Р. Білоцерківська місту Біла Церква про конституційний устрій.

римма вБілій церкві. Відерзвіт, якому коментарі будуть зайвими.  Кожне живе слово конституційного правозахисника дає нам всім вихід. Наступає наша відповідальність реалізувати  поради методистів правозахисників  в кожному куточку України, щоб ВОНА задихала на повні груди і показала зразок нових суспільних відносин. Національна ідея України йде, як бачите, повним ходом. Не зволікайте! Вивчайте її зміст і реалізовуйте її, не чекаючи дозволів місцевих рад. Їх часи минають, якщо вони стоять осторонь народу, що усвідомив вихід. Не пошкодуєте, якщо переглянете все до останку. Тут і окремий висуп, і питання – відповіді, і уточнення підходів. Що не зрозуміло, готові разом винаходити рішення. Щочетверга консультації о 18. 00 за адресою м.Київ, вул. А.Малишка б.25-А. ст м.”Чернігівська”.  Р. Білоцерківська завжди готова надати конретну пораду.

    На вуличних семінарах Киянам  в простій і доступній формі пояснюємо суть конституційного процесу, що радимо здійснювати увсіх містах іселах, щоб чиновники прискорили цей процес і не доводили Україну до нового витка війни.

З нами своїм досвідом діляться фахівці самоврядування в селах. Реальні справи – це і є  показник розуміння відповідальності. Помилки будуть виправлені життям.

www.facebook.com

(Загальні збори Дослідницької селищної територіальної громади. Васильківський пайон Київщина. Це вже друга громада району, яка обрала для себе Конституційний шлях власного розвитку. Прийнято Статут територіальної громади та вирішено першочергові питання. відео з ФБ буде завантажено пізніше.)

Оргкомітет по встановленню конституційного устрою продовжує свою роботу на благо народу України.

Інна Плотнікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *