Час прийшов просто неба зборів громади

СТАТТЯ – ОГОЛОШЕННЯ

Увага! Кияни, особливо Дніпровського району!
Термінове повідомлення про негайне зібрання всіх громадян зі здоровим глуздом і всіх тих, хто розуміє відповідальність перед нинішніми і прийдешніми поколіннями, перед власними дітьми.

       За невіглаством і відсутністю правових знань  через «безвіз» в нас з найбагатшої країни світу  викрадається працездатна молодь, щоб всім що маємо в надрах України заволодіти іншим. Зважено поставтесь до написаного.
В якості інформаційного повідомлення від імені оргкомітету дій громадян по встановленню конституційного устрою в м. Києві повідомлю вам наступне.
Користаючись скудністю розповсюдження методичних матеріалів щодо програми програми порятунку України, блокування дій нашої групи з боку чиновницького апарату, найманих активістів від політичних сил, замовчення її у ЗМІ члени партійних осередків нашого району почали працювати на випередження дій власників національного багатства – тобто нас з вами. Лякаючись результатів громадського розслідування нашої групи по всім сферам суспільного життя, остерігаючись, що громада Дніпровського району почне повертати свої викрадені права на майно і наші ж будинки, фундаментально почне розібратись з власністю на об’єкти публічної власності: школи, садочки, лікарні в яких відбувається розквіт корупції, свавілля посадовців, грабунок батьків на ремонти та ін… в районі почалась підготовка до перезавантаження влади минулих часів. Тобто, старі кадри керівництва району весь цей час готували собі гідну заміну для прикриття своїх злочинів викрадання майна, приміщень, парків та скверів, що і призвело до війни, кризи, революцій, майданів відстрілу наших співвітчизників, що загинули так і не зрозумівши за що і за кого повстали. Ми зобов’язані перед їх пам’яттю зупинити громадянську війну, яка організована тими, хто боїться відповідальності за причинене лихо всім нам. Ми маємо не надати можливості в районі реанімувати стару систему грабунку нас з вами.
 Повідомляємо, що у вівторок, 11 квітня партійці збираються в Дніпровській РДА, щоб переобрати Громадську раду (згідно з повноважень – дорадчий орган при РДА, яким призначив її Кабінет міністрів в супереч Конституції України, абсолютно не потрібний простим громадянам орган). Він за їх задумом має підмінити наш з вами представницький орган, який мав би бути створений від нашого імені в першу чергу. Він має складатись з громадян, порядність яких буде перевірена за місцем проживання. Кожний будинок має зорганізуватись публічно і демократично обрати порядних і перевірених громадян з числа мешканці в будинку. І після цього зібратись на збори, щоб обрати тих, хто має дбайливо і відповідально перед виборцями (з правом відклика його з посади) управляти майном, розпорядниками якого є ЛИШЕ ми з вами. Ми власники, а вони управлінці за нашими ініціативами, контролем за дотриманням Конституції України, де ми є власники 46 мільйонної неподільної частки. Від реалізації цього принципу і буде залежати наше з вами благополуччя і життя в достатку.
Даний факт є доказом, що Конституція України лякає окремих політичних діячів, їх не турбує наш з вами достаток. Так, член партії “Самопоміч” Олександр Тихонович, взяв на себе ініціативу і в супереч навіть діючому положенню КМУ, не очікуючи строків переобрання членів Громадської ради, взявся за організацію нової непотрібної нам недолугої і неконституційної інституції. Він збирає в РДА колишніх і нинішніх політичних діячів району, щоб знову прикриваючись акціями благодійності  привести під дах РДА старі політичні сили, що були ці всі роки учасниками дерибану і обкрадання дніпровчан. Для того вони на виборах використовували матеріальну винагороду (майданчики, продовольчі набори, святкові вітання) щоб заволодіти голосом виборців і мати свавілля весь час каденції.
Вся палітра запрошених пропонується для вашої уваги.

   Ось діяльність по блокуванню інформації ще  за сім місяців до знищення киян на майдані одного відомого  з діячів району та його помічника.

Сподіваємось, що запрошені зрозуміють, що діють в супереч Конституції України і такими діями сприяють загостренню ситуації.

          З іншого боку зрозуміло, що можливо б деякі з них за порядність і були обрані прозоро і відкрито на зборах місцевих локальних громад будинків територіальної громади Дніпровського району, однак в будинках мешканці не знають про свої права і можливості конституційно впливати на обраних і на прийняття рішень. Більшість не знають що існує система , впровадивши яку ми один раз і на завжди зможемо почати жити в достатку, а не жебраками світу з допомогою МВФ, кошти яких ідуть на підкуп не чистих на руку людей. Прогаймо цей процес, дані діячі почнуть по перевіреному способу заносити в квартири подачки, наймати агітаторів, які за гроші здадуть і вас і ваших дійте, як це і було всі ці роки. А далі що ? Замислювались? Як на довго вистачить вам ваших статків. Чи врятують вас від громадянської війни хати – маєткі в селах, де і там вже відбувається війна за необліковані землі і майно.
Система злочинна боїться таких питань і даної програми. Інформація про неї покривається місцевими пригодованими активістами, які ходять на переговори до кукловодів. В кожному будинку, якщо прозоро і демократично не самоорганізувались мешканці, приставлена людина від того чи іншого діяча, яка успішно отримує винагороду або у вигляді кришування бізнесу або за певну фінансову винагороду. За таких умов ми всі позбавлені розвитку і навіть гарантій людського життя. Діти наші змушені будуть всі тікати з країни, тому що ми з вами дали нас ошукати і для них не сформували демократичну і соціальну державу.
Це має знати кожний киянин, адже аналогічне відбувається у всіх районах і і інших містах – олігархи роблять ставки на тих же депутатів, що і були весь час.
Тому для того, щоб удосконалити інформаційно роз’яснювальну роботу, ми збираємось в цей же день 11.04.17 р. о 17.00 за адреосю вул Бульвар Праці 1 на захід «Просто неба збори громади», де ви дізнаєтесь про деталі намірів чиновників і будемо разом визначатись щодо реалізації програми оформлення наших з вами прав як власників, проведення інвентаризації об’єктів публічного майна. Час настав.
Дуже б хотілося, щоб всі хто має намір участі в конституційному процесі ( не русі, не об’єднанні, не організації, а саме процесі, що стосується кожного) прохання зареєструватись в групі.

Єдиний доступний нам інформаційно комунікаційний канал. Запрошую всіх бути читачами сайтуhttp://vyhid-e.org.ua/ де своєчасно надаються методичні поради і правові знання щоб кожний зрозумів, що за Конституцією України жити вигідно..
Подія, зміст і спільна для всіх  вироблена згідно Конституції України  програма дій висвітлена на сторінці. Чекаємо на нараді громадян.
Дії на місцях мають завершити справи полеглих за Україну.

З бажанням припинення війни і
встановлення конституційного порядку
члени оргкомітету дій громадян
по встановленню конституційного устрою в м. Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *