Тарифи неправомірні? Законно відміни їх собі

      В якості досвіду роботи з агентами та представниками бізнесу в комунальній сфері , що працюють на їх , а не громадян інтереси пропонуємо методику захисту конституційних прав через винесення рішень прямої дії.
Не майдани, не мітинги, не пікети, не зброя, не волання на кухнях і таке інше, не надія на нелегітимні вибори і сподівання на МЕСІЮ – партЄйного лідера, а листування, обґрунтування конституційної позиції ГРОМАДИ в повідомленнях, самоорганізація навколо господарювання по виведенню України з кризи і вирішенню місцевих проблем згідно Конституції України, за публічними і прозорими круглими столами. Ось шлях Європейські орієнтованої України.
Разом вчимося діяти за правилами БЕЗПОСЕРЕДНЬОЇ ДЕМОКРАТІЇ вибореної в Україні поколіннями.
Даємо приклад як можливо за законодвством  реагувати на беззаконні рішення в будинку з формою управління ОСББ.

        Членам правління ОСББ «Миропільска 39»
Власникам квартир та будинку Миропільська 39

Копії
Генеральному директору ПАТ «Київенерго»
Голові правління Генеральному директору
ПАТ АК «Водоканал»
Голові правління ПАТ «Київгаз»
Про безпідставність підвищення
ціни за комунальні послуги,
і обґрунтування причин сплати
тарифів по цінам 2015року
Повідомлення

     Чергове підвищення тарифів листопада 2016р., яке здійснено по вказівці Кабінету Міністрів, ставить більшість українців, в тому числі і жителів нашого будинку, на межі виживання, і є початком нового геноциду по відношенню до власного народу.
Особливо непередбачуваним і ризикованим є становище власників квартир в будинках з формою обслуговування ОСББ, керуючими приватними кампаніями, які нашвидкуруч, шляхом витончених політтехнологій, без розуміння наслідків для людей проворно сформували нам агенти бізнесу та чиновників. Не складно буде зрозуміти дані висновки кожним мешканцем, якщо провести розслідування діяльності ОСББ за порадами успішних правозахисників – конституціоналістів.
В першу чергу радимо дізнатись про правові підстави діяльності ОСББ : походження його прав розпоряджатись спільним майном ОСББ у будинку на свій розсуд, правом фінансових нарахувань в платіжках, контролю і перевірок технічного стану в квартирах систем опалення, встановлення додаткового обладнання контролю за використанням природніх ресурсів народу ( газу, води та електроенергії ).
Ділимось досвідом розслідування діяльності ОСББ « Миропільска 39»
До Голови правління ОСББ «Миропільська 39» Тихоненко О.П., неодноразово надсилались запити з проханням надати:
публічну інформацію і підстави, що надають право ОСББ розпоряджатись спільним майном;
копію технічної документації (у правління має бути в наявності технічний паспорт на будинок, що доводить технічну придатність для проживання в будинку і в квартирах, доводять легітимність тех. – паспортів на квартири кожного власника. (Якщо він відсутній то відсутнє і похідне від нього );
копію свідоцтва про право власності ОСББ на багатоповерховий будинок, технічні приміщення, службові квартири; (даний пункт потребує вкрай чіткого уточнення юристів і економістів правозахисників: «свідоцтво про право власності», а чи «свідоцтво на власність»…( є документальні докази фальшування: в грудні 1993 р. було «Розпорядження групи приватизації Управління справами Верховної Ради України» № 389 в п.3 якого надавалось доручення : «оформити свідоцтво про власність на житло», а не про «право власнсоті» що було введено розпорядженнями місцевих органів приватизації вже в 1999р, яке і без того надано нам Конституцією України нам потрібно свідоцтво на власність )
первинні документи передачі будинку в управління ОСББ від забудовника ( перевірити не вдалось поки ( можливо їх не існує в природі).                                                                                                                            На основі цих документів мала б була відбутись реєстрація нашого будинку як єдиного житлово майнового комплексу у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно і також в державному комітеті статистики України в класифікаторі основних фондів держави переданих офіційно нам в приватну власність кожному мешканцю, а потім ми б без ризиків для себе передали в управління ОСББ. (Дані документи мають бути загально доступні для кожного з співвласників будинку ОСББ, лише в такому випадку наше право на будинок буде непорушним. Нажаль цього не існує, що доведено правозахисниками у відповідях на запити до Верховної Ради про відсутність балансів як державних так і місцевих. Тому ми з вами не захищені від втрати житла через колекторську фірму, що безконтрольно впроваджується КМДА в приміщення ЖЕКУ № 411 по вул. Мирпільска 13_А ).
перспективний план розвитку нашого ОСББ та проекти оптимізації роботи ОСББ прийнятий загальними зборами ,а не розсуд незміннихчленів правління  ( джерела заробітку додаткових коштів, введення нових технологій і сертифікатів на їх екологічність; впровадження роботи сайту ОСББ «Миропільска 39», робота якого сприяла би прозорій для його співвласників діяльності, своєчасне реагування на проблеми в будинку та ін.)
Нажаль не були надані відповіді на ці питання, що говорить про те, що власність на будинок не визначена, реальний власник ( ми з вами як локальна громада – власник будинку – територіальна громада публічного права ) документально відсутній в будь якій документації. Незважаючи на це, ми, «створивши» нібито в 2003 році ОСББ юридичну особу приватного права, на його баланс в управління передали і власні квартири. Даний факт є вкрай небезпечним з огляду на процеси, що відбуваються в державі. ( Саме тому в членів правління не виникає бажання просити дозволу у нас перевірити квартири на тех. стан, вони самостійно визначають графік відвідин і встановлення для контролю лічильників води неперевіреної якості лакмусові папірці. (До того ж раз на чотири місяці потрібно буде їх змінювати , за додаткову плату, на що я особисто згоди не давала і не дам порушувати конституційне право про недоторканість житла – ст 30 Конституції України. та ст 13,162 КПК)
На адресу голови правління також надсилалась значна кількість запитів щодо роз’яснення підстав нарахування, складових тарифу та ціни, яку надавачі послуг виставляють на ОСББ. ( Зміст запитів. питання ОСББ немає відповіді(2) ) . У відповідь з 51 запитів за півторароку було надано лише 6 відповідей, що і посприяло судовій тяганині проти Голови правління за її непрозорі для власників квартир дії правління.
З метою пояснити причини високих тарифів до надавачів послуг також надсилались запити надавачам послуг                                                                                                                                                                     ( на адресу «Київенерго»                                                                                                                        – про стан теплопостачання будинку ОСББ по вул. Миропільска буд.39 за опалювальний період 2015-2016 рр.:
– правові підстави та методику нарахування коштів за опалення;
– суму нарахування коштів на опалення та суму отриманих з ОСББ коштів помісячно;
– дати звірки та щомісячні показники тепло лічильника;
– якщо є заборгованість за опалення, надати дані з якого терміну та темпи її зростання,
– загальну суму заборгованості станом на 01.07.2016 р.

        на адресу ПАТ «Київканал»
про стан водопостачання та водовідведення будинку ОСББ по вул. Миропільска буд.39;
– правові підстави та методику нарахування коштів за водопостачання та водовідведення;
– суму нарахування коштів за водопостачання та водовідведення отриманих з ОСББ протягом 2015-2016 рр помісячно;
–  дати звірки та щомісячні показники водо лічильника;
 – терміни розрахунків з ОСББ за водопостачання та водовідведення (з першого по останнє число місяця або інший терміни);
– якщо є заборгованість, надати дані з якого терміну та темпи її зростання, загальну суму заборгованості станом на 01.07.2016 р. )
Наша мета була єдина: розібратись звідки взявся півмільйонний борг, за який витрачаючи кошти на адвокатів, судиться ОСББ в рахунок нових боргів. Але в супереч вимогам пункту 4 частини другої статті 13 Закону № 2939-VІ. «Про доступ до публічної інформації» (за якими Вся інформація про ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги і відповідні документи за своїм характером є відкритою інформацією, становить суспільний інтерес, і відповідно суб’єкти господарювання є її розпорядниками ) відповіді по даними питанням не надавались, посилаючись на таємницю даної інформації і повідомлення, що то можливо лише за згодою ОСББ. (!!!) Нескладно зрозуміти, що безапеляційне погодження членів правління ОСББ на підвищення тарифів на послуги є доказом явної їх змови з монополістами – надавачами послуг, олігархами, що ставить під загрозу наше життя в будинках.
          Враховуючи вище викладене, усвідомлюючи неправомірність самочинного підвищення тарифів на комунальні послуги як комісією НКРЄ, монополістами ПАТ «Київенерго», ПАТ АК «Водоканал», ПАТ «Київгаз» в державі так і членами правління, неправомірність і небезпечність субсидій для громадян, про що ми повідомляли в статті на основі висновків відомих юристів http://vyhid-e.org.ua/?p=2090 та в http://vyhid-e.org.ua/?p=2369 з 25.12.2016р. члени моєї родини будуть сплачувати за надані нам послуги за тепло, водо та електро постачання по нарахуванням попереднього опалювального періоду 2015 року, показники яких є також економічно не обгрунтованими і потребують перерахунків. (Рішення ОКРУЖНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ міста КИЄВА 08 вересня 2015 року № 826/6876/15 СуддяО.В. Кротюк як доказ. http://reyestr.court.gov.ua/Review/49988687)

          Дане рішення також пов’язано з тим, що на останніх так званих звітних загальних зборах ОСББ економіст бухгалтер, член ревізійної комісії публічно підтвердила порушення фінансових розрахунків і те, що наш житловий будинок, який має балансову вартість на балансі ОСББ не стоїть. (на 4 хв 33 сек. «Зізнання бухгалтера в порушеннях ОСББ, Борги Ганжі під грифом секретно».

https://www.youtube.com/watch?v=WE10GFsXNUs&index=23&list=PLq9qAAum0aMlW4ew4NZIWlv9-VZABGz7y

Усвідомлюючи значення наслідків даного факту для власників квартир, ми дали аналогічні запити в Київраду і отримали аналогічну відповідь, що «будинок не перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Києва і в сфері управління Дніпровської РДА держадміністрація технічною документацією не володіє.» Додатки. Запити 

та відповідь.

 Тоді хто і де є той тіньовий задокументований власник? Без можливості ретельної перевірки фінансової і господарської діяльності членів правління ОСББ ми так того і не дізнаємось, а тіньові власники будинку і надавачі викрадених у народу ресурсів ( газ, світло, і вода) так і будуть продовжувати отримувати прибутки з наших збіднілих за роки «незалежності» гаманців.

            Треба всім вже зрозуміти, що, на час створення  ОСББ в 2003 році, як і нині, від нас було приховано право територіальної громади на безпосереднє управління спільним майном Дніпровського району. В результаті ми з вами як в будинку, так і в районі всі ці роки були позбавлені права безпосередньо ефективно, з користю для громадян використовувати нежитлові приміщення, встановлювати економічно обґрунтовані тарифів за послуги обслуговування будинку, контролювати діяльність посадовців, бізнесу на своїй території та ін. В результаті маємо що маємо: в будинку роздутий штат, неякісне виконання обслуговування будинку (тріщини в будинку, часто непрацюючі ліфти, занедбані сміттєприймальні контейнери, відсутність додатково зведених зручностей для життя за всі роки…), безконтрольність діяльності, платіжки з непомірними цінами, ворожнечу між сусідами, підозру один до одного… , а в Україні корупцію, війну, розбій…

         Дані факти доводять, що ми не є власниками ні нашого будинку, ні землі, на якій він зведений “Київміскбудом”. Тоді що ми об’єднували в ОСББ і чому ми сплачуємо по рахункам, які нам надсилаються даною структурою? Акцентую, що прямі договори нас не врятують від безладу і зрощення тарифів і колекторських компаній, що з кожним поодинці будуть «вести розмову».
Треба бути також критичними до себе: все відбулось з причини байдужості мешканців до суспільних процесів, легковажного ставлення до ризику втрати власного житла в неправовій державі, одночасно юридичної безграмотності оформлення права власності складом членів правління ОСББ 2003-16рр., шахрайської безгосподарності Голів ОСББ всіх часів, що назбирали нам борги в півмільйона грн., а потім нібито кимось погашені. Особливо небезпечні були і є політтехнології добре відомих в будинку професійних організаторів саботажу загальних зборів. З їх допомогою ми створили фіктивну прокладку надавачів послуг – ОСББ, організаторами і тіньовими керівниками якого є до сьогоднішнього дня невідомі нам особи. Нині діючий склад правління в своїй діяльності робить акценти на просуванні спущених згори бізнес проектів, а не шукає ефективні методи господарювання серед своїх жителів через конкурс та тендери найбільш ефективних проектів, щоб приносили користь всім нам.
Також в якості довідки. До «звуження» прав громадян України причетні і посадовці податкових і фіскальних служб. Як в Дніпровському районі так і в інших вони приховували від нас відсутність рахунків в територіальних громадах, через що всі фінанси ОСББ через приватні банки акумулювались на рахунках невідомо де зареєстрованих осіб. (Додаток про відсутність рахунків в громадах на руках.

Тобто проконтролювати  наповнення та використанн бюджету за таких умов не має ніякої можливості.
ТОМУ, з причини ігнорування інтересів конституційних власників – громадян України, приховування чиновниками фактів корупції в економічній діяльності держави і зокрема в ОСББ, ми маємо підстави не погоджуватись оплачувати необґрунтовані тарифів і на правах безпосередньої влади зобов’язані Конституцією України вибудовувати конституційну систему розрахунків за використання публічного майна – національного багатства. Це вже наш обовязок!
Для цього потрібно всім громадянам
– вивчати права, надані нам всім Конституцією України і можливості їх реалізувати( ділимось досвідом на http://vyhid-e.org.ua/?p=3717 і в групі
https://www.facebook.com/groups/Probudgennya/?fref=ts )
– усвідомити причини і наслідки розкрадання національного багатства, відсутності балансів в громадах, публічних реєстрів власності і власників, в результаті чого Україна втратила національну безпеку і опинилась у війні;
–  провести самоорганізацію населення в будинку ( створити будкоми, як представницькі органи зі складу мешканців демократично обраних в під’їздах, рішення яких в межах Конституції України є незалежними від бізнесу і загально обов’язковими для виконання всіх державних органів);
( саботаж створення інструменту захисту жителів – представницького органу ОСН в будинку з боку членів ОСББ «Миропільска 39» є нічим іншим, як страх аудиту і узурпація влади господарюючим суб’єктом – ОСББ сумнівного походження, що перевищує свої повноваження. )
–  розпочати практику інвентаризації об’єктів національного багатства по Україні навколо житла;
–  зацікавлювати до цього процесу професійну молодь особливо з власників житла.
З метою розуміння мешканцями актуальності будинкового комітету – ОСН «Миропільска, 39» та виправлення економічної і правової ситуації у правовий простір потрібно вчинити наступні дії:
–  розповсюдити дану інформацію і довести до відому кожного мешканця;
–   з початком  2017 року, так як і в інших успішних будинках масиву, розпочати демократичний процес обрання комітетів в під’їздах (зі складу активних і порядних жителів )а далі створити будком, який має більше повноважень, оскільки представляє інтереси всіх жителів , а не лише власників ;
– з допомогою будинкового комітету, як помічника в господарюванні ОСББ, а не його опонента, розпочати процес оформлення землі під будинком на власників – жителів квартир – співвласників ОСББ (методика відома і цілком реальна );
– здійснити заходи, які унеможливлять викрадання нашого спільного будинку тіньовими особами, що не відстоюють інтереси мешканців, а виконують вимоги монополістів;
– запросити відомих економістів – правозахисників для розрахування обґрунтованих цін на комунальні послуги;
– розпочати відкритий діалог членів правління з мешканцями у вигляді КРУГЛИХ СТОЛІВ ВІДКРИТОСТІ ПЕРЕД ВЛАСНИКАМИ з тим, щоб об’єктивно розібратись з причинами проблем, знайти джерела надходження ресурсів для ремонтів в будинку і розвитку ОСББ, створення комфортних умов життя та ін.
В разі ігнорування запропонованих дій та відсутності відповідей на поставлені запитання протягом місяця, невиконання вимоги щодо інформування інших жителів будинку про підняті теми, про правомірне право несплати грабіжницьких тарифів, розпалювання конфліктів членами правління, ігнорування прав мешканців на економічно обґрунтовані тарифи, залишаємо за собою право сплачувати за надані нам послуги по тарифам розрахованим правозахисниками.
Дана європейська практика безпосередньої влади локальних громад – мешканців будинку є вкрай актуальною для громадян України, кинутих державою, і тому буде оприлюднена на відомому сайті та в соціальних мережах, як методика реалізації норм прямої дії жителів України у відносинах з монополістами.

З побажаннями добра, миру, порядку,
захищеності в Україні
Інна Плотнікова

( В разі потреби жителів будинку своєчасно  отримувати інформацію правозахисників та новини громадської роботи, надішліть E-mail на телефони
(093)-63-000-66, (098)-00-910-33
або на   E-maill: learning_life@ukr.net )

1 коментар до “Тарифи неправомірні? Законно відміни їх собі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *