада»
Голова ОСН КМК «Пробудження» 2012-16 р.
Інна Плотнікова

5 коментарів до “Політикам – ЛУКАВА ДЕЦЕНТРАЛІЗАІЯ, а нам, ГРОМАДЯНАМ – ОСН, КОНСТИТУЦІЙНА САМООРГАНІЗАЦІЯ!

 • 19 Лютого, 2016 о 20:53
  Permalink

  Які ОСН створювати?: 1.юридичні особи і реєструвати в держ реєстратора, а чи протокольно формувати як –2. ініціативні групи на конференціях і зборах за місцем проживання?
  !!!Формувати як ініціативні групи (!!!), готуючи до подачі документи на реєстрацію лише як внутрішні органи територіальних громад – Конституційних власників – Юридичних Осіб Публічного Права з правом на фінансування лише з новостворених бюджетів – балансів територіальних громад в районах столиці. Пояснюємо чому.
  Ставши юр. особами, як того домагається Київрада, ми автоматично стаємо її=київради=узурпатора структурним підрозділом: структури створеної НЕ в Конституційний спосіб, що було документально доведено в попередніх статтях даного сайту. Тобто про децентралізацію, про яку галасують урядовці і приймають всі рішення ( підсумовуюча стаття про це – Андрій Уманець, посилаючись на Мінрегіон заявляє, що українців викинули з системи місцевого самрядування http://politika.eizvestia.com/full/226-ukraincev-vybrosili-iz-samoupravleniya ) ,про це не ведеться і мови. ОСН(и) з протоколами про створення і Статутами локальних громад, охоплених ними – є первинними Суб’єктами територіальної громади і стануть платформою для створення Тер. Громади – Юридичної Особи Публічного Права зі Статутом, Бюджетом, Реєстрами публічної власності і Реєстрами Громадян – публічних власників=виборців. Лише в разі обрання із кола перевірених на справі та на позицію громадських активістів (можуть бути голови ЖБК, будкомів), делегованих на Збори локальної Громади, можна вважати себе більш захищеними від свавілля олігархів у себе в будинку. (Нагадуємо, що ОСББ-це лише одна із його=ОСН форм).
  ОСН же стане ініціатором всіх змін на краще, а не ручним інструментом олігархів,бо має набагато ширші права і повноваження.

  Які перешкоди чинять чиновники на шляху становлення конституційної самоорганізації і як розгледіти руку політичного впливу на громаду?

  Саме нині, як повідомляють нам члени оргкомітету по встановленню конституційного устрою, з багатьох міст України проходить активне створення ОСН, і нажаль, силами політичних активістів. Вони не інформують населення про їх (ОСН) унікальні права. (визначати розмір податків, тарифи, розміщення комерційних споруд, зонування будівництва на місцевості та ін. ) В локальних громадах політики спішать стати ініціаторами, що є викраданням прав громадян і несе поглиблення кризи в Україні, оскільки бачимо партійне управління суспільством відживає і воно не спроможне відновити справедливу державу. На це здатна лише громада через колективну думку і конституційні дії. Окрім цього партійні лідери, члени громадських рад при районних адміністраціях в містах з районним поділом разом з чиновниками, в конкурентній боротьбі з незалежними активістами використовують методи їх дискредитації і фальсифікації самого процесу. Переважно оформлення протоколів зборів відбувається таємно, за спиною у громади, шоб не допустити незалежного контролера над діяльністю політичних діячів, управлінців державою і локальними територіями. Вони працюють за допомогою фінансування з європейських і вітчизняних фондів у вигляді грантів, які не мають на меті виправляти злочини по обкраданню народу. Програми під гранти зазвичай не відповідають гострим потребам суспільства. Знаючи це, громадянам потрібно не боротись з політиками, а робити свою справу спокійно і без конфронтації, виходити в конституційну площину і, реалізовуючи свої права, робити себе заможнішими.

  Відповідь
 • 27 Січня, 2016 о 17:13
  Permalink

  Оргкомітет по встановленню конституційного устрою готує пілотні проекти громадівського (кооперативного) обслуговування будинків публічної власності і мають намір відновити обслуговування будинків у формі перевіреної часом кооперації, право на яку ще на щастя не відібрано гарантами Конституції України. Для цього потрібно будь за що утримати приміщення ЖЕКів в комунальній (публічній власності), щоб сформувати на базі їх (на заміну ЖЕКАМ, що остаточно ліквідуються з 1 липня 2016 року) КООПЕРАТИВИ при ОСН(ах), що буде одною з основних мотивацій самоорганізації. Надання послуг по собівартості, надання якісних послуг буде особливістю їх діяльності в порівнянні з обслуговуючими компаніями.
  Щодо «неспроможності» наших сіл – один гектар орної землі дає сьогодні мінімум дванадцять – п’ятнадцять тисяч чистого доходу . Якщо повернути зелі у власність громадам – власникам публічної власності (тобто найменшому,навіть, селу), як диктує основний закон України – Конституція 1996 року, то воно розквітне за дуже короткий час, бо там стане наповнюватися бюджет села (бо у всіх сіл є свій класифікатор – КОАТУУ, тобто село навіть з одним жителем є зареєстроване і має свій баланс) і туди повепнуться люди. Сьогодні громади мають лише 3% від ніким не перевіреного доходу приватних аграріїв. За статутом громад і за Конституцією (так, як це зроблено в західних країнах) громадам повинно відходити 70% прибутку, 30% – в державу. І не требба придумувати велосипед, а нас нахабно дурити.

  Відповідь
  • 28 Січня, 2016 о 02:32
   Permalink

   і в чому велосипед і дурить вас то хто? )))

   Відповідь
  • 8 Лютого, 2016 о 00:20
   Permalink

   Солідарні, пишіть статути

   Відповідь
 • 26 Січня, 2016 о 13:35
  Permalink

  А ось що говорить свідок децентралізації. Обрана голова тер громади. Валентина Палівода
  20 листопад 2015 р. ·
  Це треба знати і розуміти кожному, щоб бачити, куди нас тягнуть, як сліпих кошенят.
  1. Знищується Шишацький район згідно комусь вигідної адміністративно – територіальної реформи. Замість того, щоб піднімати потенціал району, шляхом повернення його в конституційний простір, де господарями стають громади – власники публічної власності, як юридичні особи і примножують національне багатство, сьогоднішнє поки що керівництво району створило фейкове гройсманівське об’єднання, яке є антиконституційним і у нього немає майбутнього. Мало того, недалекий той час, коли основна і прогресивна частина нашого суспільства прозріє і виявить нікчемність брутально – нахабного одурманення народу і їм доведеться відповідати за це перед народом.
  2. Що таке новостворене Шишацьке об’єднання? Це великий, районного масштабу колгосп, куди зібрані всі землі 12 сільських рад (за версією керівника фінвідділу пані Цимбалюк – «неспроможних»). На чолі якого поставлений один догідний двом «головам колгоспу» голова селищної ради. При цьому населення, як непотрібне, усувається від суспільного життя свого населеного пункту (заберається бюджет), утворюється щось на кшталт 12 бездіяльних, безжиттєвих, а головне мовчазних мумій. А два голови колгоспу ділять між собою найбільше національне багатство народу – землю. (нагадую, що поділ землі відбуватиметься за принципом боротьби між павуками в банці)
  3. Щодо «неспроможності» наших сіл – один гектар орної землі дає сьогодні мінімум дванадцять – п’ятнадцять тисяч чистого доходу . Якщо повернути зелі у власність громадам – власникам публічної власності (тобто найменшому,навіть, селу), як диктує основний закон України – Конституція 1996 року, то воно розквітне за дуже короткий час, бо там стане наповнюватися бюджет села (бо у всіх сіл є свій класифікатор – КОАТУУ, тобто село навіть з одним жителем є зареєстроване і має свій баланс) і туди повепнуться люди. Сьогодні громади мають лише 3% від ніким не перевіреного доходу приватних аграріїв. За статутом громад і за Конституцією (так, як це зроблено в західних країнах) громадам повинно відходити 70% прибутку, 30% – в державу. І не требба придумувати велосипед, а нас нахабно дурити.
  4. Нагадую, що після РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ, Шишацьким районом керували офіційно і неофіційно такі люди: Чоп Ю.О., Глущенко О.І., Скочко В.М., Капленко В.І., Цимбалюк Т.М., як головний розподільник коштів. Що це коштувало яреськівчанам? Цілий рік загрози знищення Яреськівської сільської ради, як адміністративної одиниці, загрози втратити бюджет (засобів існування п’яти сіл), протидії в громаді. Для всієї України повідомляю, що саме це змусило нас вивчити Конституцію України і ми повернули наші села в конституційний простір – створили п’ять територіальних громад – власників публічної власності, та об’єдналися в Яреськівську сільську громаду для створення спільного представницького органу законної Яреськівської сільської ради і спільних комунальних підприємств . Тільки таким шляхом йдучи, ми станемо на ноги і поборемо корупцію в усій Україні.(До відома громади – після ретельного вивчення стану справ ми виявили, що у Яреськівській сільській раді на сьогоднішній день немає жодного свого комунального підприємства і за всі комунальні послуги ми сплачуємо двом приватним підприємствам)
  5. Загроза знищення Яреськівської сільської громади і всіх інших незаконнооб’эднаних сільських рад ще не минула. Чому?-
  1)загроза зміни Конституції, (де вони хочуть узаконити отакі неконституційні « Шишацькі об’єднання» утворені зверху, а не знизу і знищити громади – власники публічної власності)
  2)якщо у вівторок (24.11.2015) знову будуть обрані в керівництво районом ті самі люди, які намагаються всі районні установи і спільне майно передати в об’єднання, створивши такий собі приватний район в об’єднанні, і ми повинні будемо за всі послуги сплачувати субвенції, або і зовсім шукати їх в інших місцях, ми змушені будемо шукати захист у Верховній Раді під дахом інших районів, котрі не знищують не собі подібних.

  Від імені Яреськівської сільської громади звертаюся перед виборами голови райради до всіх дупутатів районної ради. Не беріть гріх на душу, пам’ятайте, що за ваші антинародні дії колись і дуже скоро доведеться відповідати, не допустіть керувати районом тих, хто вже повністю проявив свої хижацькі антиконституційні і і антинародні наміри. Досить голосувати проти всіх, прийшов час включити логіку. Район «злили і зливають» в угоду купки нахабних грабіжників різних рівнів.

  Яреськівський сільський голова – Валентина Палівода

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *