Листівка, що зупинить злочини проти народу

        Не спішіть.Засідання Верховної РАДИ 16.02.16 р. довело свою злочинну природу і бачимо, що вже зазіхнуло на останнє майно України, http://www.spfu.gov.ua/ua/news/-474.html, відволікаючи нас то посадою Прем’єр міністра, то на місцях колотячи людей зібраннями за ОСББ.

         ЗМІ за гроші олігархів  мовчать про градус кипіння серед населення, розраховуючи що то їх врятує. Моральні авторитети дискутують про надземне та політично – урядове. Громадські активісти плетуться,  як вівці за заблукавшими пастухами – політиками  і ведуть за собою до чергових виборів штучно створений електорат. Ну, а ми, в складі оргкомітету по встановленню конституційного устрою,  знаємо що робити: навчаємо людей конституційній самоорганізації і впевнено надаємо поради тим, хто усвідомлює своє ВИСОКЕ значення в житті, не збирається ставати на коліна і віддавати своїх людських прав.

         Практика  спілкування з відповідальними громадянами підказала нам оголошення для  тих, хто здатен ще свідомо мислити і заявити  вагоме слово в колі своїх сусідів. І це є найактуальнішим.

       Підтримуємо тих, хто не вірить в силу крадіїв  долі, а з батьківсько – божою відповідальністю дивиться  в очі своїх дітей та онуків і розуміє, що має ще передати неушкодженим житло і відновити Україну у повній красі. Надаємо допомогу тим, хто усвідомив свою провину за те, що  молодь поповнює армію берзробіних на чужині. Адже прийде час і  від’їжджаючі з болем в серці і зі сльозами на очах, вони винесуть вирок батькам з часом. Не чекайте того вироку. Він  болючий. Почніть господарювати в своїх багатоквартирних помешканнях з  оголошення, що маєте розмістити на дошках об’яв в своєму під’їзді  і шукайте однодумців, щоб разом вивчити спрощену методику повернення всім нам прав конституційного власника народного багатства.

Повірте, це легко! Закінчувати вищу школу тут не потрібно, адже господарність закладена в наших генах.  А бажаючим викоритстати своє право на помилку ми заважати не будемо.  Сльози знедолених родин   України за роки кризи  не для всіх ще став уроком.

         Тож до співпраці. Оголошення в оригіналі для якісного тиражування на поверхах ваших квартир  розміщено за посиланням. Розтиражуйте його і дійте.

   http://piccy.info/view3/9419410/e65169b07edd234b7d04ab84f3c771c1/orig/

Від 21. 02.2016 р. додано. Моніторинг фахівцями оргкомітету  піднятої теми  в соціальних мережах дає шанс своєчасно попередити вас про махінації і оборутки, які підготували для нас працівники СПД – державних органів, щоб загнати нас, як баранів для стрижки вівець в стойла нелегітимної і навіть вже за всіми ознаками злочинної держави.  Не вйде. Вчитаєтесь в проблемну дискусію і зрозумієте які тільки своєчасні дії ми вам, павнове,  запропонували, щоб ви всі були неушкодженими. Знайомтесь . Деснянський район анавнгард по створенню ОСББ , хоча ми багатьох і попереджали. І дивіться уважно які наслідки чекають киян не лише Деснянського району м. Києва.

Є така група. В ній дискусія тих, хто намагається прискорити процес створення ОСББ в угоду монополістам  і олігархам. Відомий нам всім з інтервью в ЗМІ  експерт по створенню ОСББ – Олексій Тихонов приймає участь в діалозі.

                            https://www.facebook.com/groups/1525192857799381/permalink/1575854396066560/   

 

Iryna Viktorivna Miekh ( піднімає проблему)

Кстати, в нашей Деснянской районной администрации в отделе по ОСББ не знают как считать голоса неприватизированных квартир т.к. жители этих квартир не имеют права голоса, а госорганы не придумали бумаг, которые бы могли давать возможность этим метражам неприватизированных квартир принимать участие в голосовании ЗА или ПРОТИВ ОСББ.
Кто что знает на эту тему, расскажите.
Может у кого есть практические примеры?

Начало формы

Ігор Коломак Так вже ж говорили про це, по не приватизованим квартирам за довіреністю на зборах приймає участь представник виконавчої гілки влади місцевої ради. Всі неприватизовані метри квадратні сумуються ними голосує представник.

Iryna Viktorivna Miekh Еще раз повторю. В Деснянской районной раде сказали, что они НЕ ЗНАЮТ, как учитывать неприватизированные квартиры, и их метражи! Нет у них представника такого и нет таких бумаг!

Iryna Viktorivna Miekh Это может в ТЕОРИИ в законе написано, как должно быть, а на практике – ВОТ какое лайно получается

Олексій Тихонов В деснчнском районе нет ради

Олексій Тихонов Рда?

Iryna Viktorivna Miekh Алексей Тихонов РДА

Iryna Viktorivna Miekh Алексей Тихонов а что с неприватизированными метрами делать на установчих зборах есть информация?

Ігор Коломак Iryna, я не зовсім розумію ваш устрій місцевого самоврядування. У Вас у Києві є міська рада, це представницький орган місцевого самоврядування? Ці квартири є власністю територіальної громади міста Київ, тобто, ці квартири відносяться до комунальної власності, то хто у Києві приймає рішення стосовно комунальної власності районна державна адміністрація чи міська рада?

Владимир Блащук ВОт кстати об этом тоже вопрос: РДА и РАДАРДА – не имеет отношения к помещениям. РАДЫ – вообще НЕТ. Ж_О_П_А

Ігор Коломак РДА це вертикаль Президента і на мій погляд вона жодного відношення до комунальної

власності не має!

Владимир Блащук А по вопросу доверенности: какие основания для выдачи доверенности. Кто должен решить давать доверенностиь или нет. Подсказка: это должна сделать РАДА. Но ее нет. ПАТ!

Владимир Блащук Ігор Коломак привильно мыслишь!

Владимир Блащук Ігор Коломак У нас есть ГОР СОВЕТ (глава кляча).
Но в Киеве нет РАЙСОВЕТОВ. Т.о. именно ГОРСОВЕТ должен на своем заседании принять решение об ДЕЛЕГИРОВАНИИ комуто полномочий нак представление общины на собрании по созданию ОСМД. Представляешь какой пиздец… простите бардак получится, если нужно создать 10000 ОСМД, и по каждому принять решение о делегировании полномочий на собрание?!

Ігор Коломак Повноваження Київради поширюється на все місто? Чи Деснянський район не є частиною

Києва? Деснянський район голосував за київраду?

Владимир Блащук Ігор Коломак я ответил выше!

Ігор Коломак У нас довіреність міська рада не видає, здається це робить міський голова, або виконавчий комітет.

Ігор Коломак А як створювалися ОСББ до цього? Не може бути що по Києву немає подібної практики!

Владимир Блащук Ігор Коломак , в киеве НЕТ ИСПОЛКОМА. Поэтому доверенность должна дать

сельрада… wink смайлик

Ігор Коломак Владимир, при міській раді немає виконавчого комітету? А хто у київраді виконує рішення депутатів? Як у вас там все заплутано! У межах міста Києва є ще якісь сільради?

Владимир Блащук Ігор Коломак , вот так… Нет исполкома… КГГА типа исполнят.. Но по правде тупо пилит бабло….
ОСЬ ТАКА ХУЙНЯ МАЛЯТА (сельрадами я называю все ОМС)

Владимир Блащук вот краткая инсрукция

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1019049301474757  

Бащук про самоврядування
Ігор Коломак IrynaВладимир, тоді у мене лише одна думка з цього приводу. Згідно Закону ініціативна група зобов’язана проінформувати всіх співвласників про дату проведення установчих зборів і зробити це під підпис, щоб засвідчитися, що кожен співвласник знає про дату проведення цих установчих зборів. Співвласником неприватизованих квартир є територіальна громада, інтереси членів територіальної громади представляє київрада, і як Володимир сказав, раду очолює кляча, то напевно слід письмово з повідомленням звертатися до цієї клячи(вибачаюсь за грубість), а паралельно можна і до вашого міського голови, і у цьому зверненні вказати, що тоді-то відбудуться установчі збори і вони повинні надіслати свого представника. Установчим зборам байдуже, надішлють вони свого представника чи ні, вони, усе рівно, будуть легітимні.

Інна Плотнікова От панове ми і прийшли до суті всього питання з ОСББ. Може ви тепер зрозумієте чому, КИЇВРАДА не розповідає народу про першочерговість створення ОСН в будинках ? Вірю в здатність членів даної групи шукати відпровіді і реалізовувати свої права за Конституцією УКраїни а не під диктовку лакеїв монополістів ( депутатаів та їх помічників) думайте панове , швиденько думайте . Не здатні , то залишайте це поле .

Ігор Коломак Пані Плотнікова , поки що не видно тих, для кого слід звільнити це поле! Чим Ви заслужили таке право, чому саме Ви є тією, для кого слід звільнити це поле, чим Ви відрізняєтеся від тих кого Ви засуджуєте? А Ви робите ставки тільки на будинкові комітети? Ви знаєте що зараз існують квартальні комітети? Ви якимось чином з ними працюєте, чому Ви тільки на будинкових комітетах зосередилися? Для Вас є непахане поле приватного сектору!

Інна Плотнікова Приватний сектор то справа приватна, а не громадська. … далі не маю бажання продовжувати, оскільки бачу, що Ви все віроно розумієте, але кайдани і ланцюги Вам не дають вільно дихати. ((( Зніміть кайдани , а? )))

Ігор Коломак Інна, і чого це Ви не бажаєте продовжувати? У приватному секторі живуть такі самі люди, які живуть у багатоквартирних будинках, невже вони не заслуговують на “просвітлення” від Вас? Чи там не можна застосувати Ваші ідеї? Чому Ви зациклилися тільки на багатоквартирних будинках? Розширюєте свої сфери впливу, “месія” повинна дивитися ширше!

Інна Плотнікова Я Вас заспокою, )) Пане Ігорю, там вже кртичина маса про свої права знає…ОСББ актуальне лише в багатоповерхових будинках. ТУт і працюємо )))

Сподіваюсь зрозуміло без зайвих коментарів.

 Координатор, Інна Плотнікова

7 коментарів до “Листівка, що зупинить злочини проти народу

 • 22 Лютого, 2016 о 14:47
  Permalink

  малесенькі нотатки для тренування Розуму :

  1. коли містер Саакашвілі створює свій політичний рух -то це рух за президента, а не за самоврядну громаду . чому?
  бо містер Саакашвілі є людина з Юридичної Особи Президента ПИТАННЯЧКО:
  а де в такому випадку “децентраізації” ваша=наша (моя=твоя)самоврядна
  Юридична Особа Публічного Права(ЮОПП)?

  2. коли вам-нам-населенню кажуть,що треба створювати ОСББ , то нам пропонують прийняти в спільну публічну власність лише свої будинки ,а прилеглі до будинків території разом зі школами, дитсадками і просто парками чи засобами культури, енергетики ,дозвілля значить треба залишити знову для дєрібана з-радам депутатів?.

  ПИТАННЯЧКО:
  а для чого тоді Об’єднання Самоорганізації Громадян(ОСГ)
  чи ми знову населення лохів?
  це так звана “реформа “”децентралізації”хройсманів?

  –а коли вам-нам-населенню кажуть ліквідувати ЖЕКи до 1-го липня ,то чи не могли б ці ЖЕКи разом з уже існуючою інфраструктурою ,приміщеннями списками виборців,спеціалістами в бухгалтерії,економістами і сантехніками стати ОсередкамиОбєднанняГромадян (ОСГ) в Територіальну Громаду Публічного Права Міста(ТГ=ЮОПП) через ЖЕКи=ОСГмікрорайону Міста і ЖЕКи=ОСГрайону Міста?
  чи ми знову просто населення лохів ?

  3. коли яйценюхи чи азірівЬІ чи кінахотімшонкЬІ приходили до узурпації влади вони наново реорганізовували фіскальні органи !!!
  ПИТАННЯЧКО : для чого?
  відповідь:тому що ці органи оформлені в Реєстрі як звичайні юридичні особи=ПІДПРИЄМЦІ.після цього ці “підприємці” могли обнулити фіскальні рахунки всіх податкових по Україні=украДинє і звалити всі втрати бюджету на папєрєдніков та забрати їхню воровскую касу зборів з усіх податкових-“підприємців” собі на партійний чи власний карман або поділитися баблом з папєрєдніками втіхаря, щоб ніхто не здогадався де шукать концЬІ.
  тому податковий орган території кожного Міста(району в місті) чи Села-Селища має бути внутрішнім органом
  ТГ-ЮОПП Міста чи ТГ-ЮОПП Села і віддавати в центр-казначейство тільки
  20 % зібраних з території Міста чи Села податків .!!!!
  а свої 80% ми-ви,ти-я якось без узурпаторів знайдемо куди діти?
  бо декотрі кажуть що у них немає коштів на безкоштовний проїзд інвалідам і пенсіонерам чи затримують пенсії “невідомо”чому?
  або тарифи кажуть “економічно” так “обгрунтовані”, що їх бачте не можна за рахунок податків з території Міста чи Села зменшити?

  ОСЬ ТАКІ НОТАТКИ НЕ ДЛЯ ЛОХА але ДЛЯ РОЗУМУ.

  Відповідь
  • 7 Березня, 2016 о 18:51
   Permalink

   пища для включения ума

   Відповідь
 • 22 Лютого, 2016 о 05:00
  Permalink

  Ви все доступно просто написали, але варто ще і давати людям поради. Доечі читайте доповнення до статті – діалог.

  Відповідь
 • 18 Лютого, 2016 о 01:43
  Permalink

  Закон України “Про особливості здійснення права власності в багатоповерховому будинку” є прямим порушенням принципу Європейської Конвенції (Протокол 1 ст. 1 Конвенції – право власності), а Україна знаходиться під дією юридичного поля Конвенції, котра має преюдиціональну силу – але для депутатів головне всім складом законотворців-олігофренів прийняти такого закону під гаслом ” ми йдемо до Європи”.
  Це не реформа, це спроба збагатіти себе ще більше, заганяючи народ в умови повного зубожіння. Депутати, управляючі компаніями будуть відбирати в людей житло за борги, а їх виселяти у бараки та гуртожитки для бідних. На які гроші робити в ОСМД капітальний ремонт?

  Відповідь
 • 18 Лютого, 2016 о 01:38
  Permalink

  Товарищи, вы правильно выступаете против реформы ЖКХ, которую нам хочет навязать правительство, и которая приведет к дальнейшему обнищанию населения. У нас будут просто отнимать единственное наше имущество – жилье! В 1991 году дали, а сейчас пожалели о своей “щедрости” и хотят отнять! Я против не только управляющих компаний, я против ОСМД, так как все что нам было нужно, это заставить ЖКХ работать, а не воровать! Поэтому я считаю, что выступать надо не против компаний, а против самого Закона, грубо нарушающего Конституцию Украины! Почему, нарушающего, посмотрите в комментах под моей статьей “Прощание с пятнадцатым”! Первый коммент снизу. Нам нужен жилищный Майдан! Киевляне, поднимайтесь, мы, одесситы. за вами. Статью Вы прочтете по этой ссылке: http://www.kontrast.org.ua/news/2309.html там вторая часть статьи посвящена этому незаконному “Закону”. Украинцы, не давайте себя ограбить на последнее, нас и так обчистили уже до нитки!
  Виктория Колтунова, писатель, публицист

  Відповідь
  • 7 Березня, 2016 о 18:53
   Permalink

   ми солідарні з тими хто думає про укр народ. А ми всі – його частина.

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *