Провідник державності, прав і свобод УКРАЇНЦІВ – Рімма Білоцерківська

Деталі діяльності юриста правового простору, що викликала обурення відживаючої системи, замовну дискредитацію і загрозу ув’язнення за сфальшовані звинувачення у зв’язках з сепаратистами.

         Оскільки наша з вами держава не набула стану суспільства, де прекрасна стать є шанованою кожного дня, жіноче свято 8 БЕРЕЗНЯ більшість населення України чекає як вільний від роботи день. Відзначимо і ми його так, як вимагає від нас наше спільне життя: замість турботи про затишок в оселі, на наші плечі нині навалився тягар про порятунок країни. Жіноча витримка та мужність стають опорою у всіх непідйомних питаннях суспільства не лише на війні, а і в середині країни, де корупція змагається силою з іншими зовнішніми перешкодами.
Тому в це знаменне свято я розповім про справи жінки, якій ще не звучить ода і фанфари честі, не плескають в долоні трибуни під вручення нагороди, премії або почесної подяки, їй не готують тепле місце під куполом Верховної Ради. Не до нинішнього двору її дії, мудрі думки та справи, оскільки, вона, розібравшись з діагнозом хворої системи, як правозахисниця з національним іменем, вже виробила конституційну систему порятунку України, вийшла на передову протистояння. Там агенти великого капіталу, прикриваючись статусами громадських діячів, намагаються дискредитувати, обливають брудом і нісенітницями. Замість визнання та підвищення авторитету за віддану державі роботу, з метою дискридитації готують фальсифікації її історико правових висновків та діяльнності, наймають нездатних до аналітики грошолюбних журналістів, жовторотих «політиків» та працівників СБУ – найманців, щоб страхом витравити зі свідомості нації елементарну здатність мислити і відрізнити істину від брехні. Виснажившись, від відсутності прогресивних ідей в старій системі в пошуках нового дихання, вони організовують круглі столи і запрошують на них тих, хто ще не встиг, а може навіть «вмотивовано не зміг» вникнути в корінь кризи, але в супереч законів розвитку самовпевнено намагаються  «програмувати» наше з вами життя, використовуючи поняття тієї ж системи. Тому і не змінюється наше життя через команди з гори, а інформаційним простором з новинних ЗМІ шириться лише омана про приреченість і нездатність нашого народу до самоорганізації.
Але даремно, по всій землі на місцях з заходу до сходу шириться процес єднання України, в ході якого з’являються нові імена національної еліти. Вони не на слуху, їх імена в серцях і в розумі. Саме про них буду писати нині і в майбутньому, буду розповідати про їх справи , труднощі і перемоги. Вони не просто здатні влади, вони її вже мають і творять державу України НОВОЇ Конституційної ЯКОСТІ, не заходячи в кабінети. Кабінети ховаються від них.
Мені, суспільствознавцю, що  знає життя  у всіх його проявах, унікально повезло. Бог, провівши через пошук кращої політичної стратегії для України, звів мене з справжньою патріоткою, яскравою і світлою особистістю Риммою Білоцерківською, що виплекала її для нас і наших нащадків. Відомі видання все ж таки не раз брали в неї інтерв’ю. (Римма БІЛОЦЕРКІВСЬКА: «Боротьба за обстоювання прав громад небезпечна для олігархів») Так і я тепло пригадую 2012 рік, травень місяць, акція в Маріїнському парку і її очі, що пронизливо шукали серед киян однодумців, бо знала не по чутках, що насувається над Україною страшенна небезпека. З того часу вже успішно в багатьох інтернет ресурсах ґрунтовно і доступно просто викладені були її підходи до конституційного державотворення. Навколо них об’єдналась нова національна еліта України, серед яких левова частина носіїв успішних практик і проектів належить жінкам. Їх спільна аналітика суспільних процесів дає вихід Україні там, де юристи опускають руки, а адвокати системи навіть не наважуються сперечатись. Рима Білоцерківська, як лідер процесу, твердо відстоюючи унітарність України на противагу федералізації, що в областях і районах України потайки шиється адміністраторами, оберігає процес встановлення Конституції України від збочення і від нерозуміння. Вона вчить передбачати наслідки помилок і тому унеможливлює їх в правозахисних діях. Щодня Рима Білоцерківська і її команда там, де більше потрібна і тому зменшується кількість людей, які її ще не знають. Турбуючись про повернення господарів в загублену хату, як справжня берегиня, вона своїми думками прорвала шаблон байдужості, що 25 років нав’язувався нації. Вона, починаючи з 2009 року відстоює істини, які і сьогодні є актуальнішими за всі цитати загально визначених старих моральних авторитетів, що непомітно зникають з арени суспільної думки. Та і не даремно. Справжнє, природнє і чисте перемагає штучне і не дієздатне. На своїй сторінці у ФБ Римма Білоцерківська своєчасно реагує на всі суспільно політичні події в Україні і надає їм оцінку, мотивує до правомірних дій самоврядування і конституційної децентралізації. Щоб остаточно розвінчати всі безпідставні напади на неї вкрай важливо для виконання завдання статті та епіграфу дослідити її підходи .
          “Слово ГОСПОДАР походить від слова господь ” ВИКИПЕДІЯ
            Знаєте, як здавна в українських селах було?
Помре родина, а родичі десь далеко і не знають про це.
В пустій хаті і вікна поб’ють та порозкрадають все, що залишилось та навіть почнуть стіни по цеглинкам розбирати.
           І так буде до того часу поки не повернуться ГОСПОДАРІ.
Нашу з вами хату, з назвою УКРАЇНА, 20 років розкрадали, розтягали і знищували і тільки тому, що ми з вами, ГОСПОДАРІ цієї країни, не знали, що саме ми в ній і є ГОСПОДАРЯМИ .
Не знали, тому що не хотіли знати ?
Чи може від буденних турбот ніколи було про це думати ?
Можна знайти безліч причин чому так сталось, але вони нас не звільнять від обов’язку перед нашими власними дітьми і онуками бути ГОСПОДАРЯМИ в нашій країні . І після того, як ви будете знати в який спосіб у нас з вами вкрали цілу країну переконані, що жоден українець не зможе пояснити своїм нащадкам, чому ми, майже 30 мільйонів дорослих людей не змогли зупинити .
              Як вони вкрали у нас цілу країну ?
Тотальним порушенням закону і Конституції протягом 20 років, що кожного дня на собі відчуваємо ми, вибудована злочинна система розкрадання власності народу та якою у неконституційний спосіб усунуто від влади народ-як єдине джерело влади.
Чотириста п’ятдесят Народних депутатів Верховної ради Української РСР 12 скликання за попередньої змовою з метою захоплення влади та розкрадання та привласнення державного майна у великих розмірах Української РСР прийняли Акт «проголошення незалежності України» іншого органу іншої держави ніж вказано було у Конституції (Основного Закону) Української РСР, а саме: Верховної Ради України від 24.08.1991р. б/н реєстрації та доказів його засвідчення головою цього новоутворення.
           Тим же складом 12.09.1991р. здійснили новий злочин з метою захоплення влади та розкрадання та привласнення державного майна у великих розмірах Української РСР прийняли закон вже іншої держави України “Про правонаступництво України” і з моменту проголошення незалежності України ст.1 цього закону самопроголосили найвищим органом державної влади України себе, Верховну Раду України в депутатському складі Верховної Ради Української РСР та таким чином назвали себе Верховною радою України 1 скликання, якої ніхто з громадян не обирав.
Статтею 4. ЗУ “Про правонаступництво” визначили, що “Органи державної влади і управління, органи прокуратури, суди та арбітражні суди, сформовані на підставі Конституції (Основного Закону) Української РСР, діють в Україні до створення органів державної влади і управління, органів прокуратури, судів та арбітражних судів на підставі нової Конституції України”.
          На час вчинення цих злочинів 24.08.1991р. та 12.09.1991р. і до 13.07.1996р. – дня вступу в законну силу нової Конституції України 1996 року за нормою ст.11 Конституції (Основного Закону) Української РСР державною власністю було спільне надбання всього радянського народу, основна форма соціалістичної власності, та визначено, що у виключній власності держави є: земля, її надра, води, ліси. Державі належать основні засоби виробництва в промисловості, будівництві і сільському господарстві, засоби транспорту і зв’язку, банки, майно організованих державою торговельних, комунальних та інших підприємств, основний міський житловий фонд, а також інше майно, необхідне для здійснення завдань держави.
           За Главою 14 Місцеві Ради народних депутатів в статті 124. Органами державної влади в областях, районах, містах, районах у містах, селищах і селах України були обласні, районні, міські, районні в містах, селищні, сільські Ради народних депутатів, які відповідно до статті 126 забезпечували комплексний соціально-економічний розвиток на своїй території, здійснюючи керівництво підприємствами (об’єднаннями), організаціями і установами, які були їх комунальною власністю.
             Відповідно до нової Конституції України 1996р., статей 142 та143 територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності та матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах. Та нормами ст.140 Конституції України від 1996р. визначено, що місцеве самоврядування є правом територіальної громади – жителів села чи добровільного об’єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста – самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. Місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою в порядку, встановленому законом, як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування: сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи.
               Відповідно до норм ст.140 ст.142 та 143 нової Конституції України 1996р. комунальна власність, що була державною Української РСР повинна була передана виключно юридичним особам територіальним громадам нової держави Унітарної республіки Україна . Але після 13.07.1996р. вступу в силу нової Конституції України 1996р. Президент України, Кучма Леонід Данилович, як гарант додержання Конституції України відповідно до статті 102 мав би передати всю комунальну державну власність Української РСР до територіальних громад Унітарної республіки України, які би нею і розпоряджались. Але він злочинно цього не зробив. І разом з усіма своїми послідовниками, Ющенко Віктором Андрієвичем та Януковичем Віктором Федоровичем та депутатами Верховними Радами України І-VІ скликань, органами місцевого самоврядування на місцях, яким до цього часу нічого не належить за Конституцією України просто відкрито викрали майже всю державну власність Української РСР, тобто власність представників народу, що її створили починаючи з дня здійснення зради 24.08.1991р. і по цей час.
            Такі дії кваліфікуються за ст. 82 КК Української РСР, як відкрите викрадення державного майна, вчинене у великих розмірах, а після вступу в силу Кримінального кодексу України 08.06.2001р. за ст. 109 КК України ( Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади ) та 111 КК України ( Державна зрада ).
         Таким чином по відношенню до кожного громадянина Української РСР та України, як народу, що є власником всього державного майна Української РСР організованою групою осіб скоєно злочин, що носить ознаки складу злочину за ст. 56 КК Української РСР ( Зрада батьківщини) ст. 82 КК Української РСР ( Розкрадання державного або громадського майна шляхом грабежу у великих розмірах ) та за ст. 109 КК України ( Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади ) та 111 КК України ( Державна зрада ) .
Тобто, коли 24.08.1991р. наші «благодетели», 450 народних депутатів Верховної ради Української РСР 12 скликання, з високої трибуни заявили гасло “виходячи із смертельної небезпеки, яка нависла була над Україною в зв’язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 року”, то під ним вони у злочинний спосіб і роздерибанили всю країну. І так всі ці роки з кожним днем збільшується жебраків по Україні, про що на своїх сторінках усвідомивши свій власний трагізм констатують чоловіки (СПАПЛЮЖЕНА КОНСТИТУЦІЯ) Підтверджують, що те сталося з причини спаплюження Конституції.
І таким чином в Україні починаючи з 24.08.1991р. немає жодного органу влади створеного у відповідності до закону і Конституції. Тому всі приміщення і Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України і т.д- просто захоплені самозванцями.
А в них повинні з’явитись люди від територіальних громад, наші з вами висуванці, а кого висувати, або не висувати тільки ми і знаємо на місцях.

         Що ж робити ? Чи є вихід ? Питає і сама відповідає Римма Білоцерківська .
А вихід є завжди, впевнена вона і ми, оргкомітет по встановленню конституційного устрою, що координує процес за модерацією Римми Білоцерківської. Вона радить просто повернутись ГОСПОДАРЯМИ у власну країну, стати владою та відновити інструменти безпосередньої демократії встановлені нормами Конституції України .
От так і хочеться написати Акт проголошення … повернення ГОСПОДАРІВ в Україну і як преамбулу написати: “ Виходячи із смертельної небезпеки, яка нависла була над Україною в зв’язку з державним переворотом в Українській РСР 24 серпня 1991 року і до цього часу, що призвело до подальшого і повного розкрадання власності народу України. ” готуємо народний, конституційний ПЛАН дій :
1. Безпосереднє управління народу ;
2. Територіальні громади ;
3. Місцева міліція та комітети територіальних громад ;
4. Реєстрація юридичної особи публічного права територіальної громади та територіальних виборчих комісій;
Надає нам з вами для розуміння
детально понятійний апарат прав громадян і
правові можливості їх реалізації.
1.Безпосереднє демократія -управління народу
Розділ I Конституції України ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ Стаття 1. Україна є …демократична … держава.
            Демокра́тія (з грец. δῆμος + κράτος = народ + влада = «влада народу») — політичний режим, за якого єдиним легітимним джерелом влади в державі визнається її народ. При цьому управління державою здійснюється народом або безпосередньо (пряма демократія), або опосередковано, через обраних представників (представницька демократія).
              Демократія як народовладдя на сьогоднішній день має
дві загальновизнані форми:
пряма (або безпосередня) демократія та представницька демократія. Пряма демократія — безпосередня участь громадян у вирішенні державних справ (прийняття рішення на референдумі, вирішення питань на загальних зборах тощо);
представницька демократія — вирішення державних питань представницькими органами (парламентом, місцевими Радами тощо), управління державними справами не безпосередньо, а через обраних депутатів парламенту чи місцевого представницького органу.

На щастя в Конституції України передбачені :
1. пряма ( безпосередня ) демократія ;
2. представницька демократія
            Аналізуючи норми права, що нам те все забезпечують в нас не з’являється ні жодного сумніву про правомірність порятунку України саме в цій площині.
Так Конституція України і Закони України говорять наступне:
Стаття 5. Україна є республікою.
              Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
            Ніхто не може узурпувати державну владу.
Стаття 39. Громадяни мають право збиратися мирно… і проводити збори,… про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.
Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судом відповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку – з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод інших людей.

Розділ III
ВИБОРИ. РЕФЕРЕНДУМ

Стаття 69. Народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії.
ч2.Створити територіальні громади у містах ,у районах міст з районним по-діленням, селах, селищах та безпосередньо здійснювати місцеве самоврядування через територіальні громади

Розділ XI
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Стаття 140. Місцеве самоврядування є правом територіальної громади – жителів села чи добровільного об’єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста – самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України.
Особливості здійснення місцевого самоврядування в містах Києві та Севастополі визначаються окремими законами України.
Місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою в порядку, встановленому законом, як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування: сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи.
Стаття 141. частина 2
Територіальні громади на основі загального, рівного, прямого виборчого права обирають шляхом таємного голосування відповідно сільського, селищного, міського голову, який очолює виконавчий орган ради та головує на її засіданнях. Строк повноважень сільського, селищного, міського голови, обраного на чергових виборах, становить п’ять років.
Стаття 143. Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання; встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів; утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.

Закон України ”Про місцеве самоврядування”
Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1. Основні терміни, використані в цьому Законі
Основні терміни, використані в цьому Законі, мають таке значення:
загальні збори – зібрання всіх чи частини жителів села (сіл), селища, міста для вирішення питань місцевого значення;
Стаття 4. Основні принципи місцевого самоврядування
Місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах:
підзвітності та відповідальності перед територіальними громадами їх органів та посадових осіб;
Стаття 6. Територіальні громади
1.Первинним суб’єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є територіальна громада села, селища, міста.
Стаття 8. Загальні збори громадян
1. Загальні збори громадян за місцем проживання є формою їх безпосередньої участі у вирішенні питань місцевого значення.
2. Рішення загальних зборів громадян враховуються органами місцевого самоврядування в їх діяльності.
3.Порядок проведення загальних зборів громадян за місцем проживання визначається законом та статутом територіальної громади.
Стаття 12. Сільський, селищний, міський голова
1. Сільський, селищний, міський голова є головною посадовою особою територіальної громади відповідно села (добровільного об’єднання в одну територіальну громаду жителів кількох сіл), селища, міста.
3.Створити місцеву міліцію та комітети територіальних громад
Закон України ”Про місцеве самоврядування” щодо МІЛІЦІЇ
Стаття 38. Повноваження щодо забезпечення законності, правопорядку,
охорони прав, свобод і законних інтересів громадян
1. До відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать:
а) власні (самоврядні) повноваження:
2. підготовка і внесення на розгляд ради пропозицій щодо створення відповідно до закону міліції, що утримується за рахунок коштів місцевого самоврядування, вирішення питань про чисельність працівників такої міліції, про витрати на їх утримання, здійснення матеріально-технічного забезпечення їх діяльності, створення для них необхідних житлово-побутових умов;
щодо КОМІТЕТУ ГРОМАДСЬКИХ ПРЕДСТАВНИКІВ
б) делеговані повноваження:
1. вчинення нотаріальних дій з питань, віднесених законом до їх відання, реєстрація актів громадянського стану (за винятком виконавчих органів міських (крім міст обласного значення) рад);
щодо КОМІТЕТУ ВИБОРЦІВ
2.До відання виконавчих органів міських (за винятком міст районного значення) рад, крім повноважень, зазначених у пункті “б” частини першої цієї статті, належить:
5) здійснення заходів щодо ведення Державного реєстру виборців відповідно до закону.

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про Державний реєстр виборців
5. Розділ II. ОРГАНИ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

Стаття 14. Органи Державного реєстру виборців рганом ведення Реєстру є:
1. До органів Державного реєстру виборців (далі – органи Реєстру) належать:
1) розпорядник Державного реєстру виборців (далі – розпорядник Реєстру);
2) органи ведення Державного реєстру виборців (далі – органи ведення Реєстру);
3) регіональні органи адміністрування Державного реєстру виборців (далі – регіональні органи адміністрування Реєстру).
5. Органом ведення Реєстру є:
1) у районі, районі в місті Києві, місті Севастополі – відповідний структурний підрозділ апарату районної, районної у місті державної адміністрації;
2) у місті обласного (республіканського в Автономній Республіці Крим) значення без районного поділу – відповідний виконавчий орган міської ради;
3) у районі в місті обласного значення з районним поділом – відповідний виконавчий орган районної у місті ради або відповідний структурний підрозділ створеного у районі виконавчого органу міської ради.
6. Повноваження органу ведення Реєстру поширюються на територію відповідного району, міста, району в місті та сіл, селищ, міст, що входять до його складу.
7. Органи ведення Реєстру забезпечують ведення Реєстру в порядку, встановленому цим Законом та розпорядником Реєстру.
8. Органи ведення Реєстру мають власну печатку та бланк, зразки яких затверджуються розпорядником Реєстру.
9. Регіональним органом адміністрування Реєстру є:
1) в Автономній Республіці Крим – відповідний структурний підрозділ апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим;
2) в області, місті Києві, місті Севастополі – відповідний структурний підрозділ апарату обласної, міської державної адміністрації.
10. Повноваження регіонального органу адміністрування Реєстру поширюються відповідно на територію Автономної Республіки Крим, області, міста Києва, міста Севастополя та сіл, селищ, міст, що входять до його складу.
11. Регіональні органи адміністрування Реєстру здійснюють організаційну підтримку, забезпечують взаємодію місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій стосовно створення та ведення Реєстру, контролюють виконання рішень розпорядника Реєстру. Регіональний орган адміністрування Реєстру має доступ до статистичних відомостей Реєстру.

щодо КОМІТЕТУ НАРОДНИХ ЗАСІДАТЕЛІВ і ПРИСЯЖНИХ
Конституція України
Розділ VIII
ПРАВОСУДДЯ

Стаття 124. Правосуддя в Україні здійснюється виключно судами.
Народ безпосередньо бере участь у здійсненні правосуддя через народних засідателів і присяжних.

Щодо РЕЄСТРУ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ
ЗАКОН УКРАЇНИ

«Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців»
Стаття 6. Державний реєстратор
3. Державний реєстратор підпорядковується міському голові міста обласного значення або голові районної, районної в містах Києві та Севастополі державної адміністрації.
2. Державний реєстратор призначається на посаду та звільняється з посади міським головою міста обласного значення або головою районної, районної в містах Києві та Севастополі державної адміністрації за погодженням із спеціально уповноваженим органом з питань державної реєстрації.
4.Реєстрація юридичної особи публічного права територіальної громади та територіальних виборчих комісій

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців

Цей Закон регулює відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, а також фізичних осіб – підприємців.
Стаття 6. Державний реєстратор
2. Державний реєстратор призначається на посаду та звільняється з посади міським головою міста обласного значення або головою районної, районної в містах Києві та Севастополі державної адміністрації за погодженням із спеціально уповноваженим органом з питань державної реєстрації.
3. Державний реєстратор підпорядковується міському голові міста обласного значення або голові районної, районної в містах Києві та Севастополі державної адміністрації.

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про вибори народних депутатів України
25 березня 2004 року
N 1665-IV із змінами від від 7 квітня 2011 року за законом N 3205-VI

Стаття 25. Статус виборчих комісій
5. Окружна виборча комісія є юридичною особою. Окружна виборча комісія є комісією вищого рівня щодо всіх дільничних виборчих комісій в межах відповідного територіального виборчого округу з питань виборів депутатів.
Стаття 38. Набуття та припинення окружною виборчою комісією статусу юридичної особи
1. Набуття та припинення окружною виборчою комісією статусу юридичної особи здійснюється в порядку, передбаченому законами України, з особливостями, встановленими цим Законом.
2. Окружна виборча комісія набуває статусу юридичної особи з моменту внесення запису про включення відомостей про комісію до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
3. Для внесення запису про включення відомостей про окружну виборчу комісію до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців голова комісії, в разі його відсутності – заступник голови, не пізніш як через шість днів з дня утворення комісії повинен особисто подати державному реєстратору за місцем розташування окружної виборчої комісії копію відповідної постанови Центральної виборчої комісії про утворення комісії та заповнену реєстраційну картку встановленого зразка.
4. Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації окружної виборчої комісії як юридичної особи не сплачується.
5. Статус окружної виборчої комісії як юридичної особи припиняється шляхом внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про проведення державної реєстрації припинення окружної виборчої комісії як юридичної особи.
6. Не пізніш як через п’ять днів з дня офіційного оприлюднення результатів виборів депутатів голова окружної виборчої комісії, в разі його відсутності – заступник голови, звертається особисто до органу реєстрації із письмовим повідомленням про дату припинення комісії.
7. На підставі повідомлення, зазначеного в частині шостій цієї статті, у Бюлетені державної реєстрації друкується інформація про дату припинення окружної виборчої комісії, що є підставою для пред’явлення комісії претензій по боргових зобов’язаннях.
8. Плата за публікацію повідомлення у Бюлетені державної реєстрації про припинення окружної виборчої комісії не сплачується.
9. Для проведення державної реєстрації припинення окружної виборчої комісії як юридичної особи шляхом ліквідації голова комісії, в разі його відсутності – заступник голови, після закінчення процедури припинення комісії, але не раніше тридцяти днів з дня офіційного оприлюднення результатів виборів, повинен особисто подати державному реєстратору за місцем розташування комісії заповнену реєстраційну картку встановленого зразка, довідку архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню, а також акт спільної перевірки фінансово-контролюючими органами. Додаткові документи для проведення державної реєстрації припинення окружної виборчої комісії як юридичної особи в результаті її ліквідації не вимагаються.
10. Голова окружної виборчої комісії, в разі його відсутності – заступник голови, передає до Центральної виборчої комісії виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців з відомостями про проведення державної реєстрації припинення окружної виборчої комісії як юридичної особи.
Територіальні громади так мають забезпечити всім. Так можливості мобілізації в територіальних громадах (тих же афганців, що є військовозобов’язаними) під час надзвичайного стану коли відсутні будь-які органи влади в Україні.
Щодо виборів , то в статути територіальних громад ,які ми зареєструємо, як юридичні особи публічного права Унітарної республіки України можна внести порядок висування та обрання депутатів місцевих рад та міських, сільських, селищних голів, так само як і порядок висування та обрання депутатів Верховної ради України, свої місцеві податки , власну валюту.
Що потрібно для того, щоб все це відновити, відродити-
по-перше – знати, як це робити; ( а ми то все знаємо і успішно вчимо )
по-друге – бажання це зробити і трішечки наполегливості.
І країна — НАША, а ми і наші діти в ній ГОСПОДАРІ.»

Налякались господарності українців, крадії України,  і тому змішали світле і праведне з грішним і злочинним.

Але вже у відповідь на незаконні дії і ухвали про підозри в державному перевороті на громадських діячів працівники СБУ отримали від прихильників Римми Білоцерківської, активістів національної ідеї (встановлення конституційного устрою і оформлення національного багатства) зобов’язання про дослідження різниці в підходах тих, хто намагається саботувати конституційне перезавантаження системи і тих,  хто діє в бік зміцнення Української держави і відновлення її обороноздатності. Щоб і ви були в курсі тієї різниці, пропонуємо дослідити діяльність збоченців і фальсифікаторів Конституції України.

       Мусимо також знати авторів замовних статей і відео наклепів проти наших спільних дій, щоб маючи підтримку правозахисниці національного масштабу, переможно вистояти від тиску опонентів і впевнено вибудувати оновлену Конституцією державу Україну.

З найкращими побажаннями теплої весни,
вільної і заможної України, любові до всіх
Інна Плотнікова

1 коментар до “Провідник державності, прав і свобод УКРАЇНЦІВ – Рімма Білоцерківська

 • 8 Березня, 2017 о 23:30
  Permalink

  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1443035945738256&id=100000955929789&pnref=story.unseen-section насвоїй сторінці пише Р.Білоцерківська Папа Римський Іоанн Павел II в своїй роботі в 1991 році написав ” В попередні часи вирішальним фактором виробництва була земля , потім капітал… Сьогодня вирішальний фактор – сама людина і її знання “.
  Отже йде робота над цим головним ресурсом в державі , щоби не дай Боже він не зрозумів , що він головний в своїй власній державі і як Божа людина ,і як громадянин держави і публічний власник національного багатства Унітарної республіки Україна : землі , капіталу…
  Думаю , що тут робота знайдеться для кожного громадянина України ,який має конституційним обовязком донести до іншого знання про те ,що за Конституцією і Цивільним кодексом України в нашій спільній державі :
  – людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою СОЦІАЛЬНОЮ цінністю;
  – український народ – громадяни України всіх національностей,
  є публічними власниками Основного національного багатства України: землі, її надр, атмосферного повітря, водних та інші природних ресурсів, які знаходяться в межах території України, природних ресурсів її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони, публічних фінансів своєї територіальної громади , комунальних підприємств;
  – кожний громадянин має право користуватися природними об’єктами права власності народу відповідно до закону.
  Держава забезпечує захист прав усіх суб’єктів права власності і господарювання, СОЦІАЛЬНУ спрямованість економіки.
  Як тільки більшість УКРАЇНЦІВ те зрозуміє і почне спільно діяти у напрямку виконання Конституції України , а саме:
  – обліку наіонального багатства на громадян України в територіальних громадах сел,селищ , міст , районів в містах з районним поділом;
  – спонукання органів місцевого самоврядування від імені тергромад здійснювати публічну господарську діяльність на примноження облікованого нацбагатства , а фактично до економічного розвитку держави;
  – спрямування зароблених коштів в тергромадах на СОЦІАЛЬНІ проекти , що ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ конституційні права КОЖНОГО;
  – користування землею АБСОЛЮТНИМ і ЄДИНИМ публічним власником КОЖНИМ громадянином України у розмірах передбачених Земеьним кодексом України .
  Все піде саме по НАШОМУ, Конституційному плану.
  Закінчиться війна і почнеться відлік часу для процвітання нашої найкращої ДЕРЖАВИ побудованої саме НАМИ і для НАШИХ дітей і онуків.
  От тоді на ПОВНІ ГРУДИ кожен може вигукувати :
  Слава Україні !
  Вже як ПЕРЕМОЖЦЬ, а не жертва.
  СЛАВА УКРАЇНІ!!!

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *