Громадський ОСН «КМК «Пробудження» – засновано!!! Приєднуйтесь заради змін у Києві.

схема пробудженняПовідомляємо вам чудову новину, за якою майбутнє!!! 28 листопада 2012р. ми, ініціативна група мешканців мікрорайону, яка в результаті 3-х річної системної правозахисної роботи  у всіх сферах життя  мешканців мікрорайону отримала від КИЇВРАДИ дозвіл  на створення  ОРГАНУ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ, шляхом повідомлення  на адресу  КМДА зафіксувала подіюзаснування ОРГАНУ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ «Комітет мікрорайону Комсомольський «Пробудження». Цей факт стався 25 листопада 2012 року об 11 годині в приміщені колясочної кімнати будинку вул. Миропільска, 29. Будинковий комітет зазначеного будинку люб’язно надав нам це  приміщення у розпорядження, щоби ми терміново та негайно розпочали процес створення юридичної особи, і  на більш високому рівні могли захищати права мешканців масиву. Адже проблеми наші не вирішуються, а соціальна напруга навколо процесу створення ОСН збільшується. На зазначеній конференції мешканців, головою якої був Голова будинкового комітету Миропільска, 29  Гутніченко Микола Маркович,  обрано робочий орган самоорганізації населення у складі поки що дев’яти досвідчених активних людей, які пройшли перевірку на довіру своїх сусідів. Також був обраний керівний склад ОСН у складі: Голови ОСН – Плотнікової Інни Микоалївни; заступника Голови ОСН – Цедіка В’ячеслава Івановича, секретаря ОСН – Проненко Лесі Анатоліївни. Остаточне погодження зазначених кандидатур відбудеться на конференції по розширенню членства, що відбудеться 11 грудня 2012р.  Окремим пунктом обговорення було Положення (статут) про діяльність ОСН. Голосуванням було винесено рішення прийняти за основу, винести на розгляд конференції по розширенню членства у складі  ОСН «КМК «Пробудження». Повний текст цього Положення розміщений у вкладеному файлі зазначеної статті. Пропонуємо вам всім його на обговорення. Вносьте  пропозиції та надавайте рекомендації та побажання.

Першими будинками у складі ОСН стали вул. Малишка, 9; вул. Малишка, 21; вул. Юності, 6; вул. Миропільска, 29; вул. Ген. Жмаченка 8; вул. Ген. Жмаченка, 12; вул. Ген. Жмаченка; 18 (кооператив «Метробудівець»); вул. Космічна, 4 (ДП «Хлібокомбінат»); вул. Бойченко, 2/6. Кількість мешканців (доросле населення)  цих будинків складає 3 тисячі 212 мешканців.  Представники цих будинків не лише слідкують за повідомленнями на нашому відомому на весь громадський Київ сайті, щоб бути захищеними у самих ганебних діях влади, але і реагують на ті новини, що мають надзвичайні наслідки для киян. Саме лідери цих будинків і почали дзвонити в набати після появи групи мешканців на масиві, які захотіли вкрасти ексклюзивне право лідерів громадського мікрорайонного руху  на створення незалежного демократичного мікрорайонного ОСН і на його місці,  створити  провладно – партійний, бізнес – лідерський  клан з тією ж назвою –  «Пробудження». Про авторів та організаторів того сценарію достатньо у емоційних фарбах викладалось в попередній статті. В наступний статті з назвою “ОСН на омані?! Яке об’єднання таке і плавання”  ми вам подаємо відео сюжет про діяльність наших опонентів, їх власну оцінку того що роблять і чого прагнуть. Вийти на рівень цивілізованого змагання та вийти на відкриті альтернативні вибори вони не змогли.

Щодо нашого процесу, то ми повідомляємо, що повні права ОСН зможе отримати після того, як зареєструється, тобто отримає статус юридичної особи. Це станеться  за умови входження не менше 50 %  + 1 голос мешканців. Чим раніше і організованіше ми будемо діяти, тим швидше почнемо впливати на владу, виносити свої пропозиції, проекти на рівень держави, змінюючи наше життя. Свідомі, освідчені кияни мають свої ідеї, своє бачення на розв’язання проблем і за умови їх переконливого донесення до громади та  сприйняття, ми зможемо домогтись їх реалізації, чим покращувати  життя на масиві.

Щодо поточного моменту процесу самоорганізації. Працівники КМДА з сумом сприйняли  наше повідомлення. Службовець, що приймав протоколи, документи, шукав підстави для відмови: перевіряв наявність паспортів, прописки, відсутність зворотнього адресату на повідомленні, яке не має за законом зворотного зв’язку. Підстав для відмови не було. Прийняли. Сподіваємось, що і працівники Головного управління внутрішньої політики КМДА будуть діяти за законом, виконають все згідно чинного законодавства і не будуть звертати увагу на будь – який тиск вище стоячих органів. Судові тяганини шлях в нікуди. Своїми діями ми доводимо, що громада основна рушійна сила всіх  змін у столиці. Якщо КМДА за реформування, вона мусить бути за свідому громаду.  Ми віримо в можливість розпочатого конструктивного діалогу та пошук практичних рішень на умовах рівноправ’я.

legalizaciya_osn_probudzhennya_0Щодо подальших дій самоорганізації. Ми продовжуємо діяти згідно всіх планів і розпочинаємо розширення членства в заснованому 25 листопада 2012року ОСН « КМК «Пробудження». З цією метою просимо вас ознайомитись з повідомленням у вкладеному файлі  та ознайомити з ним своїх сусідів. Саме такі заходи нам потрібно провести на масиві, налагодити стосунки співпраці з депутатським корпусом і бути готовими гуртом змінювати життя. Ми, ініціативна група мешканців масиву впевнені: Комсомольський масив у м. Києві стане початком ПРОБУДЖЕННЯ ЛІВОГО БЕРЕГА КИЄВА.

Приєднуйтесь заради змін у столиці!!!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *