Зворотній бік 25 річної «НЕЗАЛЕЖНОСТІ» на користь САМОСТІЙНОСТІ держави Україна

трибунаДе вона та наша незалежність, якщо у нас є проблеми в державі, населення на межі життя, освіта та медицина –тіньовий рух  коштів, невизначеність перспектив,    у нас де-факто викрали дві області – анексували Крим,– триває війна.

Хіба можливо наш стан назвати незалежним?

          Під обстрілами військової техніки з російською державною символікою  на Сході України,  прикриваючись  лише  декларативними гаслами  з Акту проголошення незалежності І Конституції України  (яку мріють злочинно змінити), зверхньо і впевнено в своїй безкарності,  стоячи в центрі МАЙДАНУ политому кров’ю відважних воїнів нації, адміністрація узурпаторів і грабіжників  українського народу ( , а не влада)  помпезно,  не соромлячись оприлюднених у ювілейний рік незалежності офшорних фактів,  відзначила свою 25 – річну незалежність.  Від кого то та незалежність?

  • Від нас з Вами!!!

Хто намагатиметься сперечатись, спитаю:  хіба про таку мріяв В. Стус  в казематах тюремних таборів, нотуючи у віршах щасливі пророцтва?

Це за такі мрії про незалежність босоніж по тріскучому снігу в знак катування водили В. Чоронвола  і вбили, сподіваючись, що він був, як їм здавалось,  «останнім романтиком» ?  Тому  показово і розкручували висновки, щоб другим і на гадку не спадало братись за справу зведення самостійної України.

Це те життя у свободі та волі,   якого ми прагнемо для своїх дітей?

  • Ні, не таким вибудовано наше життя в нормативних актах самостійної

української держави — України, яка була проголошена, але нажаль ще не збудована. 24 серпня, коли селянство, фермерство і працьовиті містяни стоять зігнутими на ланах та городах плодючої  і конституційно необлікованої землі, збираючи врожай , щоб прогодувати свої родини, 25 років щорічно,  політична номенклатура влаштовує собі яскраві видовища та концерти, тріпаючи по плечах обіймають і слинять один одному  обличчя. Складають собі шану та повагу в очах широкого кола одурених глядачів новин та тематичних ШОУ у ЗМІ, призначених на інформаційне отруєння свідомості. Всі вже побачили, що 25 останніх років відбувається флешмоб з участю посадовців, де кожному відведена своя бруда і негативна роль під маскою «добродія – чиновника»,  обв’язкам  якого перед керівниками є одне: – як приховати від громадян процес їх тотального обкрадання і знайти сфери  де і що  ще можна здерти з кожної душі в Україні.

     акт  Звертаємо вашу увагу, панове читачі. Ті що проголосили  «Акт проголошення незалежності України» не наважились навіть взяти відповідальність і ЗАЯВИТИ про АКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ. Вони назвали його «Акт ПРОГОЛОШЕННЯ…» за що і  стали «живою легендою»  так і нереалізованої 25 років НЕЗАЛЕЖНОСТІ країни. ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ від 16 липня  1990р так і залишилась нереалізованою декларацією. До кого ті всі питання? До нас з вами. Ні жоден з ПРЕЗИДЕНТІВ не виконав покладену на нього народом місію і ми не наважились з них спитати.  Тому вони так як  всі 25 років  і нині пишно красувались на ювілейній трибуні,  не соромлячись дивитись у очі  поранених воїнів  братовбивчої війни.  Як не можна об’єктивно на сторінці ФБ дала оцінку  факту вторгнення в Україну російської техніки відома нашим постійним читачам Рімма Білоцерківська – юрист і право захисниця  з м.Сєверодонецьк, Луганської області: «Переконана, що резерв покидьків, що затіяли  цю війну в Україні у Путіна ЗАКІНЧУЄТЬСЯ, а ті що зараз приходять на нашу землю, то громадяни ВЕЛИКОЇ і ЗАМОЖНОЇ держави, яких він обікрав і у них є шанс відновити своє право власності  на ВЛАСНУ ДЕРЖАВУ,  показавши світу , що путін – це ще не Росія і залишитись НАЗАВЖДИ друзями і рідними УКРАЇНЦЯМ. І в Росії і в Україні одна біда. Ми разом не оформили національне багатство на своїх громадян. І Росія і Україна – республіки ( лат. спільна справа громади ) І Росія і Україна підписали Європейську Хартію місцевого самоврядування, яка дає право оформлювати свої ВЛАСНІ ВНУТРІШНІ органи в територіальних громадах і мати вплив на них. І Росія і Україна за своїми Деклараціями про державний суверенітет ( нажаль Декларації РСФСР в інеті немає .а була ще 3 місяці тому) визнали “исключительное” (” виключне”) право ВЛАСНОСТІ народу на НАЦІОНАЛЬНЕ БАГАТСТВО своїх держав, але не оформили його на громадян, як це робить ВЕСЬ ЦИВІЛІЗОВАНИЙ Світ, що визнає небезпеку війн через неоформлене публічне право власності на національне багатство і бажання “обраних” ним користуватись, що ми і маємо. І Росія і Україна їх громадяни ОБІКРАДЕНІ на ЦІЛЕ НАЦІОНАЛЬНЕ БАГАТСТВО. Тому і Росіяни і Українці не там шукають ворога куди їм показують їх сфальшовані виборами мертвих душ очільники держав утворених як корпорації. Тому і Росії і в Україні ОДИН вихід на двох – оформити своє національне багатство на своїх ГРОМАДЯН і припинити цей бедлам породжений відкритим розкраданням наших ресурсів ОДИНИЦЯМИ.

         Тому досить смертей! Руські,  ОБІЙМІТЬ Українців на кордоні і кожен в своїй державі поверніть зброю проти тих запроданців, хто розв’язали цю КРИВАВУ війну на безглузде знищення своїх ГРОМАДЯН.»

         Але в задурманених системою посадовців, які ніби то діють від нашого імені, в солідарність  з тими, хто направляє бойовиків з Росії,  своя злочинна думка на підігрів братовбивання і розпалювання  ворожнечі між народами України і Росії.  І тому Хрещатиком, злагоджено чеканячи кожний крок,  неначе пливуть формування вишикуваних воїнів – українських захисників, тим демонструючи силу і міць Збройних Сил. Уявляєте собі  як рідні з болем в серці відпускають їх в бойові дії і дивно, що не задають  собі  логічні питання. Чому утримання війська відбувається за кошти іноземних держав і траншів МВФ або за рахунок батьків солдатів?  А чи  говорить це про єдність і міцність самої держави?   Мовчазно стирають сльози з обличь і покірно віддають своїх синів та чоловіків на війну під сфальшованими гаслами нібито за незалежність, а насправді  за награбовані олігархами у народу промислові об’єкти,  землю  та фінанси.

         В глядачах вздовж Хрещатику прості громадяни України у вишиванках не стримуючи сліз від болю серця спостерігають за дійством, і лише по доброті душі відповідають навзаєм вітанням Президента України, а фотографи клацають ті знімки для реклами його прийняття народом.  Відчувають сценаристи та постановники «свята» як  народ втомився від безкінечної суспільно – політичної напруги, безробіття і очікує хоча б на свято емоційного піднесення, але його немає. Воно обмежено військовим парадом. І чим воно відрізняється від параду ПЕРЕМОГИ на «Красной» площі в Москві ?  Ми, український народ, прагнемо гордості від здобутків в науці, техніці, мистецтві, театрі та в спорті. Ми прагнемо в моніторах встановлених на Хрещатику телемостів зі словами привітання територіальних громад у всіх регіонах звітів про зібраний врожай на полях, що є власністю українського народу, демонстрації безперебійної  системи контролю за примноженням   національного багатства і використанням державних ресурсів, а нам            пропонують єдино що військову техніку призначену для вбивства  людини і виснажені недосяжними надіями обличчя.  І це в той час, коли Росія  на кордони  стягує свої братовбивчі  війська. Це такими святами «милується»  наше око і виховується молодь!  Насаджуючи нації  думку про те, що ми нібито захищені перед ядерною державою, ми прив’язуємо її свідомість до менталітету  совкової системи, що тримається на авторитеті сили і штучних притаманних не нашій нації ідеалів.

            І все це для демонстрації у  ЗМІ, де тривають одні лише політтехнології насаджування страху, підміни правових знань, штучно створені ідеали,  неприродні для вільнолюбного, самостійного  і мудрого народу стратегії виходу з проблем…. (напередодні святкування в діалозі «моральних авторитетів», «творців української незалежності» черговий шаблон єдино дозволених суспільству поглядів і нав’язаних тез.  Кому цікаво передивіться і зрозумієте де нам встановлені провальні знання над якими працюють цілі АКАДЕМІЇ юридичних і політологічних наук. Нині відмовчуються і вичікують згори вказівок, ігноруючи пророблену роботу оргкомітету по встановленню конституційного устрою.   .  

       А народ  вже давно дав  оцінку  діяльності Л. Лук’яненка і зрозумів, що він підробив Закон «Про вибори Президента України.   ( Коментарі голови Придніпровської територіальної громади м. Черкаси С. Сурая  )     

https://www.youtube.com/watch?v=kA2n4QBri40

        Тому і єдиний вихід посадовцям визнати своє «скрутне правове становище» і разом стати у конституційну площину, а не присипати одних, інших   розділяти  самих у собі  на фоні політичних ідей з тим, щоб і надалі наступні десятиліття і століття володарювати свідомістю депресивної, затурканої політиками нації, позбавляючи її останніх матеріальних благ і прав, відбираючи  природні ресурси.

          Не вийде у вас ніколи досягти цих завдань.  Проголошена на МАЙДАНІ ГІДНОСТІ НАЦІОНАЛЬНА  ІДЕЯ (Національна ідея на МАЙДАНІ проголошена: будьмо нацією – створимо власну українську державу! http://vyhid-e.org.ua/?p=1438  ) робить свою справу. Реалізовується в кожному куточку України через методичні рекомендації ОРГКОМІТЕТУ ПО ВСТАНОВЛЕНЮ КОНСТИТУЦІЙНОГО УСТРОЮ що діє з 2 січня 2015 заявивши про це публічним заходом в Київраді.   Дане об’єднання свідомих патріотів, незважаючи на залякування та дискредитацію і наклепи,  стало  на шлях  досягнення правової свідомості  не менше як 50% населення України, щоб  даною кількістю людей могли заснувати самостійну державу. І цими знаннями  нині оволодівають навіть ті,  хто ігнорував майдан і думав, що якось там їх мине біда країни.

        Але вже не судилося минутись. Сам Бог з причини людської  неслухняності  до конституційного наказу не утримувати  створені чужими руками органи нібито (!) державної влади, через пролиту кров і викрадене поліціантами та силовиками  життя  не одного громадянина дає шанс на порятунок і готує  націю до РЕФОРМАЦІЇ – реалізації  Божого конституційного порядку, а  не до революції які організовуються великим капіталом для знищення свідомих.  Збільшується коло людей, хто  відчуває захист в спільних правових діях і тому пора на місцевому рівні і без політиків братись до державотворення і впорядкування життя. Нам Конституцією України надано право на безпосереднє управління державою   щоб примножувати  національне багатства на користь власного народу і наших дітей.  Заради них замислимось над власною бездіяльністю і байдужістю, що веде до нових жертв. Годі вже скиглити і ходити на ШОУ за невдахами – політиками! gazeta-akt-30-06-1941 Почнемо самостійно  писати УСПІШНУ ІСТОРІЮ не НЕЗАЛЕЖНОСТІ , а самостійності і суверенності держави Україна, щоб на  50 річчя «Акту проголошення незалежності України», що відбудеться в 2041 році ( в сторіччя,  коли у Львові було проголошено Акт відновлення Української Держави)  свято втратило свою помпезність і ми реальну незалежність  святкували тоді, коли заберемо під фото і відео камери демократично обраних представників територіальних громад 24 областей і автономної республіки Крим оформлених як суб’єкти  публічного права зі своїми скарбниками, що будуть звітувати перед всім народом про відновлені скарбниці національного багатства у регіонах ( природні ресурси яких вирахувані  в національній валюті і в золоті).   Всі гуртом будемо лічити  статки держави і груди буде переповнювати радість за  віддані справі удосконалення державного суверенітету, створені власною ВОЛЕЮ   ефективні управлінці  – органи  оновленої ДЕРЖАВИ.

         То ж до виконання наказу проголошеному в АКТІ –  стати самостійною і суверенною державою з гідними людини умовами життя і даними Богом правами та  свободами.

Ми того варті. Обставини сприяють. Час настав.

Суспільствознавець

Інна Плотнікова

P.S. Всім бажано знати думки всіх,  кто намагаєтьс коментувати наші з вам історію, адже в  роздумах народжуються дії.   “УКРАЯ документальное расследование”

 

Маємо у наявності книгу О. Яремків ” Обкрадена Україна” 75 грн.

Замовляйте

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *