«ДЕНЬ знань» в ГРОМАДІВСЬКІЙ освіті

       з1 верес                Сьогодні, 1-го вересня знаменний день для всіх школярів та студентів, які вкотре підуть гризти отой граніт науки, здобувати знання, які, як відомо, світло. А невігластво – темрява. Але то таке, сьогодні хотілось написати не про ці банальні речі, а про таку штуку як «учнівство», що відбувається у всіх протягом життя.               Багато людей розуміють це слово у вузькому сенсі, тобто як процес здобуття знання школярами та студентами, які після закінчення своїх університетів поринають у доросле життя. Але чи закінчується учнівство із закінченням університетів? Тут вже нехай кожний сам дає відповідь на це питання своїм власним життям. Звісно існує думка: «вік живи, вік вчись», що вчитись треба завжди і хтось справді йде цією непростою, але цікавою дорогою, перетворюючись на «вічного студента». Маючи таких людей з «умами жаждущими познанья» в своєму оточенні однодумців конституційного процесу чітко бачиш різницю соціального і суспільного становища в бік благополуччя і духовного здоров’я, що є найбільшою цінністю. Такі люди варті на увагу.                                                Приділяючи свій вільний час вивченню новим технологіям побуту, НОУ ХАУ в різних, а то чи в одній цікавій лише їм сфері життя, вони завжди знають що робити , чим займатись чого прагнути. В їх житті особливе місце відведено знанням вкрай важливим для всіх і кожного зокрема – ПОЛІТИЧНИМ ЗНАННЯМ.   Їх і досконалих державах  надавати мусить УРЯД. По визначенню Сунь Ятсена – , китайського політичного діяча, який один з небагатьох в історії Китаю удостоєний титулу «батько нації», «Уряд повинен навчити народ , сприяючи придбанню їм політичних знань , необхідних для здійснення виборчого права , права зміщення посадових осіб , права законодавчої ініціативи і права референдуму » . Нажаль в нашій Україні дана сфера вміння народу опиняється в руках того ж Уряду, який не спішить давати конституційні знання, фальсифікує і підмінює наукові поняття, чим перетворює суспільство в середовище збагачення і платформу для обкрадання держави. За відсутності наукових політичних знань і обєктивній оцінці суспільних явищ  суспільство стає знаряддям злочинів великого бізнесу.
Знаючи, що якісна освіта – запорука процвітаючої країни, майбутнього нації та розвиненого громадянського суспільства і починається вона з правової освіти нації через знання власних конституційних прав і методів їх реалізації , ми, члени оргкомітету по встановленню конституційного устрою, попри тиск будь якого політичного режиму взяли на себе відповідальність не лише давати знання в сфері державного будівництва, але і надавати методичні рекомендації щодо розв’язанню суспільних проблем місцевого значення, особистих, пов’язаних з діяльністю державних органів і окремих чиновників. МИ надаємо практики успішних юристів, які самі опробовуємо в межах власного проживання, поєднуючи знання юридичних норм з заходами  прямої дії наданими нам Конституцією України. Суспільство не даремно висловило замовлення на дану сферу діяльності і ми його реалізовуємо.
В Україні за координацією оргкомітету по встановленню конституційного устрою працюють вже декілька консультаційних центрів щодо державотворення і інвентаризації майна територіальних громад. Запис на навчання в м. Олександрія Кіровоградській області та в м. Серевродонецьк Луганської області проводиться за телефоном Голови ГО «Правовий простір», юриста Р. Білоцерківської моб тел.(050) – 169-92-14 за яким відбувається і невідкладне консультування по поточним проблемам порушення прав громадян – власників.
В м Київ – за адресою вул. А.Малишка ,25/1 в актовій залі ЖРЕО № 4 (Бібліотека) щочетверга о 18.30 відбуваються консультації по питаннях місцевого самоврядування та самоорганізації населення. Попередження про участь в консультації здійснюється за телефоном (044) 592-19-69 (066) 605-01-67 (Тетяна Іванівна). В програмі консультування включено тлумачення питань пов’язаних з реалізацією конституційних прав громадян України, надаються основи політичних знань, необхідних для здійснення виборчого права і права на зміщення посадових осіб, надаються юридичні засади реалізації права законодавчої ініціативи громадян і права на проведення мирних зібрань з метою рішення місцевих проблем. Отриманими знаннями права ми разом і кожний зокрема вчимось змінювати стару систему, як причину занепаду України. Роботу Інформаційного центру після відпускної перерви відновлюємо з 8 вересня 2016 року. Обов’язковою умовою отримання знань є ознайомлення з матеріалами двох обовязкових сайтів http://pravoprostir.com/ ГО «Правовий простір»

http://vyhid-e.org.ua/ ГО «Самоврядна громада»
Завітайте на наш освітній вогник і зрозумієте, що ми звами , а не якийсь там посадовець, а чи самозванний, як виявилось через громадські розслідування наших юристів, депутат, а бо його кукловод  «монополіст» в праві змінювати ціну за газ, електроенергію і тарифи за послуги ЖКГ.  Ви зрозумієте, що наше ГРОМАДІВСЬКЕ право, а не право «СОВЄТІВ», як пережитку старої системи, вносити зміни в учбові програми навчання в школах, формувати безкоштовну систему державної охорони здоров’я, освіти, рішенням громади змінювати цільове призначення використання землі і її збереження як національного багатства.
Чекаємо всіх,  хто прагне дій, які змінюють життя.

Суспільствознавець,                                                                                                                                                    координатор оргкомітету по встанволення конституційного устрою в м. Києві                                           Інна Плотнікова  (093) 63-000-66

3 коментарі до “«ДЕНЬ знань» в ГРОМАДІВСЬКІЙ освіті

 • 8 Вересня, 2016 о 20:49
  Permalink

  Це не тільки наше громадівське право…але і обов’язок перед своїми дітьми! Повернути державний устрій в конституційне русло, повернути награбоване майно та гроші , наказати організовану злочинність…..яку дехто ще важає “владою”.

  В Хмельницькій області подібні семінари-консультації проводяться? Дякую!

  Відповідь
  • 12 Вересня, 2016 о 00:17
   Permalink

   Нажаль цей конституційний процес вже зіпсований деякими ” діячама” потребує очищення і дотримання букви Закону.

   Відповідь
  • 10 Жовтня, 2016 о 01:29
   Permalink

   здається проводили щось схоже за термінологією, але зовсім інше за змістом, відірване від вимоги Конституції України. СБУ кажуть прикрило. Деталями не цікавимось Робимо своє, конституійне.

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *