Вибори в районні ради – шанс пограбувати всі громади

думай головоюНа прикладі Комсомольского масиву Дніпровського району м. Києва зпроектуємо наслідки виборів в нелегітимні районні ради і можливості їх ігнорування.

 


 Скасувавши районні ради в 2010 році, нові вибори до районних рад призначені на 27 березня 2016 рік. Відповідне рішення Київрада  прийняла   25 грудня 2015 року. Щоб не створювати ажіотаж в суспільстві, були запущені політтехнології про нібито не точну дату їх проведення. І  все  те для того,  щоб ніхто не зміг випередити кандидатів відомих всім політичних партій.

    І тут о диво!  Двостороння листівка однієї з кандидатів в детутати Дніпровської районної ради вже помічена в поштових скриньках, що підтвердила таки початок рекламної агітації «Вибери меня!». На цей раз серед кандидатів Ярослава Душаева з прихованою інформацією і автобігорафією про свою трудову діяльність.

комс 49,2комс 49,1

І все це заради того, щоб якось до весняно дачних робіт відволікати увагу людей від злочинної приватизації майна ЖКГ,  яка повним ходом іде Україною на виконання постанови Кабміну.   Все робиться задля того, щоб зтягнути з населення отсанню шкуру чере завищення тарифів, закрити приміщення  ЖЕКІВ, клубів в них і не дати можливість  киянам свідомо визначитись з обслуговуванням будинків.

Скажіть хто зі здоровим глуздом погодився  в умовах війни і голодування народу, повсюдного пробудження свідомості  і розуміння всієї трагедії України  розмістити себе на передвиборчих кольорових глянцевих агітках і зухвало дурити людей нереальними і при тому примітивними обіцянками??? ( Питання риторичне)  Ігноруючи всі громадські заходи, участь в самоорганізації населення масиву, в захисті від забудов,  це дівчисько не посоромилось сказати про те, що вона опікується справами масиву.  Чи не розуміють виконавці злочинних дій – чиновники, що делегували молодь  дурити голови киянам і  саботувати їх право на створення територіальної громади – власника, формування  реєстрів  власності?

Не оригінальні і такі відомі нам всім слова в тих рекламних агітках.!!! Ні жодного конкретного  проекту  підприємства з новими робочими місцями, новаторства в підходах обслуговування будинків, пропозицій альтернативи ЖЕКАМ, джерел і видів соціальної допомоги малозабезпеченим, проектів на примирення і порозуміння в суспілстві.

Вчитуємось в зміст, зрозуміємо різницю з підходами тих, хто знає що діяти в період кризи та руїни і визначаємось для себе: саботуємо ми ці вибори, чи ні. Обравши депутатів спущених з гори, ми позбавимо себе  впливової самоорганізації і  конституційного самоврядування. Зміна системи так і залишиться в мріях наших дітей, які ще чергову каденцію будуть бачити сумні обличчя пригнічених  життям батьків .

Порівняємо підходи, зважимо на те, що перегони вже занадто близько і мусимо негайно  самоорганізуватись  в будинках, щоб до злощасних виборів нелегітимних районних рад  із моральних і добропорядних  сусідів в будинку обрати  колектив   представників, здатних витримати тиск депутатської  багатопірамідної системи і реалізувати вимоги, оприлюднені нашою ГО у відповідності Конституції України. Пильнуємо її норми щоб злодії не змінили її норми. 

          В разі ігнорування цих виборів  ми  самостійно   зможемо таки самоорганізуватись  і створити конституційний ОСН КМК «Пробудження»,  який гідно всі ці роки, відстоював права локальної громади, щоб не стати вотчиною будь- якої  політичної сили, що в гурті з іншими роздерибанила національні багатства.   Ми зможемо,  спираючись один на одний будинковий комітет відновити свої права не лише на масиві, але і в Києві.

         Перейду конкретно до справ нашого масиву, як пілотного проекту конституційної самоорганізації. В разі   відсутності конституційно створених будинкових  комітетів менше ніж в 51% будинках масиву до 10 квітня 2016 року  я,  як голова  ОСН КМК «Пробудження»який Київрада не наважується визнати як легітимний ( звісно з яких причин) , з гідністю  здаю свої повноваження  обраному вами депутату, навіть якщо за нього проголосує і 10% населення масиву, який разом з Дніпровською Районною державною адміністрацією  організує  на свій розсуд вибори голови і буде керувати його роботою під контролем і вказівкою тієї партії, за якою стоїть олігарх, що профінансував  його  передвиборчу кампанію. Він же буде і контролювати обслуговуючу компанію, яку безальтернативно призначить Київрада. От тоді мабуть лише і прийде розуміння.

Я і надалі вас буду інформувати про успішні громадські дії, продовжуватиму займатись громадсько – освітньою  роботою в ГО «Самоврядна громада» у відповідності до статутних  повноважень і обраних правозахисних проектів.  Рішення про дозвіл на створення ОСН був один з проектів ГО «Самоврядна громада», який разом з ініціативною групою  був успішно виконаний. Залишилось за малим : обрати представників від 51% будинків масиву і провести конференцію обрання членів ОСН. З радістю буду допомагати локальній громаді масиву  в разі конституційної доцільності проектів.

Чому спитаєте ВИ таке рішення? Скажу відверто.  Щоб досягти  успіху і виконати  всі ініційовані нами правозахисні проекти,  можливо лише за умови підтримки більшості киян масиву. Нажаль в більшості мешканці займають вичікувальну позицію, що хтось має зробити те за них, ухиляються від конституційної самоорганізації в будинках, не допомагають активістам і схильні більше до протекції партійних лідерів і навіть підкупу поілтиками.  Значить не визріли і не усвідомили наслідків байдужості для себе і тому потрібні нам всім інші  випробування. Визріваємо до свідомості власників держави і розпорядників національного багатства.

Консультації за телефонами,

(098) 00-910-33, (093)63-000-66 (044) 360-15-19

і щочетверга по попередньому запису  за адресою 

вул А. Малишка ,25-А,  клуб ЖЕКУ,

Інна Плотнікова

23. 02.2016 р. відбудеться чергова зустріч оргкомітету по встановленню конституційного устрою в УКраїні  з депутатами Київради- членами комісії по місцевому самоврядуванню. Чекайте оприлюднення деталей.

Були присутніми. Відео варто перегляду.

 https://www.youtube.com/playlist?list=PLq9qAAum0aMlgEPA9f4lfKa8KarnHdUxM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *