2013 – перший рік НОВОГО СВІТУ.

godinnik_na_noviy_rik Сьогодні, 31 грудня і 2012 рік стає вже історією  власного життя, родини, столичної  спільноти, країни. Він буде в пам’яті  кожного, як  шлях через  випробування  до нових успіхів. Годинник відстукає останні секунди  2012року і  прийде новий 2013 рік  НОВОГО СВІТУ.

Від щирого серця вітаємо всіх з наступаючим 2013 роком та Різдвом Христовим!

Новорічні та різдвяні дні — це час радісних зустрічей з рідними та друзями, час тепла і затишку родинного вогнища. Свята об’єднують людей загальним настроєм, спільними емоціями, надією. Адже всі мріють про здоров’я, благополуччя і щастя.

Ми разом і кожний окремо стане в Новому році  носієм нового життя, нової та чистої моралі, людяності, ввічливості та поваги один до одного. Ми бажаємо всім усвідомити новизну того часу. За таких умов новий рік стане початком нового етапу розвитку України і початком нашого нового, щасливішого за попередні часи життя. Бажаємо відчути задоволення від свободи та незалежності. Бажаємо кожному киянину реалізувати свої таланти та отримати визнання суспільством нових проектів, що принесуть добробут, затишок  та  заможність в українські родини.  Сім’ї ваші будуть наповнені радістю та втіхою  за наших близьких  та рідних.  Шукайте нові ідеї в собі, виносьте їх на загал міста, радійте за тих, хто є їх носієм і підтримуйте своєю участю  все нове.  Давайте об’єднуватись навколо тих, хто реально  прагне, діє і досягає величного.

Хай щастить  в Новому році!

З значущими проектами в Новому році,

ГО «Самоврядна громада»

 

Пісенна хвилинка для вас. http://www.youtube.com/watch?v=M_EHzRsODSc

хай приносить настрій.

rizdvo

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *