Громада активної позиції прагне вільного простору.

bezymyannyy_2Подиху не вистачає саме тоді, коли  біль стискає душу від несправедливості  та беззаконня у державі, якою колись пишався. Від  мовчазної та байдужої поведінки співвітчизників та  окремих посадових  осіб стає тяжко, що   тим чинять лихо нації і тим втоптують себе у багно сорому. А  лихо  те є  скрізь,  куди не кинуть  оком і у провінції і у столиці.  І за таких обставин  в пошуках вільного простору більше українців  свій погляд повертають в небо, шукаючи вільного простору від тиску, беззаконня, ненажерливості, брехні та омани. Небо чекає таких звернень і не залишає без відповіді мрії шукаючих істини. В серце вкладає кожному унікальну ідею, план, місію щоб нести її тим, хто не бажає  очі  піднімати в небеса.

Нам вдалося познайомитись з такою людиною, яка почула своє покликання від Бога. Римма Білоцерківська, правозахисник, Голова громадської організації  голова ГО “Правовий простір” (http\\ pravoprostir.com) вже 14 років несе місію – тихо, мудро та з турботою про людей стукає  в серця українців, щоб донести  план відродження України як держави.    Вона вишукує відкриті очі, щоб вкласти у свідомість  суть життя  – ми, українська нація  є господарі  своєї держави, якої не маємо. ЇЇ нам потрібно створити. Об’єднавши  навколо себе команду  підприємців вона довела можливість існування та життя за законом окремо взятої територіальної громади м. Сєверодонецька, Луганської області. Не легкий то був шлях самовідданої жінки  своїй справі. Пройшла через тиск міліціантів, переслідування чиновників і вистояла незалежною переможницею. Пізніше з підприємцями створила інформаційно – правовий сайт під назвою «Правовий простір». В ньому є все для того,  щоб юридичними та практичними порадами допомогти простим  українцям, підприємцям захищати свої права від свавілля чиновників, бути успішними  в боротьбі з корупцією.

bezymyannyy2 Ми, кияни окремо взятого масиву, так як і Р. Білоцерківська в Северодонецьку, свідомо дійшли до розуміння систематичного контролю за діяльністю органів та установ держави, слідкуємо за   дотриманням законності на території масиву, вже більше як три роки, займаємо  принципову позицію  у всіх питаннях власності та землекористування громади.  Тому нам, як нікому було вкрай важливо почути засади створення територіальної громади, якої ми прагнемо . Маючи досвід боротьби з успішними  активістами України,  влада виробила певний імунітет до активістів.  Вона, необмежена та  спаплюжену самоуправством чиновників,  вийшла на другий етап створення територіальної громади і де тільки можливо на місцях почала своїми загрібащими руками тихенько, без галасу та шуму своїми представниками створювати комітети  мешканців будинків.  Надзвичайне зло, коли  без повідомлення всіх мешканців про захід, безальтернативно створювались ОСН мікрорайонів. Але ми стали винятком. Єдність громади є особливим надбанням стійких до тиску киян.

Поділившись  досвідом самоорганізації населення Комсомольського масиву з пані Риммою,   стало абсолютно  логічним визнання нашого ОСН «КМК «Пробудження». Позиція юриста нашої громади В’ячеслава Івановича Цедіка, який веде супровід створення та легалізації ОСН « КМК «Пробудження», була визнана як правомірна.  ОСН створений  25 листопада 2012 року  у складі 9 будинків та розширений 11 грудня  12р. до 23 будинків. Так, це поки що складає  36 відсотків населення масиву, але це значна частина населення мікрорайону, яка визнала необхідність єднання і проголошення своєї самостійної сили – сили громади, що впроваджує конституційний лад на  засадах демократичної державності в окремо взятій території.  Наш досвід був цікавий всім присутнім гостям семінару,  запрошеними   Р. Білоцерківською та членами її команди в Києві.  Наша група особливою є тим, що за процес створення територіальної громади взялись кияни різних спеціальностей та професій, а не лише підприємці.  Цей факт є надзвичайно позитивним, тим, що ОСН буде відображати інтереси всіх верств населення та його прошарків: як видатних людей мікрорайону, вчителів та лікарів,  підприємців, робітників та безробітних, вільних художників та філософів.   Таке явище є унікальним для Києва і стане зразком іншим мікрорайонам Лівого берега і всієї столиці. Таким ОСН має бути як представницький орган киян.

Детально вироблений  Р. Білоцерківською план створення Територіальної громади нами втілюється незважаючи на відсутність погодження факту легалізації нашого ОСН  з боку горезвісної Київської міської державної адміністрації, яка за юридичним обґрунтуванням юристів семінару визнана нелегітимною. З часом  ми будемо мати всі  документальні докази.  Ми подали вже перші запити згідно  програми  і чекаємо відповідей, щоб рухатись далі і наближати громаду  у вільний простір через  відновлення абсолютної дії всіх діючих  законів України починаючи з Конституції.

Свою діяльність ми не обмежуємо лише боротьбою з забудовами,  але і впровадженням законної  діяльності серед правоохоронних структур, що відображається в ініційованому круглому столі,  який буде проходити за участі громадськості та  працівників МВС Дніпровського району. Запрошуємо всіх бажаючих бути присутніми 5 лютого о 15.00 в актовій залі ЖРЕО № 404 за адресою вул. Миропільска 13.

Попередньо блоки тем  будуть такі:

1.   Діяльність Дніпровського РУ ГУ МВС у м.Києві та їх результативність.  Характеристика злочинності та показник розкриваємості.

2.       Резонансні кримінальні справи Комсомольського масиву та хід їх розслідування. Кримінальні справи по факту громадських протестів на масиві. МВС на захисті громади чи рейдерів?

3. Проблеми розгляду заяв громадян. Причини затягування розгляду заяв.

4.   Антикорупційна діяльність райвідділу. Взаємодія райвідділу МВС з іншими місцевими органами державної влади.

5.   Проблеми взаємодії МВС з громадою та шляхи їх подолання з метою оптимального забезпечення правового порядку на масиві. Готовність до контролю громад.

 

Додаткові пропозиції тем приймаємо до 01.02.2013р. включно.

 

Впевнені, що цікавим для вас буде перегляд всієї конференції, свідками якої ми були. Значимим був для всіх виступ основного доповідача.

« Р. Білоцерковська про засади вільного простору»

http://www.youtube.com/watch?v=NlW3RaDAae0&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg…

Цікавими були докази голови новоствореної територіальної громади Черкащини Голова територіальної громади Придніпровського р-ну міста Черкаси Сурай Станіслав Віталійович про не легітимність держави, як апарату управління населенням України.

«Офіцери в проекті вільного простору»

http://www.youtube.com/watch?v=mUYQ30FW-6s&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg&index=2

Ну і  активісти мали змогу висловити позицію.

«Виступ О. Дядюка, юриста ГО «Самоврядна громада» та суперечливі дебати учасників»

http://www.youtube.com/watch?v=KQGVRkYZlYY

«Свідомі в пошуках вільного простору»

http://www.youtube.com/watch?v=jOygLLtcQ3Y&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg…

Висновки надзвичайно важливі і є керівництвом до дій.

Радимо ознайомитись з  порадами на сайті. http://pravoprostir.com

Редакція ГО ” Самоврядна громада”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *