І хто ще прагне в те ОСББ? “Німанська 7”

ОСББ монтянНе сходять з екранів телебачення гасла за створення ОСББ, від яких народ вкидає в холодний піт. Ютуб переповнений семінарами на користь даної системи господарювання,  посилаючись на надані права в законі 417. Агітки вводять в шок людей навіть з нормальною психікою.

ЖЕКИ дурять народ неначе і вправду з ОСББ громадяни отримають викрадену в них власність.

створітьВсе те дурниця і нісенітниця, яку ми підкріплюємо фактами отриманого на нашу адресу листа від голови ОСББ вул  Німанська 7. Пропонуємо вам відео будинку

Лист від киянина як свідчення біди, що чекає українців.

Шановна Самоврядна Громадо!
Я був на зустрічі з пані Інною Плотниковою в Печерському районі – на перетині вулиці Патріса Лумумби і вулиці Боїнської приблизно 10 днів тому. Я є головою ОСББ, ми зареєструвалися в кінці жовтня 2015 р. – ОСББ “Німанська 7”. В нашому 5-поверховому будинку є цокольний поверх, який нам влада не хоче передавати, а без коштів за оренду даного приміщення навести лад в майже 50-річному будинку, де не було капітальних ремонтів – не можливо. Направляю вам копії відповідей, які вислали чиновники – як вони бачать, хто є головою територіальної громади Києва і як майно належить територіальній громаді. З цих паперів видно, що наш цокольний поверх приватизований Печерською адміністрацією ще в 2004 р. за поданням Подільської районної ради. Тепер Печерська адміністрація використовує його для оренди (хоча 25 років орендар – Єврейська рада – нічого не платить взагалі), але має право продати на торгах. Цікаво з цих документів, що люди, мешканці Києва і Печерська, та мешканці жилого будинку взагалі – ніде не фігурують в документах; їх просто немає! Де громадські слухання з різних дій і бажань місцево влади? Теж відсутні. Вся структура української влади з комунальною власністю – це скоріше вотчина феодалів в ролі яких перебувають нині чиновники- горе-управлінці. Всплила в пам’яті книга “Робінзон Крузо”. Її читають переважно діти. Економісти обходять її увагою, але дарма. Це класичний підручник раціонального капіталізму. Крузо провів на острові 29 років, а потім повернувся на материк. Він повернув собі землю, статки, відсотки, прибуток від свого капіталу за всі ці роки. Його ніхто не обманув, наглядачі за господарством надали всі звіти, виплатили і повернули всі кошти. З цього починається раціональний капіталізм. Як таке саме започаткувати в Україні? Отже, потрібно міняти систему, де роль місцевої громади повинна бути взята до уваги, зокрема, через громадські слухання з різних питань (будівництва, оренди, власності і т.д.). Без відповідних змін Україна захлинеться. Які ваші думки з прочитаного? Чи не можна зустрітись з вашим адвокатом? Ми подали позовну заяву до окружного суду на Печерську управу і її Керуючу компанію – будинок в аварійному стані, нам його, як цілий комплекс, не передають, а самі управляти і ремонтувати не взмозі – коштів немає і бажання що-небудь робити.
З Совка Україна ще не вийшла.
З повагою, Володимир Красноголовець
моб.: 095 441 97 08

Публікуємо з метою допомогти в даній ситуації автору листа.
Документи для наглядовості ситуації в центрі столиці УКраїни публікуємо щоб читачі усвідомлювали рівень кризи, від якої нелегітимні органи влади не знають поради.
2016.03.03 Київська управа-2
2016.03.03 Печерська управа
2016.03.03 Київська управа-1

Ми свій шлях обрали і лише від вас залежить на скільки ви будете самоорганізовані, щоб не потрапити в їх зону реформаторського покращення.Будьте обережні та пильні і знайте , що вихід приходить після усвідомлення біди. А ви її усвідомили.
покращено
З повагою Інна Плотнікова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *