Питання денне – СУСПІЛЬНИЙ ДІАЛОГ про облік ресурсів України

           Шановні читачі сайту, як і сусіди по масиву Комсомольський, відповідальність за збереження якого взяла на себе ГО «Самоврядна громада» і в міру своїх сил дбає про порядок, чому і контролює місцевих чиновників особливо в питаннях використання публічної власності! Знову настав час активізувати просвітницьку роботу серед своїх сусідів у власних будинках з метою не допустити тотальної приватизації житла.
Вже в черговий раз звертаються з питанням мешканці масиву про методи захисту від агентів керуючих компаній на створення ОСББ. Чого вони тільки не фантазують і не обіцяють солодкого у вуха!!
Розумію бажаючих включитись в дану темну справу: відсутність іншої зайнятості, але більше розумію тих, хто усвідомлює економічні і юридичні наслідки, які прийдуть з моменту його створення. Щоб не сталося лиха, потрібно всіх пробуджувати до участі в управлінні будинком через самоорганізацію – загальні збори мешканців. ЦЕ не значить створення будкомів !!!!! Ми вже в більшості своїй шанс на його допомогу проґавили. В більшості будинків вони вже створені адмін ресурсом, підробивши всі необхідні документи. (Кришування місцевими адміністраціями даного процесу відіграло свою роль.) Нині вже депутати мають своїх довірених осіб в кожному будинку, які пасуть ситуацію на користь адміністративно – депутатського корпусу, що слухняно виконує надані згори антиконституційні вказівки приватизувати весь житловий фонд і нежитлові приміщення. Тому і створюється на наших подвір’ях таке неподобство, мотивуючи начебто до передачі в приватні руки, які зведуть лад на місцях.

 

 

 

 

 

 

 

  Колишні господарські приміщення масово завалюються сміттям бажаючими взяти їх в оренду, а потім і викупити. Звісно, річ непогана, але в умовах відсутності контролю за надходженнями, за конкурсом соціально економічних бізнес проектів, все те приведе до поглиблення безладу в господарській і фінансовій діяльності нашої неоформленої в конституційний спосіб громади. Наслідком цього є і відсутність створених в конституційний спосіб державних органів, які б мали відповідальність перед громадянами. Тому ми продовжуємо відстоювати єдино можливий підхід до теми- вимога гучної і публічної освітньої роботи через ЗМІ в справі мотивації кожного до активної життєвої позиції. Даний процес потрібен з тим, щоб народ поступово і свідомо вивчав і обговорював свої права і вимагав від чиновників їх реалізації, пропонував до обговорення власні проекти, вимагаючи від чиновників конституційного оформлення купівлі продажу, а чи то оренди приміщень. І можливо це лише після обліку жителів в кожному будинку і таким чином в територіальній громаді району (звісна річ довіреним і перевіреним в районі особам), інвентаризації всіх статків.
До цього може примусити чиновників лише суспільний діалог, який мусять розпочати ЗМІ з тим, щоб він мав своє продовження в багатоквартирних будинках і на вулицях приватного сектору.  Все майно і земля мають стати надбанням всіх громадян району, щоб лише потім прозоро і публічно за конкурсом запропонованих громадою проектів воно передавалось, а чи то в оренду, а чи то у приватну власність. Само організована громада після публічного опитування має стати замовником даних проектів. ( На фото занедбане і розграбоване приімщення колишнього ЖЕКУ після використання його політичними партіями, які одна одній передавали у спадок в залежності від того, кому на верху надавалось за жеребкуванням, що назвиалось словом вибори,  управління державою: “БЮТ”,  “Партія регіонів”,” Свобода”, ” Союз Афганців”, рада ветеранів. Що вони могли зберегти за відсутності громадвського бюджету?  )
7 грудня наближається день місцевого самоврядування, якого ніколи у нас в Україні не було за Конституцією України. Нам його ще потрібно створювати через суспільний ДІАЛОГ (, а не суспільний договір як пропонують окремі політичні сили, щоб змінити Конституцію України і позбавити права власності на національне багатство), результатом якого настане безпосередня демократія нового зразка. Все будемо вирішувати зборами, оскільки представницька демократія себе вичерпала, а через процес ОТГ злочинно дискредитувала себе.
В ім’я дітей і майбутнього України ми не маємо допустити владу великого капіталу в своїх будинках, квартирах, житлових масивах. Негативний досвід по Україні від наслідків ОСББ має стати уроком для тих, хто ще в нього не вступив.
Тож досліджуємо матеріали сайту,  які допоможуть всім  повернути права публічних власників і нададуть право розпорядників майна, фінансів  та землі в Україні. В противному разі довіри ні до жодного органу державноївлади не існує і всі заходи які б вони не здійснювали відбуваються в злочинний спосіб.  Відповідальність за мир і правопорядок  в Україні лежить на громадах, які підштовхнуть до дій в якості каяття зобовязані чиновники.                                                                             Живемо за Конституцією України і готуємось до суспільного діалогу на зборах по питанням місцевого самоврядування ( розпорядження власністю громади ) Досвід вже є успішний.  http://vyhid-e.org.ua/?p=4219 

Голова правління ГО ” Самоврядна громада”                                                                                                        Інна Плотнікова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *