Обманом створені ОСН та ОСББ не мають шансів на майбутнє в Україні

Брехня політикаВідео хроніка зборів по ОСББ

на чолі Комітету Микіліьська Слобідка

Маючи досвід просвітницької  роботи серед населення під час зборів вулицями та подвір’ями мікрорайонів м. Києва,  розумієш чому Україна була приречена на таку багатостраждальну історію….   І дякувати Богові за те, що настав  час кожному  пережити на собі  наслідки або власної байдужості, або власної правової безграмотності ,або ще гірше власного егоїзму і запроданої «за 10 сребреників» душі, що зрадила  людську гідність.  Болючими вони стануть для  тих, хто буде чинити спротив бажаючим «збирати каміння» накидане десятиліттями, встановлювати лад на місці анархії і хаосу, здійснювати  справедливість там де перемагало беззаконня. І які б «царі земні» не керували проектами винищення ідей пробудження, вони приречені на поразку, бо не те вже коливання  земної кулі, стомленої від винищення, ЗЛА, насилля та омани. Ера пошуку ноу хау в світі триває. ( Доказ – позиція Британії в Європі. )

         Ми продовжуємо вас інформувати про події конституційного процесу у Дніпровському районі столиці Славетної України, як яскравий приклад свідомості громадян, що відчувають  себе законними власниками і прагнуть реального життя по новому.  Запрошую вас стати свідками різних поглядів у дискусіях про форми управління будинку за адресою вул. Микільсько – Слобідська 6/2, які проходили напередодні  установчих зборів по створенню  ОСББ. Так, ви не помилились,  за тиждень   до виборів і до прийняття статуту знайшлась група жителів у будинку, що  почала задавати собі питання чи вірно, що в нас є лише  два варіанти обслуговування будинку? Зрозумівши,  що ініціативна група передачі квартир в ОСББ, безальтернативно винесла рішення за всіх мешканців і занадто швидко   штурмує збори, організували  інформаційно – роз’яснювальний семінар для своїх сусідів прямо на подвір’ї. І замість того щоб колективом за лідерством представницького органу ОСН виробити план конституційних дій по виявленню об’єктів власності жителів,  в будинку відбувся РОЗКОЛ.  І це сталося  поруч злоденної забудови берегів Дніпра на ст м. Лівобережна

 «Микільсько Слобідська 6/2 визрівання будкому»

Незважаючи на бажання свідомих жителів примиритись і відкласти збори до виявлення об’єктів власності,  23.06.2016р. в приміщенні ЖЕКУ № 405 відбулось   «Невдале створення ОСББ ” Микільско Слобідська” 6/2»

Сварки набули психологічних ускладнень і  сталося «Побиття на зборах по ОСББ., що закінчилось  кримінальною справою.»

          Незважаючи на такий плачевний результат і відкриту кримінальну справу, на сторінці групи у ФБ ОСН « Комітет Микільська Слобідка» https://www.facebook.com/OSN.Mikilska.Slobidka з назвою «першопроходьцям присвячується» з’явилось повідомлення про нібито створення ОСББ.

         «Вчора відбулися установчі збори по створенню ОСББ будинку за адресою вул. Микільсько-Слобідська, 6/2.  З огляду на загальну ситуацію недовіри в нашому суспільстві, то можна сказати, що нічого особливого на цих зборах не сталося: ну, трохи поговорили, трохи покричали, ледве не побилися, викликали поліцію…..але вчасно прийшли до тями і, врешті решт, прийшли до конструктиву.

         Низький уклін ініціативній групі/ членам правління/ за проведену роботу – Ларисі Захарченко, Оксані Олійник, Тарасу Заденському та іншим.

А також голові ОСН Олені Шкурко за допомогу в організації.

Вони перші. Наступникам буде вже трошечки легше.

Хочу побажати їм терпіння, наснаги і втілення всього, що задумано!

P.S. На зборах був присутній успішний керівник ОСББ, депутат Київради Валерій Гуманенко. Саме завдяки його досвіду та знанням, вдалося розглянути заплановані питання. Мешканці вимагали роз’яснити що ж то воно таке, то ОСББ! Валерій прочитав цілу лекцію.

Кому цікаво, будь-ласка є посилання.

 P.S. Також були присутні представники якоїсь невідомої громадської організації, що намагалися зірвати проведення зборів і довести всім, що ОСББ – це злочин. З їх промови всім стало зрозуміло, що вони є найнятими працівниками приватного ЖЕДу, який хоче через зневіру людей в Державу вцілому, нав’язати свій приватний ЖЕД. Ці люди, заважали, конфліктували, погрожували мешканцям і тому була викликана поліція.

Тому на зборах будьте обачні! Якщо люди, що присутні на зборах, не можуть довести свої права на власність нерухомості і не мають довіреності (нотаріально завіреної), то загальним голосуванням, ви маєте право виставити їх за двері.

На останок. Побажання.

Шановні мешканці, не треба боятися брати на себе відповідальність. І більше віри в свої сусідів. Серед них значно більше людей хороших. Треба їм про це довести. Успіхів. 🙂Зона брехні»

        Омана на омані людей забруднених системою брехні, корупції і фальсифікацій.  Депутат Київради, Володимир Гуманенко,  що став організатором  зборів по створенню ОСББ на Микільській Слобідці 6/2 і мотивував ОСН (нібито переобраний в грудні 2015 року (з 15 хвилини на відео

і як результат http://dsk.kievcity.gov.ua та http://kmo-asson.com.ua ) «Комітет Микільска – Слобідка»  в особі Олени Шкурко  організувати на цю не конституційну  справу мешканців, на завершення зборів  побоявся заявити про створення ОСББ, а поспішно вводив людей в оману (з 8хв 45 секунди)  https://www.youtube.com/watch?v=usrJ-_oY7is&list=PLq9qAAum0aMnpDOncQV-e_62Nckft3Glx&index=12

          Таке обличчя «обранців», що киян називають чужими!!!   Не надаючи собі звіту за провокацію  нападу на учасника зборів активістки свідомого підходу до заміни ЖЕКУ Олени Коваленко,  у ФБ він проголосив свою зухвалу перемогу, чим зробив виклик всім жителям будинку. Не складно зрозуміти погляди такого лідера в Дніпровському районі, що давно продемонстрував свою позицію під час «Навчання депутата В. Гуманенка Конституції України»

Покаже час, чи вистачить свідомості у киян зрозуміти свої надзвичайні можливості  захищати себе Конституцією України і жити за нею, відстояти право власного вибору щодо обслуговування своєї власності. Ми віримо що вистачить мудрості обрати ефективну і правову форму обслуговування будинку, яка буде соціально вигідна, якісно корисна.  Віримо в те, що у активістів вистачить сили волі відмовитись від тимчасового підкупу одиниць, щоб всіх інших поставити на коліна перед забудовниками, комунальними монополістами  і присланими управителями.  А ми будемо і далі надавати вам корисні юридичні і правові поради, інформувати вас про будь які зрушення свідомості у бік конституційного правопорядку.

 

2 коментарі до “Обманом створені ОСН та ОСББ не мають шансів на майбутнє в Україні

 • 26 Червня, 2016 о 12:23
  Permalink

  НІКОМУ, окрім демократично обраного будкому з перевіркою діяльності кожного його члена і політичних звязків не довіряйте формування технічноїдкументації на будинок і землюсуспільного користування.

  Відповідь
 • 26 Червня, 2016 о 12:19
  Permalink

  Для свідомихбудкомів повідомляємо деякі факти із офіційних ЗМІ,
  Після першого липня поточного року ЖЕКи не припинять обслуговувати житлові будинки, незалежно від того, створено там ОСББ чи ні. Мешканці не залишаться без необхідних послуг, у тому числі аварійного обслуговування. Разом із тим, і до, і після 1 липня у людей залишається право створювати ОСББ або змінити обслуговуючу організацію без створення ОСББ. Про це під час інтерв’ю у прес-центрі «Сегодня Мультимедиа» заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

  «У Києві працює десять комунальних підприємств – керуючих компаній, які гарантовано забезпечуватимуть обслуговування будинків, інженерних мереж, проводитимуть підготовку будівель до опалювального сезону. Контроль за якістю їхньої роботи столиця забезпечуватиме через Житлово-комунальну інспекцію в місті Києві», – заявив заступник голови КМДА.

  Місто й надалі сприятиме створенню ОСББ у житлових будинках як оптимальної форми управління будинками.

  «Створення ОСББ дає змогу його мешканцям безпосередньо брати участь у господарських процесах. Це, у першу чергу, стосується визначення тарифу на утримання будинків та прибудинкової території. Люди самостійно вирішують, чи потрібно їм мити під’їзд із миючими засобами чи ні, варто це робити раз на тиждень чи частіше тощо. Це питання того, яку ціну готові сплатити люди за обслуговування свого будинку. Але найголовніше, що вони контролюють кожну копійку, яка пішла на ту чи іншу роботу», – сказав він.

  Петро Пантелеєв також сказав, що міська влада, зокрема, також моніторить усі звернення киян з питань ОСББ і надає необхідні роз’яснення.
  «Зараз ми також звертаємо увагу на будь-які прояви саботажу щодо створення ОСББ з боку існуючих обслуговуючих компаній. Йдеться, насамперед, про небажання ЖЕКів приватної форми власності передавати усю необхідну документацію будинковій громаді, яка планує створити ОСББ. Ми відслідковуємо конкретні адреси й фірми, які перешкоджають створенню ОСББ», – зазначив заступник голови КМДА.

  Також існує велика проблема, що пов’язана із тривалим періодом для підготовки актуального переліку співвласників приміщень або квартир багатоквартирного будинку.

  «Цим займаються Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна (БТІ) та територіальна служба Мінюсту. Міська влада сьогодні максимально включається у процес налагодження цієї роботи», – підкреслив він.

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *