ОСББ то пастка. Самоорганізація – порятунок!

OSBB-2Методичні поради для

громадян України.

          Чергову порцію методичних рекомендацій активістам самоорганізації  почну з показових  новин в моєму горезвісному будинку ОСББ «Миропільска 39», що діє на свій зіпсований системою розсуд, допоки мовчать його затуркані політиками та власним страхом «співвласники». Голосно лають вони самопризначене правління  лише на кухнях,  не наважаючись розібратись в причинах  його антиконституційного самоуправства і перевищення повноважень.  Я, користаючись такою привілею сьогодення,  як редакторством    створеного громадою сайту  і надалі буду висвітлювати методи діяльності голови ОСББ  Тихоненко О.П., щоб продемонструвати  безмежну її  впевненість в безкарності за  свої дії і надалі буду розповсюджувати про те  в соціальних мережах, щоб хоча б когось врятувати  від такої помилки, яку ще в 2003р.  вся моя родина безглуздо створила разом з власникам 245 квартир цегляної новобудови.

         Звісно, що не лише таким чином я відстоюю права своєї родини . Я, разом зі своїм однодумцем чоловіком відстоюю їх в Дніпровському суді  (Бажаючих бути вільними слухачами запрошуємо на судове засідання по Цивільній справі щодо діяльності членів правління ОСББ «Миропільска, 39», яке відбудеться 27.05.206р. о 12.30 в Дніпровському районному суді за адресою вул. Кошиця, 5.для  Деталі справ в плейлисті

в Дніпровському районному  управлінні поліції відкрита на голову та членів правління кримінальна справа, матеріали якої більше двох місяців домагаюсь для ознайомлення через Дніпровську прокуратуру, яка повернула  до повторного  розгляду закриту попереднім слідчим кримінальну справу на ОСББ.

     Отримуючи  власний досвід правового захисту, я буду і надалі відображати основні важелі впливу на систему, що помітно поступається гарантованим  Конституцією України новим суспільним відносинам безпосередньої  влади  всіх громадян. Вона як всі ми бачимо  втрачає свої позиції. Гуртом правовими, а не революційними діями, нам потрібно допомогти їй безболісно залишити простори України.

        Самоуправство членів правління ОСББ, яке я оприлюднюю на сторінках сайту  складе у вас уявлення про всі проблеми,  які вас чекають не за горами, а як тільки  ви вступите в злочинну структуру недосконалої юридичної потвори ОСББ. Докази надаю. Сьогодні в  нас ( в ОСББ «Миропільска, 39») новина: без попередження і без пояснень з 24.05.2016 р. відключено тепло на підігрів гарячої води. відключеннягарячої води 001

По звіту членів правління збільшений фонд заробітної  плати з 28 тисяч після останнього підвищення з 17 тисяч грн до 31 тисячі.кошторис за місяць 001

Отак і живем

Мешканці – члени ОСББ самі навіть диву даються за те, що за борги неплатників змушені страждати  всі. А чи нас попереджали в той момент коли ми в 2003 році рятуючись від неконтрольованого ЖЕКУ повісили собі нашию колекторське підприємство з назвою ОСББ. От тепер кажуть їжте….

        Готують  в таку халепу вступити всіх українців. Тільки не дочекаються. Навіть 10 будинків по Україні, свідомо обравши свої будкоми примусять виконати Конституцію України. А нас вже не десяток. (!!!)   Навіть серед тих службовців,  хто примушений реалізувати рейдерські плани монополістів, вже народжується здорова пробуджена думка.

Комісія від КП “Керуюча компанія …” Дарницький бульвар, 17

І є ще ті, хто сумнівається в перемозі?

        Я і вся моя родина, як і тисячі громадян,  з того простору вийшли, знявши з себе ідентифікаційний номер як фізична особа, повернувши собі статус громадянина України – власника національного багатства  і добросовісно виконую свої обов’язки контролера за розпорядженням і управлінням спільним майном.  Вартість послуг у себе в будинку  ми визначаємо одноосібно самі. Сплачувати послуги ОСББ будемо за тими цінами,  які самі вважаємо дійсними. Звісна річ що гуртом домагатись правомірних дій ОСББ було б легше, але поки визрівають до спільних правозахисних дій інші, працюємо і не втрачаємо впевненості в своїй правоті.

А тепер для тих, хто вже усвідомив небезпеку від змін 1 липня в системі ЖКГ, створили КОНСТИТУЦІЙНІ будинкові комітети як ми рекомендували по методичці  АЛГОРИТМ – ІНСТРУКЦІЮ ПОСЛІДОВНИХ ДІЙ в статті http://vyhid-e.org.ua/?p=3045

 Що робити далі нашим будинковим комітетам, що стали на шлях свідомої правозахисної самоорганізації?

  1. Прослухати уважно 30 хвилин  узагальнюючий «Методичний семінар для реформаторів ЖКГ» –  наших однодумців юристів, що дослідили все законодавство і підготували для нас з вами  план дій

(Кому потрібно отримати законодавчу базу даних висновків, повідомте на електронну адресу про ту потребу на learning_life@ukr.net)

  1. Стати на шлях дослідження технічної документації в будинку і прав власності на нього, в якому ви живете. Для цього потрібно якомога швидше надати наступні запити. Зап про балансоутримувача(Якщо не на давали раніше  запиту про ремонти то надати тепер. ЗАП про рем. шаблон)
  2. Будкомами від імені себе і своїх сусідів надіслати протокольні рішення на адресу посадовців. ( Текст якого є в тій же статті http://vyhid-e.org.ua/?p=3045 )

   Багато запитань виникає у громадян України в процесі реалізації своїх конституційних прав. Іноді складно бороти невігластво сусідів. Але без цього ніяк. Вам  потрібно вчитись доброзичливо спілкуватись з тими , хто не в змозі миттєво  осягнути весь ваш об’єм юридичних знань.  Будьте терплячими. Чужі помилки стануть  вам у нагоді. Переглянувши не досконалого оратора ви будете виглядати краще у своїй  місцевості.

         Результат вашої освітньої роботи серед сусідів  буде  залежати від того, наскільки вам цінне ваше  житло і чи готові ви дбати про своїх дітей,  яким ви маєте передати здатність  його утримувати.

Приводжу вам для навчання декілька  прикладів семінарів просто неба.

« вул.Княжий затон 2/30 готується стати власником»

Вуличний семінар про ОСН на вул.А. Малишка,9

Ну і в селах в передмісті Києва відбуваються доволі таки яскраві справи пробудження самоорганізації. Знайомтесь як формується ТЕРИТОРІАЛЬНА громада власник через спротив односельчан. «с. Горенка. Територіальній громаді бути.» 

Будемо раді дізнатись про ваші успіхи, які ви можете оприлюднювати в групі ФБ

Самоврядна громада – ОСН “Пробудження”

https://www.facebook.com/groups/402682916511552/?fref=ts

«Територіальні громади районів столиці»

https://www.facebook.com/groups/Probudgennya/?fref=ts

 Інна Плотнікова суспільствознавець,

що мрію про краще життя в Україні ніж в

http://tergromada.blogspot.com/2015/05/blog-post_23.html

оскільки в нас є всі передумови

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *